Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Hermafrodit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Hermafrodit? Příspěvek č. 1

Zdravim, potřeboval bych kluci trosku poradit... kupoval jsem feminizovana semena mezi kteryma jsem ted ve fazi kvetu ( cca 2 tydny) našel samce... vyhodil jsem jej okamzite pryc ale ted zacinam nachazet par kytek s timto problemem....kytka klasicky kvete , ma krasne kvety ale sem tam se mi zacinaj objevovat jakoby seminka.... muze mi nekdo poradit co stim? jestli vyhodit nebo nechat? Na nektere kytce vacek praskne a jde zni pestik ...ale na nekterych viz fotka uz zacinam byt nervozni ....
http://www.jpeg.cz/images/2016/04/10/RXEC.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/04/10/h9RLm.jpg http://www.jpeg.cz/images/2016/04/10/qhdNM.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/04/10/M6Fw.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/04/10/5tbik.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/04/10/TgGmi.jpg
http://www.jpeg.cz/images/2016/04/10/Ft2h.jpg

Old Post 10-04-2016 v 19:24 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

Jop.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 10-04-2016 v 19:28 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 3

nepomůže když to budu hlídat a odtrhávat? :/

Old Post 10-04-2016 v 20:19 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 4

určitě pomůže, ale neuhlídáš to 100%

Old Post 10-04-2016 v 20:50 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 5

To jsem si taky myslel, a pak jsem měl oprcanej celej box

Old Post 10-04-2016 v 20:51 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 6

Pokud máš ty gule jen u řapíků (jako pre-flowers) tak manuální likvidace půjde. Pokud to máš i v šiškách, a ve velkym množství, tak záleží na tobě. Holt v tom budeš mít pár semínek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 10-04-2016 v 21:12 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 7

Čau kluci , začínám mít nervy a asi kurevskou smůlu ..... 7. den květu , co myslíte ? Je ještě brzo a nebo je to samec jak vyšitej ? mě teda přijde že je ...

http://jpeg.cz/images/2016/08/03/2DvNW.jpg

http://jpeg.cz/images/2016/08/03/uQBUk.jpg

Old Post 03-08-2016 v 22:44 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 8

Já tam koule ještě nevidím.. To co máš u těch větví je normální u samice... Tak nestresuj a hlidej

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 04-08-2016 v 04:36 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 9

Já bych naopak řekl, že se jedná o samčí preflowers. Teď se bude kytka každým dnem vyvíjet, tak zanedlouho budeš mít jistotu.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 04-08-2016 v 06:59 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 10

http://imageshack.cz/image/H8k
http://imageshack.cz/image/H8l

Můžete mi boys říct co to je za zkurveninu ? Doufám ze ty koule nejsou zase hermači . Cca měsíc do konce kveteni ...

Old Post 29-08-2016 v 20:49 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 11

To co jsem psal. Byly to samčí preflowers. Ty se ti otevřely, vysypal pyl na pestiky a v bliznách máš dozrávající semínka.

Edit: Koukám na datum a už se asi jedna o další kolo.
Takže si poradne nevydesinfikoval pestebni prostor, nebo máš opět hermafroditi.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 29-08-2016 v 21:07 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 12

Jo to co si psal nedávno byl to samec , jeden ... Ale 8. Den kveteni šel hned pryč zbytek vypadal v pohodě a ted se dívám a vidím koule v palicich. Je to furt stejný kolo . Nechápu ale jak je možné ze se to oprcalo když nestačilo nic prasknout

respektive 8. den jeste prece nic prasknout nemuze kdyz pomalu ani neni co .... a geneticky dany hermac by se projevil uz driv ne?

Naposledy upravil Jeet 29-08-2016 v 21:44 PM

Old Post 29-08-2016 v 21:27 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeet
Nový Člen

Karma uživatele Jeet - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 13

takže UPDATE ...

začal jsem to dukladne prohledavat a dnesnim dnem zacinam objevovat a vylupovat semena ze samicich kvetu . Jsem nasranej , protoze tohle uz neni normalni a nevim jestli mam byt nasranej sam na sebe a nebo zmrdat vsechny kolem , co mi dali rezy...

Rekapitulace :
nasazeno 6 kytek,novy box, nove wingy, nove root pouche ,vsechno nove. .... mesic rust .... 8. den kvetu objeven ve velmi ranne fazi samec - vyrazen a zlikvidovan.
par tydnu se kocham krasou . Zadny stres v kvetu , pravidelna svetelna nenarusovana perioda , pravidelne zalevani snad kurva nejdrazsima hnojkama od dutchpro , teplota kolem 26-30 ve dne , ve tme kolem 18-20 .
Cca 4. tyden kveteni - zacinajici nabublane palice ,kde zjistim ze jsou semena . a ja se ptám proč .
Prvni prispevek na tomto vlakne se jednalo o semena z HanfHanf ve Vídni - jeden samec ( stane se ) ale pulka boxu hermafrodit, rekl jsem si seru na viden . Nyni udajne špičkove semena ze španělska ...opet jeden samec a cely box ošukaný .

Je mozne ze kytky vystresuju do takove miry ze jsou znich hermiony? Nebo mam jen proste smulu na dodavatele ?

Old Post 31-08-2016 v 21:00 PM
Jeet je offline   Profil uživatele Jeet   Find more posts by Jeet   Foto galerie člena Jeet   Click here to Send Jeet a Private Message   Add Jeet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 14

..ahoj..za prvé víden bych nejel ani zadarmo "tak trochu jiné květinářství"...muže jít do pr....a že jich tam je..
..problém jev tom že hermíny poslefní dobou i u "věhlasnej značek"máš u ghs,dp,bf,pyramid,paradise... poslední dobou je 'mě se zdá'vidět jak na to jebou a nebo nevim... pravda je že strainy mohou zdegenerovat sami a příčina nemusí bejt ani postrehnutelná..přílišné(časté)křížení +úplně nevyhovující podmínky...další možost..fakt nevim mam to za sebou taky..a sranda na závěr?..každym rokem si z cannafestu přivezu nějaká semena..problém je v tom že ..takzvaná 'darovaná'semena už ani nesázím =zmetci hermáče paskvily..a mohl bychpokračovat..co je ale horší..už se nemohu spolehnout ani na poctivě kupovaná..kromě mych obíbených ×××..zde kvalita zatím nekolísá..ba naopak

Old Post 06-10-2016 v 15:23 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-06-2017 - HERmAFRODIT????? - 10 odpovědí
31-08-2007 - Ako je to s hermafroditom ? - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2927760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív