Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Philips Metalhalid 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
neex555
Nový Člen

Karma uživatele neex555 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Nápad Philips Metalhalid 250w Příspěvek č. 1

Mam vybojku Philips HPI T Plus 250w. Svieti mi uz asi 2 tyzdne, ale zda sa mi, ze prve asi 4 dni svietila ovela silnejsie, ako teraz. Zdalo sa mi byt ovela ostrejsie na oci, ako teraz.
Neviem, cim to je, nema nahodou niekto skusenost s tym?
Je sice pravda, ze na zaciatku som ju vyskusal zapnut asi na 3/4 hod., potom pauza asi 3 tyzdne, no a teraz uz bezi 18/24.
Za info dakujem.

Old Post 06-11-2003 v 18:55 PM
neex555 je offline   Profil uživatele neex555   Find more posts by neex555   Foto galerie člena neex555   Click here to Send neex555 a Private Message   Add neex555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kathos
Stálý Člen

Karma uživatele Kathos - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 2

ja si myslim,ze je to normalni!
Treba se ti to jen zda!
Urcite to nebude nic spatnyho,bud rad,ze sviti!


KH

Old Post 06-11-2003 v 19:49 PM
Kathos je offline   Profil uživatele Kathos   Find more posts by Kathos   Foto galerie člena Kathos   Click here to Send Kathos a Private Message   Add Kathos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neex555
Nový Člen

Karma uživatele neex555 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 3

Tlmivku mam tiez Philips BLH 2,1A presne na 250w MH.
Ale asi bude vsetko v poriadku,moze byt, ze sa mi to zdalo len...

Old Post 06-11-2003 v 22:00 PM
neex555 je offline   Profil uživatele neex555   Find more posts by neex555   Foto galerie člena neex555   Click here to Send neex555 a Private Message   Add neex555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 4

to se ti khamo jenom zdá... - já dyž sem poprvý rožnul sodík, tak sem myslel, že mě ty fotony smetou... no a teď mam taky pocit, že to takový chcíplý... - ale neni votevři skříň vopůlnoci a uvidish

thc?

Old Post 07-11-2003 v 07:08 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jan Novák
Nový Člen

Karma uživatele Jan Novák - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 1 

Obecné skvrny na listech Příspěvek č. 5

čest potřebuji poradit dělaji se mi fleky na listech a jedna květinka vypadá jako kopřiva

Old Post 07-11-2003 v 17:44 PM
Jan Novák je offline   Profil uživatele Jan Novák   Find more posts by Jan Novák   Foto galerie člena Jan Novák     Add Jan Novák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-12-2014 - Philips E-Papillon 600W - 4 odpovědí
23-04-2008 - Philips Master Son-t Pia Plus E 250w - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3744230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív