Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » problem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Dotaz problem Příspěvek č. 1

Zdravim.poprosim o radu moj.1 grow. A HNED problem. Predpestovane v kelinkoch ok.presadil som to do kokosu 7 kvetnikou a 2 do substratu. A perlit. Od zaciatku v pohodicke v kokose to krasne rastlo.lepsie ako v hline. Zasadil som 2x LSD. 3x kalasnikova 2x automat euforia. Toto v kokose vsetko a v substrate.blue berry a euforia. Vsetko bolo krasne .zo 20 cm.zastiepil som vrcholok na vsetkych odstikol. A potom po 3 dnoch prihnojil. Plagronom. Ale iba polovicnou davkou aby sa nespalilo.. no zacali mi schnut postupne vsetky velke listy.iba vrcholky boli zelene. Tak som sa nastval a velke listy som vsetky postikal a nechal iba tie zelene a neako je to uz zo 3 tyzdne od vtedy a strasne slabo to rastie. Automaty uz idu pomaly do kvetu a je to vseko take onicom. Najradsej by som to vsetko vyhodil. Jedine co nespalilo hnojivo je v substrate. Euforia a blueberry. Tie sa chytili no boli od tych ostatnych asi o tyzden starsie.pridavam aj neake foto. Ak ma niekto neaku rozumnu radu co s tym. Svetlo easy grow LG. s 800v2. Ful spectrum. Led 330w. Ide to zhruba na polovycny vykon. Diky za za rady.fakt neviem ci sa to da este neako zachranit. Ci to este raz zastiknut tie vrcholky. Neviem. Poradte mi.

Old Post 02-10-2020 v 15:18 PM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 2

Spíš ti umíraji hlady než na přehnojení

Old Post 07-10-2020 v 01:09 AM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 3

Ahoj, pokud to z tvého popisu chápu správně - což není úplně jednoduché :-), tak ty dvě kytky co jsou v substrátu jedou v pohodě a ty co jsou v kokosu dělají problémy.

Co znamená pohnojil plagronem?
Můj osobní názor je, že jsou hladové.
Kokos je čistý bez živin, proto ti umírají, v substrátu živiny jsou.

Pokud hnojíš plagronem, podívej se na hnojící kalendář.
Třeba tady : https://www.higarden.cz/plagron-davkovaci-tabulka/
Dávkuj pro kokos. (Dle mých zkušeností i do substrátu jako do kokosu - ale nenutím)
Dej tomu týden a spraví se to.
Popřípadě zkus napsat více infa - foto? , jak velký máš box? Teploty měříš? PH?

Old Post 07-10-2020 v 07:28 AM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Do kokosu musis mit plagron kokos A+B

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 07-10-2020 v 12:50 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5

Dkusim.pridat foto. Objednany plagron a+b tak uvidime

Old Post 09-10-2020 v 00:16 AM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yorkshire
Stálý Člen

Karma uživatele yorkshire - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 6

Dik za rady. Tak to hnojivo cocos a+b pomohlo a zacina sa to trosku zviechat.. automaty su mini. No nevadi.nabuduce budem mudrejsi. V growshope mi zle poradili,ze sa tomu nic nestane ked aj kokos sa pohnoji obycajnym plagronom do hliny..to tomu iba uskodilo. Tiez tam maju odbornikou asi este potrebujem radu ako spravne nastavit vetranie v akych casovych intervaloch. V boxe 120/120 na 200. Tie rastlinky nie su este male ci sa ta intenzita vetrania zvysuje ked budu vecie.dik za radu. Tie fotky sa mi nepodarilo nahrat.komplikovane to je akosi.diky

Old Post 16-10-2020 v 18:34 PM
yorkshire je offline   Profil uživatele yorkshire   Find more posts by yorkshire   Foto galerie člena yorkshire   Click here to Send yorkshire a Private Message   Add yorkshire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdena01
Nový Člen

Karma uživatele Zdena01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 7


Zdravím, všechny členy. Mám problém prosím o rady, kytičky White Widow, stáří 9 dnů. Svítím 2x 400w a teplota přes den 26_29 stupňů, přes noc 18. Vlhkost kolem 30 stupňů, to bude asi kámen úrazu. Nicméně zkusím nahrát fotky a chtěl bych vědět, jestli problém je způsoben nízkou vlhkosti. Taky se mi podařilo rostlinky prelit 😫.

Old Post 01-12-2020 v 15:25 PM
Zdena01 je offline   Profil uživatele Zdena01   Find more posts by Zdena01   Foto galerie člena Zdena01   Click here to Send Zdena01 a Private Message   Add Zdena01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdena01
Nový Člen

Karma uživatele Zdena01 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 8

Vzdálenost výbojek je 65cm,ofuky samozřejmost, místnost vetrana. Půda plagron Light mix, květináče většina 6l.zalevano odstatou vodou s ph6,5. Nevím si rady 🤦‍♂️, za každou odpověď dekuji

Old Post 01-12-2020 v 15:30 PM
Zdena01 je offline   Profil uživatele Zdena01   Find more posts by Zdena01   Foto galerie člena Zdena01   Click here to Send Zdena01 a Private Message   Add Zdena01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondosivan
Nový Člen

Karma uživatele Mondosivan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

to yorkshire-dival jsem se ze mas svetlo easy grow,jsem tez majitelem tohoto svetla.kdyz jsem ho kupoval na netu tak jsem dostal radu ze jdno bude bohate stacit.no reknu ti ze nestaci.dnes mam jedno s800 v1 a dve s800 v2 ve stejnym stanu co ty.nerikam ze by nestacily dva kusy ale ja svitim vsemy tremi ne na plny vykon tak se tak nevypalujou.s jednim svetlem budes mit maly vynos,taky jsem to tady resil.ale samozrejme zalezi na tobe s cim budes spokojeny,pro nekoho 6g z rostlinky je dost pro nekoho ne

Old Post 02-12-2020 v 17:38 PM
Mondosivan je offline   Profil uživatele Mondosivan   Find more posts by Mondosivan   Foto galerie člena Mondosivan   Click here to Send Mondosivan a Private Message   Add Mondosivan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2017 - problem s cfl - 9 odpovědí
26-09-2016 - Probox - 4 odpovědí
30-04-2013 - probleme - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6008730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív