Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nenáročná odrůda na začátek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Obecné Nenáročná odrůda na začátek Příspěvek č. 1

Zdravím,mohli byste mi prosím doporučit nějakou né tolik náročnou pro začátečníka jako jsem já?Chci začít indoor.Box má rozměry délka:50cm šířka:110cm,výška:150cm.Svítil bych 400W HPS,nebo by na tyto rozměry stačila 200W?Hnojiva bych měl základní Bio Grow a Bio Bloom.Zatím jediné,co jsem našel,tak je Orange Bud od Dutch Passion.K tomu plyne další otázka,kolik tak cca. se mi pod 400W vejde kytiček. Omlouvám se,pokud s tou nenáročnou odrůdou se již opakuji,ale zde ve vyhledávači jsem nic nenašel.Budu rád za každou radu.

Old Post 08-04-2013 v 15:26 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

jo oranz bad je paradni a myslim ze 2-3 lidi ho maj ted v bazaru jako rezivo coz by ti asi na zacatek doporucila vetsina lidi,s tema semenama je to takova vetsi "prcacka",6-9 no podle chuti ti bude urco stacit hlavne at se ti to dobre zaliva jinak si jich tam muzes narvat treba i 30

Old Post 08-04-2013 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

Těch 400 W bych si asi rozmyslel... na ten rozměr mi přijde vhodnější spíš 250 W a i tak si dobře pořeš odtah, jinak tam kytky upečeš.

Odrůda... s Orange Bud nic nezkazíš, nebo alternativa - jestli už budeš objednávat něco od DP - Skunk#1, Euforia. Hnojiva stačí ty dvě složky, zainvestuj do kvalitního substrátu - třeba grow mix od Plagronu.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 08-04-2013 v 16:26 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 4

Neměli byste ještě nějaké další návrhy na odrůdu,díky !

Old Post 13-04-2013 v 22:53 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 5

Ahoj,
např. ještě Skunk#1, SuperSkunk, MapleLeafIndica od SensiSeeds. Prostě IMHO ty základní genetiky jsou stabilnější, jednodušší na grow. Takže Afgháni, Skunky#1, MAZARy silný a můj oblíbený, Cheesy, Durbany atd. A taky je lepší vzít kvalitní banku, než nějaký přeprc. (Mr.Nice, Sensi atd. dobré jsou IMHO i SweetSeeds, Paradise)

edit: možná tě tam něco zaujmě:
statistika OG http://grower.cz/forum/showthread....5126#post285126
játrova statistika co se na G pěstuje http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1
a nejlepší, nejpopulárnější genetika http://grower.cz/forum/showthread....t=%2Bstatistika

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 14-04-2013 v 10:42 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8753890 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív