Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Ph
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Dotaz Ph Příspěvek č. 1

čau, jsem ve 14 dnu růstu a už týden bojuju s PH
míchám zalivku na 5,8 ale pořád mě vytéká 6,8 proč ?

květináče 6,5l , kokos ,

díky za rady

Old Post 09-12-2015 v 16:11 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 2

a ph pudy je ? nebo spise kokosu

zacinajici pestitel

Old Post 09-12-2015 v 17:15 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 3

půdní měřák nemám ale podletoho co vyteká je jasný že vysoký

Old Post 09-12-2015 v 17:17 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 4

daji se koupit ruzne pripravky pro snizeni ph tak o tom popremyslej

zacinajici pestitel

Old Post 09-12-2015 v 17:35 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5

jo opravdu ? spíš bys měl ty popřemýšlet nad tím kolik máš zkušeností než začnež odpovídat a házet nesmyslný odpovědi

Old Post 09-12-2015 v 17:57 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 6

snazil jsem se

zacinajici pestitel

Old Post 09-12-2015 v 18:17 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 7

v pohodě každý začínal , ale doporučuji ti odjet si pár uspěšných kol a reagovat na problematiku kterou sis sám prošel a případně dovedl odstranit to je podstata fora a ne jak je bohužel většinou tady - vaření z vody , doměnky atd.

Old Post 09-12-2015 v 18:34 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 8

kokos je vo všeobecnosti nestabilný, skúšal si to namiešať tak na 5.0 a následne zmerať výtok?
meriaš ec? čo do toho leješ za hnojivo?

Old Post 09-12-2015 v 19:31 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 9

taky me prislo logicke snizit ph coz delaji hnojiva ja osobne mam ph vody 7 kdyz dam hnojivo spadne az na 5 pouzivam plagron sadu. Kdyz zmerim vytok mam idealni ph protoze mam ph pudy vetsi. jen rikam jak to mam ja no

zacinajici pestitel

Old Post 09-12-2015 v 20:10 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 10

Používám Metrop a už jsme sním pár kol odjel max spokojenost .
Zalévat to s upravené PH 5 určitě nebudu
velký výkyv PH kytkám určitě neprospěje spíše naopak
takže pod PH 5,5 určitě nepudu
EC je samozřejmost že hlídam vše ok
jde mi spíše o to proč se drží v mediu tak vysoké PH prostě hledám důvod
,kytky zatím vypadají v pohodě možná začíná malinko lehké přehnojení dusíku
jdou do sytě zelené

je možné že to může způsobovat i vydatnější zalevání ?
jelikož v minulosti se mi stávalo že zdůvodu vysichání kokosu mi naopak PH velice klesalo a EC naopak se zvyšovalo
udržuji medium dost mokré tak jestli je možný že pravě proto je PH pořád tak vysoké ?

Old Post 09-12-2015 v 20:38 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 11

chikoo tak zkus mene zalivat a uvidis udelej to treba u jedne kytky a zjistis vysledek mensim zalevanim nic neskazis

zacinajici pestitel

Old Post 09-12-2015 v 21:14 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 12

Čau. Zalívej dál ph 5,8 - 6,0. To phčko ti začne po přepnutí a vydatnějších zálivkách postupně klesat na hodnoty, který tam liješ. Mě se tohle stává u předhnojenýho kokosu (atami) , ale na vzhled a růst kytek to nemá žádný vliv.

Old Post 10-12-2015 v 09:29 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 13

používám stále stejný lisovaný kokos od Advanced a nikdy mi to nedělalo
právě se obávám že až přepnu tak začnou mít dificit, při tak vysokém ph nepříjme květovou složku hnojiva

Old Post 10-12-2015 v 10:17 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 14

Jak začnou kytky víc pít po přepnutí, tak se ti to srovná. Pokud jsou kytky ok, tak bych postup neměnil. Jen mě se u kokosu víc osvědčilo, když není pořád nacucanej. Ne že bych ho nechával prosychat jak hlínu, ale jak je zaschlej na povrchu, tak zaleju.

Old Post 10-12-2015 v 10:27 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 15

Ahoj, zprávu jsem čet až ted a to jsem rovnou narazil na vlákno...
Nezměnil jsi třeba pH- co do toho leješ ? Vzal bych si jednu dvě stranou a prolil je holou upravenou vodou s pH 5,5, dokud by mi neteklo to co chci, třeba 6... může to bejt 5L na kytku nebo třeba 15... Pak bych namíchal hnojky tak jak to má bejt, každou bych prolil litrem, znovu změřil tak aby mi teklo max 6 (do rezervy klidně 5,7 podle aktuální barvy) a nechal bych to 3-4 dny bejt ať to proschne... já mám vždy problém s nízkým pH, ale v době kdy jsem používal kohoutovku mi to právě lezlo takhle nahoru, a po všech útrapách to nakonec vždy vyřešilo jenom to nechat proschnout... To že to pH roste se domnívám že je tím, že kytky spapaj kyselinu (P/N) která drží to pH dole, ale papaj jí víc než vody...a v mediu pak zůstává roztok chudej na kyselinu - tudíš i s těma minerálama z kohoutovky a pH se vrací k původním hodnotám, nebo i vejš protože kyti žerou pochopitelně hlavně ty živiny a to je to co to pH drží taky dole... co používám osmózu se mi nikdy nic takovýho nestalo, nadruhou stranu to zas má tendenci padat, takže jsem zkončil u toho míchání osmotický a kohoutkový vody dohromady s pH metrem na přesnou hodnotu co aktuálně potřebuju a nepoužívám žádný pH+ a pH- ...

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 10-12-2015 v 10:28 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 16

diky, čekal jsem kdy zareaguješ
PH- jedu pořád stejnou
dnes udělám přesně jak píšeš ...
už jsem plánoval přepínat mám to nejdřív srovnat a pak až přepnout nebo je jedno že přepnu v teto fazi a budu rovnat zároveň ?

Old Post 10-12-2015 v 10:47 AM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-09-2017 - Ph - 16 odpovědí
15-05-2005 - Ph - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9967460 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív