Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » zadost o radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
spider
Nový Člen

Karma uživatele spider - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 4  

zadost o radu Příspěvek č. 1

Tak predchozi problem vyresen,ted problem 2.

kdyz otevru skrin a kouknu do svetla,tak si vsimnu,ze obcas jakoby blikne,ale hrozne kratce a malo.je to ok,nebo problem,ktery mam vyresit,dokud mi to sviti?(jako jestli je to v poho,nebo jestli to mam zapojit jinak,nebo jestli mi to zpravi kondenzator,az ho tam dam.

pripominam,ze mam tlumivku a starter,bez kondezatoru.400W

Naposledy upravil spider 13-04-2010 v 21:52 PM

Old Post 13-04-2010 v 17:46 PM
spider je offline   Profil uživatele spider   Find more posts by spider   Foto galerie člena spider   Click here to Send spider a Private Message   Add spider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 2

ten odkaz nefunguje, pohohla by fotka jak to máš zapojený...
zkušel jsi to někde na silnějším jističi...
zkus to jak to bude fungovat na jiný zásuvce, například od automatické pračky nebo el. trouby - tam jsou jističe silnější

takhle nemáme dost informací, težký radit

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 13-04-2010 v 19:07 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alias04
Stálý Člen

Karma uživatele alias04 - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3


Vojto kecáš. Jistič s tím nemá nic společného, ten buď drží nebo spadne. Snad jedině jít po vedení a v krabicích dotáhnout šroubečky ve svorkovnici, může to být volné, hliník totiš je kov těkavý a za 30 let může ve svorkovnici se natolik ztenčit že ztráci kontakt (dotáhnout ony šroubečky). Od zásuvky k jističi muže být těch krabic na jedné štrece klidně i 5. Čau

alias04

Old Post 14-04-2010 v 01:34 AM
alias04 je offline   Profil uživatele alias04   Find more posts by alias04   Foto galerie člena alias04   Click here to Send alias04 a Private Message   Add alias04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 4

A neblikne náhodou zrovna když sepne lednička, mražák nebo něco podobného?

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 17-04-2010 v 18:49 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 5

obcas mi takhle problikne 250 i 600w, sem tam, driv sem to sem se toho taky bal ale po x kolech uz to neresim..

Hanizek : jo poklesem napeti v siti to taky muze bejt, tam by pomohla snad jen UPSka, ale podle me je to zbytecny

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Naposledy upravil tgm.amster 17-04-2010 v 22:52 PM

Old Post 17-04-2010 v 22:44 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od alias04
Vojto kecáš. Jistič s tím nemá nic společného, ten buď drží nebo spadne.


nekecám...když to zapneš tak do toho krátkodobě vlítne tzv. jalové napětí, které je mnohem vyšší než potom to "normální"
Například když nahodím doma cirkulárku tak se na jednu vteřínu rozběhne a hned pak vylítnou pojistky, takhle to musím zkusit třeba 3x než mi to jistič schroupne, pak už drží.

může to být tedy slabým jističem

co se týče toho hliníkového vedení, je pravda, že je dobré čas od času dotáhnout šroubky (cca po 10-ti letech), ale pokud mu na tý zásuvce ostatní spotřebiče fungujou bezvadně tak to tím nebude.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 18-04-2010 v 19:16 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spider
Nový Člen

Karma uživatele spider - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 7

nebude to hlinikem,udelal jsem si nove vedeni (medene),vsechno fest dotazene.
Jinak,kdyz tam dam 400W grolux sylvanie,tak je postrehnutelne jak blika,ale kdyz tam dam 400 Wod gib lithing,tak se to skoro nepostrehne.

Poradite mi,ktera je lepsi?

Old Post 18-04-2010 v 23:34 PM
spider je offline   Profil uživatele spider   Find more posts by spider   Foto galerie člena spider   Click here to Send spider a Private Message   Add spider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 8

šmarjá, jsem asi blbě pochopil první příspěvek. měl jsem na mysli že ti to po zapnutí krátce blikne a pak nic.
jestli ti to svítí a občas blikne tak moje příspěvky jsou mimo mísu...sorry

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 19-04-2010 v 18:52 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spider
Nový Člen

Karma uživatele spider - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 9

jo,to bylo na zacatku,blbe zapojena tlumivka,vyreseno... pakl jsem to zmenil na dalsi dotaz a ted mne zajima nazor lidi na vybojku grolux sylvanie a gib lighting vybojku,ktera si myslite,ze je lepsi?

Old Post 19-04-2010 v 20:53 PM
spider je offline   Profil uživatele spider   Find more posts by spider   Foto galerie člena spider   Click here to Send spider a Private Message   Add spider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2013 - Prosím o radu - 4 odpovědí
27-05-2008 - Prosim o radu - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3224500 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív