Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Výbojka MH 150W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Výbojka MH 150W Příspěvek č. 1

Shanim metalhalidovou vybojku 150W do patice E40 o teplote nad 4000 K pokud mozno pruhledna trubice. Temer vubec se to nevyrabi. Philips nedela, Osram pouze model s teplotou 3000 K, objevil jsem Venture lighting HIPE 150W/ULU/E90/UVS/4K., ktera by mela splnovat uvedene parametry, ale nevim kde ji sehnat. Zadny cesky e-shop ji nenabizi, kamenne obchody v Brne neznam, pry je ale jeden na Vranovske. Nemuze nekdo poradit, popripade doporucit jiny typ? Nechce se mne prehazovat patice (pro E27 je jich spousta). Diky za rady!

Old Post 19-03-2006 v 19:25 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 2

sháněl jsem MH 150W a na žádnou s paticí E40 jsem nenarazil, proto mě překvapuje ta tvoje Venture. Je jich ale řada s paticí RX7. Řešilo se to v jednom threadu v Zahr. bazaru

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 19-03-2006 v 19:43 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 3

Tak jsem hledal az jsem nasel: www.luxart.cz
Objednal jsem si vybojku Wenture Lighting HIPE 150W/U/LU/E90UVS/4K E40. Ma teplotu svetla 4000K a svetelny tok 13.300lm, coz je myslim slusne. Cena 1.188 Kc.
Prisla dnes. Banka je elipsoidni, pozor pokud by mel nekdo zajem ji zakoupit, nejsirsi prumer banky je tak 2,5x vetsi nez trubice SON-T 150W. Vesla se mne do stinitka tak tak. Meli i trubicove, s vyssi svitivosti 14.000 lm a steplotou 4200K, ovsem tyto lampy jsou dle katalogu urceny pouze pro uzavrena svitidla - na konci zivotnosti muze explodovat (kdo by stal o vybirani skla a rtutovych sracek z urody) a ma vysoke UV vyzarovani, je tam psano, ze muze vest az k destrukci plastu a poskozeni tkani.

Lampa hreje podstatne mene, nez sodik, coz je si myslim skrz vlhkost plus.Subjektivne se zda, ze svetlo lepe pronika do hloubky, ale intenzita sodiku je o neco vyssi.

Jinak jsem se s nimi domluvil po mailech, pohodovy pristup. Postovne dokonce hradili oni! Pohodova firma s obrovskym sortimentem MH vybojek, doporucuji.

Na zaver bych poprosil o radu, neb s MH nemam zkusenost. Doporucujete vymenu lampy za sodik ihned po prepnuti na kvet, nebo treba jeste prvni dva tydny kvetu svitit MH?

Old Post 24-03-2006 v 18:56 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 4

1188? Trochu vysoká cena za to, že se ti nechtěla měnit patice. K tomu roztříštění na konci životnosti... životnost výbojky je větší, než 1 rok. 1 rok je doba, kdy většina growerů výbojky mění, protože se sníží jejich svítivost.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 24-03-2006 v 19:17 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 5

Ma vydrzet 15.000 hodin. Jinak je to opravdu hodne, doufam, ze to bude stat za to.

Old Post 24-03-2006 v 19:28 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2020 - 400 W výbojka na 250 W? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9044280 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív