Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » vypouklost listů ... PORAĎTE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 1

potřebuju poradit mám 2 kytky HEMPSTAR a SHIVA (14 dní starý) obě dvě mají zkroucený listy jako by se chtěly srolovat a jsou vypouklý ( ty vrchní listky, ty spodnější patra mají listy rovný ) nevíte čím to? barva kytek je dobrá... Dík

Old Post 21-05-2001 v 19:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiřík
Stálý Člen

Karma uživatele Jiřík - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 55 

Zdraví Příspěvek č. 2

už jsi to hnojil?čím na to svítíš?něco podobného se mi stalo ,když jsem to přehnojil.

Old Post 22-05-2001 v 08:26 AM
Jiřík je offline   Profil uživatele Jiřík   Find more posts by Jiřík   Foto galerie člena Jiřík   Click here to Send Jiřík a Private Message   Add Jiřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 3



Jo, to se mi taky stalo. Priklanim se k variante, ze jde o prehnojeni v brzkem stadiu vegetace => prestan hned hnojit a zalivej cerstvou vodou.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 22-05-2001 v 18:10 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 4

jo pohnojil sem KRISTALONEM START ale asi 0,3 g na 2l vody. Ale už je to dobrý už se zpravily :-) Ale mají takovou "bledě" zelenou barvu listů nevíte jak ji stmavit (vyšší vlhkost?)

Old Post 22-05-2001 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Ten samej problém... Příspěvek č. 5

Potřeboval bych poradit s tim samým... ta barva kytky je fakt taková světlejší ( a nedělá to světlo z lampy, je to vybledlý i na norm. světle ), kroutěj se mi i ty menší (čerstvý lístky), nevim jestli to je "obrana" listů proti větráku, nebo jestli to všechno není velkým vedrem v boxu, párkrát jsem se načapal, že tam mám až !44 stupňů ( to je ten sodík, no..), ale jinak to seschlý, ani jinak " nezdravý " není....nazávěr podotýkám, že jsem to ještě nehnojil... nebude to tou zkurvenou teplotou ???

Old Post 26-05-2001 v 02:46 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Hnojit Příspěvek č. 6

Bleda kytka -malo dusiku. Hnoj to nakym spis dusikatym hnojivem a uvidis ,jak zezelena

Old Post 26-05-2001 v 12:14 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Jo to bude tim nehnojenim... Příspěvek č. 7

Souhlasim s tebou COBBA... Ja mam kytky "jen" pod zarivkama 26 dni, hnojim od 20 dne KRISTALONEM START koncentrace 1mg=1,5l, aplikuju zalivkou i postrikem, nekterym kytickam se po prvnim postriku udelaly 2-3 žluté flíčky (tak sem je 1 den nechal na pokoji), kytky jsou zelený jak brčál takže sem uplně spokojen... ted zvysim vyzivu na 2,5mg=1,5l
A uvidim co to udela...

Good Luck

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 26-05-2001 v 17:24 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Dík... Příspěvek č. 8

Tak jsem to tam dal, ten krist... start, doufám, že to teda pomůže... díky moc za radu...

Old Post 27-05-2001 v 16:11 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0177760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív