Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Technický dotaz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
plantationer
Stálý Člen

Karma uživatele plantationer - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 17  

Technický dotaz Příspěvek č. 1

cuz, potřebuji poradit kde v brně koupit kopmenzační kondenzátor 18uF k MH vybojce, v GMelectronic naji jen 20uF, nevim jaky je rozdil ve funkci, případně mám doma 32uF k sodíku...
dík za odpověď

Old Post 21-01-2007 v 14:05 PM
plantationer je offline   Profil uživatele plantationer   Find more posts by plantationer   Foto galerie člena plantationer   Click here to Send plantationer a Private Message   Add plantationer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 2

dej tam těch 20uF (stejně se vyráběj kondenzátory s tolerancí 10%)

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 21-01-2007 v 14:12 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Metalhalogenid Příspěvek č. 3

zdravím, nechci zakládat nové téma, ale potřebuji poradit
rád bych pořídil 150w MH
http://www.janca.cz/eshop.php?actio...&hierarchy=1-20
pár jich tu je. Měl bych si zřejmě vybrat nějakou s označením MHN?
HPI-plus mají až od 250w , pak tu mají HQIE a CDM-T

zvládne to ta MHN-TD 150 RX7s nebo je lepší MHW - TD150w RX7s-24
kde se pohybuje jejich spektrum, netuší někdo ?

a nebo, všeobecně. je ne/vhodné, ne/možné řešit MH pro 150w ??
Otázka poslední, pokud to koupím, stačí mi balast pro 150 sodík??

díky

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 05-03-2007 v 10:16 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groweman:-)
Nový Člen

Karma uživatele groweman:-) - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

zdravím nechci zakládat nové forum ale potřebuji rychle pomoct mam elektronický předřadník giblight pro-v-t a výbojku plantastar 400w šlape mi to už asi 2 měsíce ale včera sem si koupil nový digitální časový spínač včera sem ho zkoušel ale zapnul sem lampu asi tak 15x docela dost rychle zasebou a potom už se mi nerozsvítila předřadník když se zapojí tak cvaká jako by ji chtel normalne rozsvitit ale v lampe se nic nedeje ale není prasklá a nejeví žádné známky poškození akorát se mi zdá že ta spirála co svítí uvnitř výbojky je světlejší poraďte mi někdo prosím za odpověď předem moc děkuju

Old Post 17-03-2007 v 07:53 AM
groweman:-) je offline   Profil uživatele groweman:-)   Find more posts by groweman:-)   Foto galerie člena groweman:-)   Click here to Send groweman:-) a Private Message   Add groweman:-) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 5

jestedman:
edit, dával jsem přímej odkaz, ale vbuletin to ňáko nepobral http://www.lighting.philips.co.in/i...ly&fldr_id=2063
Je tam o víc informací, pro začátek by mohlo stačit http://www.lighting.philips.co.in/a...amily_in_en.pdf

groweman:-):
Zapínat lampu 15x za sebou je blbost samo o sobě
Jedíný co mě napadá, připojit jinou výbojku. Když bude to svítit tak je plantstar v prdeli když ne tak předřadník(nepředpokládám)
Nebo opačný postup, vzít výbojku k někomu komu to svítí a skusit jí tam našroubovat...

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 17-03-2007 v 13:20 PM

Old Post 17-03-2007 v 13:13 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman1*
Stálý Člen

Karma uživatele shaman1* - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman1* - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 6

Groweman
V takovém případě by se ti vyplatila pojistka pro 400W tak cca T 1,9A a nestalo by se ti to. můžu ti akorát poradit prohlédni si lampu tam u té spirály jak ty říkáš jestli tam neuvidíš někde malé bílé jakoby smítka nalepené na skle pokud tam něco takového je tak je výbojka v prdeli ale pokud ne tak mám obavu že ti odešel předřadník respektive vysokonapětová cívka která je z tenounkého drátu a vlivem opakovaných startů a vysoké frekvenci posloužila jako právě ta pojistka a přepálila se ještě by mohl odejít některý z MOS fet tranzistorů co zvyšují frekvenci ale to by to v tom necvakalo spíše ta cívka

Old Post 18-03-2007 v 12:34 PM
shaman1* je offline   Profil uživatele shaman1*   Find more posts by shaman1*   Foto galerie člena shaman1*   Click here to Send shaman1* a Private Message   Add shaman1* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
groweman:-)
Nový Člen

Karma uživatele groweman:-) - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 7

shaman1*
napadlo mě že zaprvé by v tomhle předřadníku měla být pojistka a za druhé proud do startéru de přes tlumivku takže by nemohl ani cvakat dneska to skusím u kamaráda ale děkuju za radu

Old Post 18-03-2007 v 15:51 PM
groweman:-) je offline   Profil uživatele groweman:-)   Find more posts by groweman:-)   Foto galerie člena groweman:-)   Click here to Send groweman:-) a Private Message   Add groweman:-) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman1*
Stálý Člen

Karma uživatele shaman1* - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman1* - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 8

Sory ale měl jsem pocit že mluvíš o elektronickém předřadníku ,z tlumivkou je předřadník magnetický v elektronickém se tlumivka nepoužívá proud tekoucí do výbojky se omezuje za pomocí polovodiču kde z větší časti jeho přeměna spočívá ve zvýšené frekvenci v řadu KHz a teplo ,narozdíl od magnetických kde je snaha tento proud změnit na mag. pole což je klasická tlumivka.

Old Post 19-03-2007 v 18:01 PM
shaman1* je offline   Profil uživatele shaman1*   Find more posts by shaman1*   Foto galerie člena shaman1*   Click here to Send shaman1* a Private Message   Add shaman1* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-08-2017 - Technická odstávka - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3004250 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív