Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Cirkulace vzduchu v pokoji se stanem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kibo
Nový Člen

Karma uživatele Kibo - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 15  

Hlína Cirkulace vzduchu v pokoji se stanem Příspěvek č. 1

Ahoj. Přestěhoval jsem se do bytu, pěstuji v pokoji ve stanu 1x1x2m, v hlíně pod HPS.
Vzduch do stanu čerpám z pokoje a opět ho do pokoje vracím, protože nemám ve zdi pokoje díry kam zapojit vzduchové potrubí.

Chci se zeptat, zda je to velký problém. S teplotou problém nemám, v pokoji je chladno, ale nezačnou se mi dělat na zdech plísně? A nevadí to kytkám. Na podzim mohu občas vyvětrat, ale v zimě se nevětrá.

A když bych udělal ve zdi díru v zimě bych tam asi zmrznul.

Místo HPS bych mohl koupit LED a odebrat tak trochu tepla, ale to stále neřeší cirkulaci vzduchu.

Díky za názor.
Tomas

Old Post 08-07-2019 v 12:16 PM
Kibo je offline   Profil uživatele Kibo   Find more posts by Kibo   Foto galerie člena Kibo   Click here to Send Kibo a Private Message   Add Kibo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Pokial nekupis odvlhcovac tak je dost velka sanca ze ti zacnu plesniviet steny.

Old Post 08-07-2019 v 12:44 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

-ze to uchladis je jedna vec,plisen je druha vec a vymena vzduchu je treti vec,hodne dulezita.....
-minimalne vetracka musi bejt furt open,v zime s ledkama pres noc,mozno zavirat....
-gl..

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 08-07-2019 v 18:21 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Čau, já to tak točím v garsonce, jde to 😉 ale v zimě se plisni nevyhnes. Pokud máš trošku větší byt, tak rozhodně nějakou malou stavební úpravu a vyvést odtah někam k oknu, do komína.....

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-07-2019 v 20:22 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 5

To bych chtěl vidět co by jste dělali v těch mejch minimálně 80% vlhkosti imrvere indor a že to jde. A proč ledky když si tím sodikem ještě vytopi byt, v malým bytě v paneláku nemusíš naopak pomálu topit přes zimu.

Old Post 08-07-2019 v 20:52 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edlukas
Nový Člen

Karma uživatele edlukas - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 6

mam v pokoji 2 stany 100x100 a v pohode, svitim ledkama, pres leto okna do pruvanu a v zime ventilacka a obcas vyvetram pruvanem a zadny plisne ani jiny problemy

Old Post 09-07-2019 v 20:42 PM
edlukas je offline   Profil uživatele edlukas   Find more posts by edlukas   Foto galerie člena edlukas   Click here to Send edlukas a Private Message   Add edlukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Re: Cirkulace vzduchu v pokoji se stanem Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Kibo
Na podzim mohu občas vyvětrat, ale v zimě se nevětrá.


Proč ne? Sousedi?

BTW. taky sem měl se sousedama rozepři... že prej v zimě moc větrám a oni nademnou pak musí víc topit. Poslal sem je doprdele ať si prdí pod peřinu nebo navlečou vaťák když je jim líto otočit kohoutkem u radiátoru, že já kvůli nim ve smradu žít nebudu a od tý doby je klid šulini sou veprostřed kde maj teplo zhora, zespoda, zboku a ještě si stěžujou že soused větrá, to mi nadzvedlo mandle.

Vyvětrat Ti snad nikdo zakazovat nemůže... ale zas jestli bude venku -5 stupňů a ty budeš 12h denně mít otevřenou ventilačku, taky bych se asi pozastavil :/

Pokud budeš poctivě větrat plesnivý stěny se bát nemusíš.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-07-2019 v 05:51 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chvalic
Stálý Člen

Karma uživatele Chvalic - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 8


mám punkovou skříň a zkouším první pěst. Přestěhoval sem se do panelového domu naštěstí až do posledního patra. a po prohlídce bytu než se podepsala nájemní smlouva úžasný objev balkón který je celý prosklený takže na příští rok výhra protože tam celí den praží slunce a ze zdola tam vidět není ale abych se vrátil k tomu punku na rychlo sem rozříznul starou skříň , v lékárně koupil tu izotermickou folii tu tam rychle nalepil vzal květináč substrát , semínko a další blbosti. První zvědavost sousedů bylo po týdnu prý proč furt zbytečně svítím že snad nezhasínám.
Tak sem jim řekl že si můžu svítit jak chci a v klidně celém bytě protože máme všude ledky a ještě sem se zeptal zda v bytě můžu běhat jenom v trenkách jestli mu to vadit nebude tak něco starej páprda zabrblal a šel..
Stejně mi to nedalo. a na plastové okna sem nalepil polystyrenové desky které jenom lehce prosvítají a abych nonstop mohl větrat protože matka říká že ta moje máňa ( tak tu kytku pojmenovala) jde už cítit. Tak sem sehnal tak hustý závěs že ani neprosvítá ale okno otevřený na 20cm tak sem zase zvědav kdy se někdo ozve že si moc větrám , protože při stěhování jsme měli dole otevřené dveře do vestibulu a zase si někdo stěžoval že uniká teplo i když bylo 25 stupňů celsia venku.
Stejně budu větrat i takto v zimě i když o výplatě budu kupovat stan protože chci aby to mělo čistý přísun vzduchu a odpadní vzduch chci nějak taky odvádět přes okno ven. s Plísněmi sem si užil na starým bytě kde na zimu zkolaboval plynoví kotel a majitel to nechtěl řešit , jenom se ukázal když chtěl nájem aby měl na perník. Ale zbyl mi halový přímotop 2kw pro vysoušení hal a bytů tak doufám že plísním předejdu hodně zdaru a sílu při řešení blbostí ze sousedama. lidi jsou všímaví a závistiví se divím že nikdo nenatřel toho týpka co má naproti na balkóně taky kytku..

EDIT/*/ nevím proč mi to tu fotku přetočilo na šířku.. ale je škoda že to komprimuje neboť mám fotky <13MB (A VÍCE)

Naposledy upravil Chvalic 26-10-2019 v 20:16 PM

Old Post 26-10-2019 v 20:04 PM
Chvalic je offline   Profil uživatele Chvalic   Find more posts by Chvalic   Foto galerie člena Chvalic   Click here to Send Chvalic a Private Message   Add Chvalic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 9

Čau jsem taky v 1 pokojači a sestanem musíš furt vetrat aby mneli čerstvi vzduch ,ja když jedu kolo tak mam ventylačku nonstop otevřenou když není -15 tet svitim ledkami ale v lete aj tak horko jak v prdeli .Dřiv jsem palil sodik jen 250w a krasne to vytopi ten jedo pokojovy byt tak sem temeř vůbec netopil .

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 26-10-2019 v 21:45 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
splafq
Nový Člen

Karma uživatele splafq - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2018
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 10

Zdar no nepíšeš jak je ten pokoj velkej, ale v praxi s tím nemusí bejt problém.

S ventilací je to tak že kytky potřebujou čerstvej vzduch kterej jakože "spotřebujou" a ten zase odvádíš pryč z místnosti. To je ideální případ, ale neznam moc lidí co mají tyto možnosti.

Dál teda budeš řešit jestli vzduch pouze odvádět nebo jenom přivádět. V tomhle případě platí že je vždycky lepší vzduch z roomu odvádět někam pryč. Pokud to nejde tak se snaž mít aspoň pořád potevřený dveře, nebo do nich udělěj díru na větrání. Kolega to třeba vyřešil tak že udělal do dveří díru a tou tahá flexem vzduch pryč (místnost nemá žádný okna ale pasivně si bere vzduch z vedelejší místnosti(tý samý do který ústí flexo, ale nevadí to(uff... snad je to pochopitelný))).

Mooc nerozumim tomu proč nejde v zimě větrat? Pokud tam máš okno tak ho prostě jednou za čas otevři, kytky si vezmou čerstvej vzduch a hotovo. Pokud seš drsňák tak vezmi okno ke sklenáři, vyřízni do něho kulatou díru na flexo dej tam větrací mřížku a hotovo. V tomhle případě bys vzduch z roomu tahal ven a dal tam na konec zpětnou klapku aby ti dovnitř nefoukal ledovej vítr.
Pokud nejde to ani to tak zkrátka sem tam aspoň otevři dveře od místnosti kde to bude.

Měl sem v malý místnosti 400w stejně zapojený a kromě trochu vydejchanýho vzduchu to šlo, nicméně bylo třeba občas vyvětrat(vyřešila to právě díra dospodu dveří). Pak sem měl 2*600w ve větší místnosti a když dělali novou fasádu a kolem oken mi běhali dělníci tak sem musel ventit taky takhle a taky to šlo takže ona to zase taková tragédie nebude. Kdyžtak prostě aspoň trochu větrej aspoň dveřma.

Old Post 29-10-2019 v 15:51 PM
splafq je offline   Profil uživatele splafq   Find more posts by splafq   Foto galerie člena splafq   Click here to Send splafq a Private Message   Add splafq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 11


Kup si tohle na ventilacku, otevri ji jen krapet abys neumrzl.. Nic lepsiho me nenapada... vetrat trochu asi musis, ale poustet v zime ven vsechno teplo ventakem, to asi neni reseni..

Old Post 29-10-2019 v 17:11 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 12

Alebo si kup odvlhcovac, alebo pestuj geny odolne na plesen.

Old Post 29-10-2019 v 19:33 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luise
Stálý Člen

Karma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% PěstitelskáKarma uživatele Luise - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 13

Se jendriv cihni jak je to urvany a co to sezere.. To radsi ten odolnej gen.. Ale vetrat se proste musi, jinak ti pokvete plisen i bez kytek... Ja zil v rok v chladnym vlhkym byte kde ani pradlo neschlo a taky jsem sklidil... Ale rychle jsem utekl ne kuli kytkam, ale kuli sobe a plisnim a uctu za plyn..

Old Post 29-10-2019 v 20:08 PM
Luise je offline   Profil uživatele Luise   Find more posts by Luise   Foto galerie člena Luise   Click here to Send Luise a Private Message   Add Luise to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2017 - Moc vzduchu ve stanu - 5 odpovědí
23-01-2003 - cirkulace vzduchu v panelaku - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5627060 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív