Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Adjust A Wing vs ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Adjust A Wing vs ??? Příspěvek č. 1

zdar mam takovy hloupý dotaz ...
vsude kde jsem cetl neco o stínidlech jsem se docetl v podstate ze adjust a wing je nejlepsi na osviceni velke plochy mame box 3x1,5 m .. a rad bych si ho koupil ale musim se zeptat na zadnem obrazku jsem nevidel ze by k svetlu byl veden odtah? tak se ptam jestli na to staci odtah jako jen jedna roura z boxu ? a nebo jak mam pridelat odtah na a wing .. ? vetsina stinidel uz ma primo diru na odtah .. takze moc prosim poucte me! diky

Old Post 19-02-2013 v 13:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 2

Ahoj

Teď si nejsem jistý jak to myslíš s odtahem ??
Jinak a wingy jsou asi fakt nejlepší na osvícení velké plochy... nastavíš si ho libovolně jak chceš a funguje dobře...

Akorát nevím jak myslíš přivedený odtah ? No maximálně si na stinidlo můžeš nasadit cooltubu na kterou napojíš odtah a šup s teplem ven..

Old Post 19-02-2013 v 13:33 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

ja jsem si myslel ze odtah musi byt veden az ke svetlu jako napr. tady

http://www.cannasutra.cz/_obchody/c...hy/391650_0.jpg

a nebo staci kdyz budu odsavat vzduch z celeho prostoru? bal jsem se ze pak budou zarivky moc zhavit

Old Post 19-02-2013 v 14:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od EDA45

Ten nějakej plech je embosovaný hliníkový plech,tkzvaný stucco odrazový plech,ze kterého byl postaven první ts z čouhající výbojkou..,ze kterýho jsou komerční hobby stínítka,i první verze waveflectoru,atd,atd..což xpapoušek nijak nerozporuje,ani tu cenu,za kterou se to dá koupit..
Se zbytkem tabule fakt netřeba plýtvat na nábytek,mě nic nezbylo,mám to fakt nad co pověsit..
No a pokud se pár lidí domluví a koupí si tuhle tabuli,tak jim z toho taky nic nezbyde..No jestli bys nebyl schopnej vyrobit obyč. stínítko homemade co by neklempíř,tak bys byl prostě neschopnej..,já nejsem nijak zvlášť manuálně zručnej,ale nůžky na plech,gumová palička,ostrá hrana,pár šroubků a šroubovák a i ten největší blb tuhle "fušku" musí zvládnout..Ale to je přece každýho věc,někdo kupuje,někdo dělá homemade..
A právě pod tímhle plechem jsou tu k vidění super výsledky,ano,i pod tímhle obyčejným stucco plechem- udávaná odrazivost jestli se nepletu 86%,viz hobby stínidla,viz waveflector apod...


Ale co blbnete , domluvte se s EDA45 on ja celkem zručnej , se zbytek plechu to si taky poradí , EDA vyrabi nejlepši stínitka , napiš jemu .

Jo to neni a wing , kdyžtak tady , http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=51491

čau Hlava

Old Post 19-02-2013 v 14:05 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 5

To hlava:

Myslím, že věděl, že to není a wing ,-)... jen to dal jako příklad toho, jak má být napojený ten odtah na stinítko, protože si v tom není jistý.

To Pleskac:

Chlape a wing je fakt best pro tyhle velké prostory a pokud máš penízky tak si ho prostě kup, než abys otravoval EDU ... To co potřebuješ je tady na obrázku..
http://www.rollitup.org/marijuana-p...98/1_ctbw01.jpg

Takhle se řeší odtah z lampy v a wingu. Je to cooltuba bez reflektoru, která je prostě namontovaná k patici na lampu. Na jeden konec CT je přívod a na druhý odtah Nic víc.

Máš více možností teda. Napíšeš EDOVI ať ti udělá stínitko jaké budeš chtít ty. Ale pořád nevím, jestli tam chceš k tomu ten odtah nebo ne? Podle toho jakou lampu budeš na ten prostor používat. Protože třeba 1kw už stačí mít celkem vysoko nad kytkama, takže bys nepotřeboval odtah od stinitka, ale stačil by výkonný odtah celého prostoru

Za další koupíš si A wing s patici a dokoupíš jen cooltubu bez reflektoru a připojíš si na to odtah. Nebo koupíš A wing bez patice a kabelu, jen reflektor prostě a dokoupíš cooltubu už s patici. Je to vlastně možná jedno, jen cenově se to může trošku lišit. Na bazarech se to různě prodává, tak si to zkus třeba zkomponovat Měj se. K.

Old Post 19-02-2013 v 14:18 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonym35343
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

parada diky moc )

Old Post 19-02-2013 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-09-2017 - Adjust - A- Wings-heatshield nebo CT?? - 80 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4921270 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív