Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » stáří matky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Obecné stáří matky Příspěvek č. 1

ahoj groweri,

po delsi dobe vznasim dotaz, neb jsem zde nenasel postacujici odpoved.

Zajimalo by mne, jak docilit vysokeho veku matky a pritom zachovat jeji kvalitu.

Mel jsem matku BIG BUD ale po trech letech zacala postupne mutovat na hermouse - z rizku se stali hermafroditi - byt se mi nestalo aby doslo k opyleni - znacne me to znervoznovalo.
Zkousel jsem aplikovat ruzne vitaminy, lehce jsem taky experimentoval s PH ale nic nezabralo.
Kdyz jsem to vzdal a prepnul ji na 12/12 tak k memu uzasu mela vic samcich kvetu nez samicich - proste skoro se z ni stal chlap.

Mam jeste dve matky - jine sorty a byl bych radsi, kdyby jeste nejaky patek rodily sqele rizecky.

Mate nekdo zkusenosti s podobnym problemem?
Jak jste ho resili?
Dekuji za radu a PA PA

LEGALIZE IT !!!

Old Post 02-05-2003 v 13:04 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wencanowak
Stálý Člen

Karma uživatele wencanowak - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 2

Hmm - tak to jsem teda ještě neslyšel - taky me zajímá řešení. No, ale pokud se z matky muže stat hermouš - tak už je možné - že se stane i samcem.
P.S. - nemas tu matku z rizku?, nebo ze semena? Precejenom z rizku uz ma nejake gen. informace od matky - možná to může ovlivnit.

Wenca


Wenca

Ja nejsem Wenca Nowak

Old Post 03-05-2003 v 12:30 PM
wencanowak je offline   Profil uživatele wencanowak   Find more posts by wencanowak   Foto galerie člena wencanowak   Click here to Send wencanowak a Private Message   Add wencanowak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wencanowak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2018 - Osvětlení matkárny - 44 odpovědí
12-02-2018 - Nejsladší Matky . - 13 odpovědí
22-12-2016 - Stavba Matkárny - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5594180 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív