Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » nizky vynos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mondosivan
Nový Člen

Karma uživatele Mondosivan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 28  

nizky vynos Příspěvek č. 1

zdarec,potreboval bych poradit.Jedu 3 kolo a zacinam tomu i goumat.Pred sklizenim holky byly fakt pekny,jen mely docela maly vynos 8-10g na rostlinku.mam stan 120x120 bylo v nem 10x swog,10x atomic hase,5x weding cage.dozravaly postupne tak se tam ani netlacily.Byly v plagronu light mix,hnojim chem od hesi.ph mam kolem 6,ec drzim na 1,5.svitim led full spectrum 300w.vsechny mely krasny mohutny bily koreny.enzymy davam od plagronu az byly palice doplnoval jsem ještě pk.
co mam delat aby vynos byl trochu vetsi?teplotu mam přes den 28 v noci 22 ale je fakt ze v tech vedrech tam bylo párkrát i přes 30
dik za rady

Old Post 31-08-2020 v 17:24 PM
Mondosivan je offline   Profil uživatele Mondosivan   Find more posts by Mondosivan   Foto galerie člena Mondosivan   Click here to Send Mondosivan a Private Message   Add Mondosivan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 2

Čau. Vieš čo ja vždy odporúčam urobiť vlákno od začiatku do konca. Aspoň jedno kolo a určite vychytáš nejaké muchy a pesty sa zlepšia. Možno mali na raste nízku vlhkosť a na kvete sa to potom plne prejavilo.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 31-08-2020 v 18:45 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fill1989
Stálý Člen

Karma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 3

EC 1,5 mi příjde málo, doporučuje se min. 1,8.. Deficit výživy poznáš dle barvy listů, světle zelené až mírně žluté znamenají, že holky sou podvyživeny. Udržuj tedy tmavě zelené listy, pokud se začnou pálit cípky listů, tak hnojivo uber, dle toho poznáš co je pro danou genetiku "tak akorát". Výnos 8-10 g je fakt málo, přidával si v květu fosfor? A vysoké teploty taky nejsou zrovna rostlinám prospěšné, teplota nad 30°C zastavuje/výrazně zpomaluje fotosyntézu. Jinak k vyššímu výnosu doporučuji i vyšší světelný výkon v podobě 600w hps výbojky.

Old Post 31-08-2020 v 18:49 PM
Fill1989 je offline   Profil uživatele Fill1989   Find more posts by Fill1989   Foto galerie člena Fill1989   Click here to Send Fill1989 a Private Message   Add Fill1989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondosivan
Nový Člen

Karma uživatele Mondosivan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 4

ZDAREC,dik za napady,vlhkost byla kolem 70-80 procent.ke konci jsem ji spis srazel aby me nesplesnively. s tim hnojenim jsem mel strach bo jsem je minule spalil ale to jsem nemel jeste ec metr.barvu listu prave ze mely krasne zelenou proto jsem mel strach pridavat.musim vychytat to množství u malych urcite min a pak zvyšovat.fosfor jsem daval az se zacaly objevovat palicky.To svetlo nevim,myslim ze je dostacujici.samozrejme 600w výbojka asi da vic ale 300w to zere přes merak co tam mam a to zas malo není.
V kazdym pripade moc dekuji za poznatky a budu rad za další
rustu zdar

Old Post 31-08-2020 v 19:47 PM
Mondosivan je offline   Profil uživatele Mondosivan   Find more posts by Mondosivan   Foto galerie člena Mondosivan   Click here to Send Mondosivan a Private Message   Add Mondosivan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 5

Problém je ve světle. Pokud to je něco takového (klidně jiný design, ale princip je stejný) https://www.amazon.com/VIVOSUN-Spec...g/dp/B07843C284 / https://www.amazon.com/VIPARSPECTRA...m/dp/B01B4GQ6MO , tak těch cca 130W LEDek s bídnou účinností na 1,4m^2 opravdu, ale opravdu nestačí :] a těch cca 200g je skoro i zázrak ..

Old Post 31-08-2020 v 21:41 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

Tohle je jak věštit z koule. Jak píše shiva.. chce to odprezentovat pěst,abychom viděli nejake fotky a presny postup pestu. Jinak co se tyce pH. hlína se jede na 6,5! rozhodně ne na 6! Ty hodnoty EC jsou v hlíně zavádějící. ridil bych se hlavně vzhledem a korigoval mnozstvi dle tabulky hnojeni. PK davat po celou dobu kvetu je taky dle me blbost. Treba canna doporucuje davat PK pouze tyden az dva kdy palice nabyvaji na hmotnosti coz je cca po mesici květu. Když to tam peres furt tak se ti muze substrat slusne zasolit. prehnojeni a nasledne uzamceni nekterych zivin je vysoce pravděpodobné. Do toho to bídné osvětlení a nemuzes se divit ze z nich nedostanes víc.

Thomas V.

Old Post 01-09-2020 v 09:06 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondosivan
Nový Člen

Karma uživatele Mondosivan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7

Dikec za diskusi.S tim fosforem dik za radu,budu aplikovat,i kdyz zasoleny koreny jsem nemel a pro sichr davam enzym od plagronu.S tim ph ho tedy zvednu i kdyz ono je to tezky,kazda chytra literatura pise neco jinyho.co se tyce hnojeni tak kdyz jsem jel podle tabulek tak jsem holky spalil.opravdu je clovek musí sledovat tak jak pise fill1989 a budu michat ec na min 1,8.
cco se tyce svetla mam toto
https://www.bestgrow.cz/easy-grow/e...-s800-fullspec/
coz si myslim ze je urco lepsi nez nejaky viparspectra ale rad si necham poradit zda mam dokoupit ještě něco k tomu.
dekuji moc vsem za příspěvky,sosam všechny informace

Old Post 01-09-2020 v 17:46 PM
Mondosivan je offline   Profil uživatele Mondosivan   Find more posts by Mondosivan   Foto galerie člena Mondosivan   Click here to Send Mondosivan a Private Message   Add Mondosivan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dalyog
Nový Člen

Karma uživatele Dalyog - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Mondosivan
ZDAREC,dik za napady,vlhkost byla kolem 70-80 procent.ke konci jsem ji spis srazel aby me nesplesnively. s tim hnojenim jsem mel strach bo jsem je minule spalil ale to jsem nemel jeste ec metr.barvu listu prave ze mely krasne zelenou proto jsem mel strach pridavat.musim vychytat to množství u malych urcite min a pak zvyšovat.fosfor jsem daval az se zacaly objevovat palicky.To svetlo nevim,myslim ze je dostacujici.samozrejme 600w výbojka asi da vic ale 300w to zere přes merak co tam mam a to zas malo není.
V kazdym pripade moc dekuji za poznatky a budu rad za další
rustu zdar

Mě při moc vysoké vlhkosti dost klesal výnos

Old Post 10-09-2020 v 10:04 AM
Dalyog je offline   Profil uživatele Dalyog   Find more posts by Dalyog   Foto galerie člena Dalyog   Click here to Send Dalyog a Private Message   Add Dalyog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondosivan
Nový Člen

Karma uživatele Mondosivan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

Dik za postrehy,taky jsem to nekde cetl.i vysoka teplota.ale v lete je to dost tezke to uhlidat.premyslim ze koupim jeste jedno svetlo,bylo me to doporuceno v jednom shopu.pry by slo jen dokonce vymenit trafo a pak by svitilo vic ale zas bych mel strach ze se budou palit cipy.mam novou varku krasavic tak budu vse dokumentovat at se mam pak ceho chytit.

Old Post 10-09-2020 v 13:55 PM
Mondosivan je offline   Profil uživatele Mondosivan   Find more posts by Mondosivan   Foto galerie člena Mondosivan   Click here to Send Mondosivan a Private Message   Add Mondosivan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bredh
Stálý Člen

Karma uživatele bredh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 10

Jo, mě vždy při vysoký vlhkosti taky spadl výnos takže asi na tom něco je. Zase na druhou stranu, ne vždy je snadné ji snížit vzhledem k okolnostem.

Old Post 01-10-2020 v 12:16 PM
bredh je offline   Profil uživatele bredh   Find more posts by bredh   Foto galerie člena bredh   Click here to Send bredh a Private Message   Add bredh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dalyog
Nový Člen

Karma uživatele Dalyog - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od bredh
Jo, mě vždy při vysoký vlhkosti taky spadl výnos takže asi na tom něco je. Zase na druhou stranu, ne vždy je snadné ji snížit vzhledem k okolnostem.
nejlepsi pořídit odvlhcovac aspoň 10l/24h

Old Post 01-10-2020 v 12:18 PM
Dalyog je offline   Profil uživatele Dalyog   Find more posts by Dalyog   Foto galerie člena Dalyog   Click here to Send Dalyog a Private Message   Add Dalyog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 12

K tomu světlu, jsou to teda 3xQB, se SAMSUNG LM301B. To je cajk.
Tak jak je postavený osvítí 1,2m x 0,6m. Což ti teda s výnosem přímo zas nějak asi nehelfne :-) Btw přes 30 stupňů na tenhle objem s 300 W může indikovat špatnej odtah třeba...
Založ to vlákno, to je takhle bohužel fakt nejlepší rada.

Naposledy upravil Lemonade 01-10-2020 v 22:48 PM

Old Post 01-10-2020 v 22:28 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mondosivan
Nový Člen

Karma uživatele Mondosivan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13

Zdarec,dik moc za podnety.objednal jsem jeste jedno svetlo at ma vetsi pokryti,odtah je myslim dobrej,problem byly ty hyce v lete.tam kde to mam bylo cca 27 stupnu do toho svetlo tak bylo jasny ze teploty budou kolem 30,kdybych tam mel lampu tak to neuchladim.v zime je teplota v cajku.urcite s druhym svetlem budu fotit serial.

Old Post 02-10-2020 v 04:45 AM
Mondosivan je offline   Profil uživatele Mondosivan   Find more posts by Mondosivan   Foto galerie člena Mondosivan   Click here to Send Mondosivan a Private Message   Add Mondosivan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 14

V cooltubu lampu (pokud tim myslis MH/HPS) v klidu uchladis.

Old Post 07-10-2020 v 14:41 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 15

boys ved chalan pise ze mal 8-10g na rastlinku a mal ich tam 25..
200g na 300W nie je az taka tragedia chlape (:

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 07-10-2020 v 17:13 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YngwieM
Stálý Člen

Karma uživatele YngwieM - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 16

Ale 300W je na 1,2m x 1,2m objektivne malo. Dle meho je slabe svetlo pricinou tohoto vynosu, jakkoliv se jednomu muze zdat maly a druhemu OK.

Old Post 07-10-2020 v 18:14 PM
YngwieM je offline   Profil uživatele YngwieM   Find more posts by YngwieM   Foto galerie člena YngwieM   Click here to Send YngwieM a Private Message   Add YngwieM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-12-2007 - Nízký výnos - 38 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1465210 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív