Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » průběžný či koncový pachový filtr
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bartic
Nový Člen

Karma uživatele bartic - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 22 

průběžný či koncový pachový filtr Příspěvek č. 1

Zdravím, prohledal jsem naprosto vše a odpověď jsem nanešel. Rád bych se zeptal, jestli je lepší použít koncový pachový filtr do boxu, přes který bude nasávat vzduch ventilátor a dále přes sonoflex ven na vzduch, či použít průběžný uhlíkový filtr, který bych použil za ventilátor a hurá vzduch přes sonoflex ven. Ještě bych měl dotaz, když měl teď odtah 420m3/h bez pacháče a teplota byla ok rád bych zachoval tyto hodnoty, tak jaký by měl teď být odtah včetně uhlíkového pachového filtru a jaký průtok filtru zvolit. Budu rád za každou radu:-)

Old Post 05-09-2011 v 19:42 PM
bartic je offline   Profil uživatele bartic   Find more posts by bartic   Foto galerie člena bartic   Click here to Send bartic a Private Message   Add bartic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 2

cus, muj nazor je ze je lepsi pres filtr vzduch tahat nez foukat, a k tomu odtahu, nepises jestli ho nejak regulujes a cim svitis, tak kup o trochu silnejsi ventak a filtr o stejny nebo trochu vetsi kapacite a melo by to byt v poho..

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 06-09-2011 v 06:29 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bartic
Nový Člen

Karma uživatele bartic - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 3

Odtah bohužel nereguluju, dřív prima klima s regulací nebyl:-( a s triaklovýma regulátorama jsem si užil hučení až běda:-) Jinak mám Prima klima s 2 rychlostma 420/800 m3, foukám jen na první rychlost, tj. 420 m3 a je to na 600W 1x1x2m. Bez filtru to mám vychytaný naprosto perfektně jak s teplotou tak s vlhkostí v růstu i v květu. Jen by mě zajímalo, když jsem se dočet, že filtr sníží učínost odtahu až o 30%, jaký teda výkon bych měl mít odtahu a jaký průtok filtru, abych zachoval hodnoty, jaký jsem měl bez toho pacháče:-)

Old Post 06-09-2011 v 08:20 AM
bartic je offline   Profil uživatele bartic   Find more posts by bartic   Foto galerie člena bartic   Click here to Send bartic a Private Message   Add bartic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bartic
Nový Člen

Karma uživatele bartic - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 4

Aby mě někdo nenapad, že si to mám spočítat, tak bych právě chtěl odpověď od někoho, kdo s tím má zkušenosti, než to nějak odhadnout a pak by to nefungovalo, jak by mělo.

Old Post 06-09-2011 v 08:29 AM
bartic je offline   Profil uživatele bartic   Find more posts by bartic   Foto galerie člena bartic   Click here to Send bartic a Private Message   Add bartic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
francox
Stálý Člen

Karma uživatele francox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 5

nazdarte, nenasiel som to tu tak sa opytam, ide o pachovy filter, ak mam ventilaciu 400m3 aky pachac tam mam dat? neviem totiz presne co znamena to cislo za filtrom, ci mam mat odtah vacsi alebo mansi oproti tomu cislu, dakujem za radu

Old Post 30-09-2012 v 10:01 AM
francox je offline   Profil uživatele francox   Find more posts by francox   Foto galerie člena francox   Click here to Send francox a Private Message   Add francox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 6

To„ cislo za filtrom“:
např:425 m3 125mm 60 cm 145 mm
min.kapacita/příruba/výška filtru/obvod filtru

Příspěvek č.2
citace:
Původní příspěvek od AHM4D
filtr o stejny nebo trochu vetsi kapacite a melo by to byt v poho..

Old Post 30-09-2012 v 10:34 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ydsscc
Nový Člen

Karma uživatele ydsscc - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7

Ja mám pocit, že ani moje otázka tu ještě nikde neni... Tak se přiseru sem.

Mám skříň 100x100x200 + 400w... Jakej ventilator (m3) + jakej pachac je vhodny použít? Někde sem čet, že cca 1w/1m3??? A teda ventilátor silnější (s většim průtokem) než pacháč?

A poslední otázka, je vhodný koupit pacháč s rezervou nebo ho můžu hrotit na hornim maximu průtoku?

Díky za rady!.)

A jinak teda k tématu, rozhodně mi přijde lepší ventilátorem vzduch přes filtr tahat, už jen proto, že ventilátor tim bude chráněnej před nasáváním prachu - zanášením, větší hlučností - zničenim!.)

thc lover

Old Post 30-09-2012 v 11:44 AM
ydsscc je offline   Profil uživatele ydsscc   Find more posts by ydsscc   Foto galerie člena ydsscc   Click here to Send ydsscc a Private Message   Add ydsscc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2013 - výroba průběžného pachového filtru - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1185740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív