Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Osvětlení pro mali prostor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Osvětlení pro mali prostor Příspěvek č. 1

Ahoj, puvodně jsem chtěl pěstovat jen přez léto (outdoor) ale strašně mě to chytlo, tak bych si chtěl kdytičku hodit i pod světlo.
Ted de o osvětlení a prostor.
Prostor bohužel moc nemám našel jsem akorát terárko 30x30x30, což znamená že bych musel strhnout vrchní kryt ale s šířkou nic neudělám. co si o tom myslíte? je to reálné, popř. jaké osvětlení zvolit? Viděl jsem lidi co pěstují v krabicích od PC tak jsem si řekl že by to mohlo jít i takto

Naposledy upravil FrantaOkurka 29-08-2015 v 19:55 PM

Old Post 29-08-2015 v 17:24 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2

Nejde mi výnos, nebo kvalitu (ted by mě nejspíš polovina z vás na místě ukřižovala). Marihuana mi příde jako krásná kytka a na vynos můžu dělat přez léto , v zimě se jen kochat a plánovat :P.

Takže moje otázka je spíš jestli mi keříček v takovem prostoru vyroste a bude vypadat alespon trochu k světu (tj. nebude uvadlý, zčernalý ani zežloutlý)

Old Post 29-08-2015 v 17:27 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 3

To víš že vyroste. Dej tam nějakou úsporku. Úsporku nehřejou takže je můžeš mít těsně nad rostlinami.

Old Post 30-08-2015 v 07:48 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 4

Tak to nema smysl, pokud se stim nechces vic trapit jak radovat. asi nejednodusi bude si zajet nekam do ekodvora pro nejakou starsi skrin, rozmer si muzes vybrat, vymalovat bilym primalexem a prdnout tam 125-200W CFL, na vysledek se muzes podivat u me.

Old Post 30-08-2015 v 08:12 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 5

Mel jsem 30x35x45, CLF dual 125 kW, scrog, ale tak ze sit byla ve výši poloviny kvetniku a ze slečny byla fajn chobotnice. Vzor PG-13 od TH seeds. Denně cca hodina opecovavani a nejvetsi trápení bylo s teplotou.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 30-08-2015 v 09:54 AM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-02-2009 - osvětlení pomocí LED diod - 1 odpovědí
22-09-2005 - Osvětlení pro SOG. - 7 odpovědí
16-09-2004 - Světlo a rostliny. - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2913750 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív