Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Prosím o rady první IN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Goblin1987
Nový Člen

Karma uživatele Goblin1987 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 4  

Obecné Prosím o rady první IN Příspěvek č. 1


Zdravím všechny growery.
Omlouvám se za nové téma.Procetl a stáhnul jsem si FAQ.Hledal na fóru.A ano nějaké odpovědi na moje otázky jsem našel, ale žádnou přesnou příčinu ani řešení jsem nenašel.Navic komplikace je, ze problému je víc.Mam 9 kytek, rezy VOID.Matka z origo semen od tga seeds, selekce z 15ks...(stari matky 1,5roku)
Hnojim jedenkrát za týden (hnojky Grotek Solotek Grow 8-4-12) dle návodu výrobce, první 2týdny jen polovinou udávané dávky výrobcem.Kazda kytka v 11l květináči v kokosu (cocostar) a na spodku každého květináče je cca 3-5cm keramzitu.Teploty noc cca 20stupňůCelsia den cca 26 stupňůCelsia.Vlhkost cca 70% někdy 60%.Odtah+ofuk a 400w Philips son-t asi 7dní 60cm nad vršky.Před 400w tam byla Čína LED 300w.EC nemerim.PH udržuji mezi 5,9-6,1.Vytok z květináčů ma také PH 5,9-6,1.Voda při zalévání ma cca 23stupňůCelsia.A zalévám každý den vodou z kohoutku s upraveným PH na 5,9-6,1, 4l vody mezi 9kytek.Kytky jsem jednou zastipoval, ale teď (viz foto) jsem jim musel ostříhat dost listu, jelikož byly suché a mrtve.
Problémy jsou takové ze "holkam" zhnedly konce listů a listy na celych kytkach jsou strašně řidké (je jich málo) a malé.Stonky jsou jako paratka.A cele kytky jsou strašně malé na to, ze jsou již přes 30 dni v růstu.6 z nich ma cca 25cm.3 jen něco pod 20cm.Uz si opravdu nevym rady.Celou dobu jsem doufal ze se holky zlepší, ze za tím stala třeba ta ledka....Rad bych holkam pomohl ale už nevym jak.

Předem Dekuji za jakoukoli radu nebo tip.Opravdu si jiz nevým rady.

Naposledy upravil Goblin1987 24-01-2015 v 14:45 PM

Old Post 04-01-2015 v 23:51 PM
Goblin1987 je offline   Profil uživatele Goblin1987   Find more posts by Goblin1987   Foto galerie člena Goblin1987   Click here to Send Goblin1987 a Private Message   Add Goblin1987 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 2

a jedes ze semen nebo z rezu? kdyztak si kup ohybaci kolinka za par korun a ohybej ty vetsi kytky, aby je ty mensi dohnaly... a ten ofuk namir primo na rostliny, zda se mi ze je namirenej trochu nahoru... btw. ten led panel z ciny je pekna sracka, ani se nediv ze to pod tim nerostlo, ted se sodikem by se to melo zlepsit... to je celkove hroznej pruser, kdyz si lidi s ledkama mysli jak usetri elektrinu pritom akorat jim to roste dele a ve vysledku propalej vic nez by propalili se sodikem... priste bych ti doporucil na rust nejaky 125w cfl (mensi porizovaci naklady, mensi provozni naklady a roste to pod tim docela v pohode)

jinak hlavu vzhuru, kytky se rozjedou, jenom koukam ze pestujes poprvy a hned v kokosu, coz je docela na zacatku tezsi se naucit spravne davkovat hnojiva, udrzovat hodnoty ph,ec atd...

Old Post 05-01-2015 v 12:17 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Goblin1987
Nový Člen

Karma uživatele Goblin1987 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

Dekuji za odpověď.
Jedu z řezů NOID.jsou z originál matky (matka cca 1,5 roku) ofuk jsem trosku posunul při foceni ale dam si na to určitě pozor.Ledky jsem koupil kvůli úspoře peněz, slabšímu odtahu a nepotřeboval jsem stínidlo...No jo no šetřit šetřit ale zbytečně a ještě k ničemu.Ted se mužů tak mlátit do kebule!Mel jsem v úmyslu dat k led ten sodík na květ, ale nakonec jsem ledku oddelal úplně.Taky přemýšlím ze na květ tam dam 600w s pořádným odtahem ale tohle kolo už asi odjedu na tomhle.Ty kolinka ale koupím velice Dekuji za radu.Ten kokos jsem zvolil po delším uvažování.Mam za sebou několik out v hlině,v substrátu i kompost.Nikdy nebyl problém, ale jak říkám OUT.Prvni IN vypadá bohužel takhle.No dam holkam ještě čas na to aby se zlepšily a přepnu je na 12/12.
No a hlavu vzhůru dam, až se zlepší docela me mrzí jejich stav.Jeste ze jsem nezkončil u white window od DutchPassion, to bych byl asi na mrtvici...

Každopádně Ti Dekuji za připomínky a rady.

Old Post 05-01-2015 v 16:40 PM
Goblin1987 je offline   Profil uživatele Goblin1987   Find more posts by Goblin1987   Foto galerie člena Goblin1987   Click here to Send Goblin1987 a Private Message   Add Goblin1987 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 4

Omlpuvam se vubecsem tonecetl ale na prvni pohled mi prijdou prelejvany zitra na to mrknu a vdyztak editnu.ted musim letet nemam uzcas to cist.

Old Post 05-01-2015 v 20:08 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - Prosím o radu - 4 odpovědí
05-05-2020 - Prosím o radu- HNOJENÍ - 24 odpovědí
31-05-2017 - Prosím o rady zázemí - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5721940 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív