Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

indoor Příspěvek č. 1

Zdravim lidičky.Hledám radu a to s pěstováním doma zkušenost s tím ješte nemám a proto mě napadlo že bych si pořídil http://www.growshop.cz/katalog/detail/150710-kompletni-sestavy/rcc-homebox-kit rád bych slyšel váš názor pokud je pěstování v tomto možné díky moc..

Old Post 12-02-2012 v 17:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

A nebo jsem jeste našel tuhle sestavu http://www.growplanet.cz/komplety/9...wplanet-cz.html

Old Post 12-02-2012 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 3

1. sestava nevhodné stínítko na takovou plochu a ventilace by také mohla být vyšší

2. sestava ventilátor 180m3/h na 400w ? já chaldim 150w HPS odtahem s nějakými 160m3/h takže ventilátor na prd k této watáži.... a stínítko to samé jako u prvního

co se týče stínítka , tak vycházím z měření šasopisu legalizace .... kde jim vyšlo že tento typ stínítka se 400w hps pro box 1mx1m je nedostatečný....

co se týče ventilace tak vycházím ze skutečnsti že 150w HPS chaldím odtahem nastaveným na 130-160m3/h
Takže pro 400w HPS nemůže stačit to co tam nabízej (jedině že by se tahal vzduch z chladné místnosti to bych pak tomu větráku u setu číslo 1 věřil , ale set číslo 2 s odtahem 180m3/h to bych nevěřil, že se to uchladí , leda že by jsi tahal od klimatizace )

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 12-02-2012 v 18:13 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Mam k dispozici vetší stínítko než je v nabídce a sestavu bouchnu do garaze kde je poměrně chladnějc než doma ..

Old Post 12-02-2012 v 18:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 5

tak to pak jo , ale i přez to by to ventilátor z ruhého setu neůtáhl...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 12-02-2012 v 18:38 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

takže rikáš když už šel by jsi do toho prvního ?

Old Post 12-02-2012 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 7

teda ted když je venku -10 a víc tak možná jo záleží kolik v tý garáži máš , ale pokud yb tam byla teplota taková že by se to dalo chladit 180m3/h tak by ta teplota byl problem přez noc..... kdy by se muselo přitápět.....

Já bych bral spíš ten první set , protože pokud jsem se dobře díval tak tam neni ta dualní výbojka jako u druheho setu (která je podle mě docela na ho.no)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 12-02-2012 v 18:42 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

no a nebo jestli mi poradíš i jinak mam doma k dispozici 2x 250w lampy a stínidlo a chtěl bych se vejit max do 10 000kc tak jestli máš jinej nápad sem snim

Old Post 12-02-2012 v 18:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 9

máš nejakú predstavu jak tichá by mala pestírna byť, či potrebuješ pachový filter, jak veľké rastliny chceš pestovať, jak často to chceš zalievať, jaká najnižšia teplota býva v zime v tej garáži, chceš substrát používať opakovane alebo ti nevadí ho meniť každý či každý druhý grow?
možno jak si toto vopred ujasníš zistíš, či je vôbec pre teba vhodný nejaký kompletný kit, jak si poslal odkazy, alebo či nebude výhodnejšie vybrať veci individuálne.
inak máš i predradníky k tým 250kam?

Old Post 12-02-2012 v 19:49 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

práve že nemám představu jak tichaá nebo hlučná ale na tom mi ani nezáleží když to nebude řvát.. pachový filtr být nemusí ale kdzž bude tim líp .. zalévat na tom mi nezáleží ale samozdřejmě čim mín tim lépe.. ted je tam hodně chladno i pod 0 .. ale dal bych to tam klidně o něco pozdějc .. klidně každý druhý grow substrát .. jinak přeřadníky k lampám mam ale jak řikám právě vůbec nevim co a jak a proto se ptám.

Old Post 12-02-2012 v 20:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 11

zdar jak psal kolega to si určitě ujasni .
A tady malá připomínka k 250w

upřímě zrovna 2x 250w bych nezapojoval ,je to dost neeconomické, protože snad všechny watáže žerou +- o 30-40 w víc než je udáváno na výbojce, takže třeba 400w ti sežere 430-440w , ale 250w ti sežere až 330w takže po economické stránce tě vyjde 600w skoro stejně jako 2x 250w :-) (samozřejmě myšleno s elektromagnetickým předřadníkem , jak je to u elektronických nwm , ale pokud se chceš vejít do 10 000 kč tak to enmá cenu řešit protože elktro předřadníky stojí od asi 3500 kč a víc....

ale pokud bys jel jen jednu 250w, tak se to ještě dá :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 12-02-2012 v 20:07 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

jj když už takhle tak jsem měl v plánu ject jen na jednu no a kdybych měl ten box o rozměrech 90x90x180 bude to stačit?

Old Post 12-02-2012 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

a co by jste řekli na toto vzhledem k tomu že bych nemusel mít pachovej filtr a jenom bych pořídil nejakej odtah kterej by tam šel když by to šlo.Co myslíte ? Diky za další radu

Old Post 12-02-2012 v 20:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

A nebo tady ještě pokus o sestavení. Darkbox II 90x90x180 , pachový filtr 240m3/h ,Odtah VK 125 365m3/h ,větrák s klipsnou,spinací hodiny,teploměr se sondou. A koukal jsem na přepěťovou ochranu pokud to funguje

Old Post 12-02-2012 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Jinak ještě k tomu tu 250W i s přeřadníkem a stínidlo což k dispozici teda mám.

Old Post 12-02-2012 v 20:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 16

tak dá se všechno .-) mužeš to zkusit

Ale kamarád má na 80x80 už 400w a podle FAQ zde na gr je to taky málo, 250w bych dal tak do 80x80

tak pacháč bejt nemusí , pokud ti nevadí že ti bude vonět garáž :-)


box bych volil tento , nebo nějaký se záklednou 80x80
http://www.growplanet.cz/grow-boxy/...wplanet-cz.html


co se týče ventilátoru který jsi navrhnul tak pohoda , jen bych koupil regulátor otáček.... :-)

nebo rovnou tohle což mám já a nemohu si to vynachválit : D ale uznávám že je to už trochu o luxusu

http://www.growmania.cz/ventilator-...hod-p-1741.html

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 12-02-2012 v 21:03 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
04-11-2019 - První Indoor - 14 odpovědí
19-06-2018 - Indoor odrudy - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7698430 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív