Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 150W+250W nebo 400W a Adjust a Wing
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

150W+250W nebo 400W a Adjust a Wing Příspěvek č. 1


Zdravím, na příští indoor sem výhodně koupil vlaštovku a mám dilema. Mám doma dvě sodíkové výbojky 150W Osram Vialox a 250W Gib Flower Spectre. Rád bych pěstoval min pod 400W, což tyhle dvě mají a přemýšlím zda na Wing jen přidat druhou objímku proti sobě(obyčejnou E-40ku za 80ká) a mít výsledných 400W nebo koupit novou kombinovanou sodu 400W pro růst i květ. Jde mi o to, že nová bude stát zase dalšík 8kílek plus poštovný nebo někam pro to jet, tudíž stejně náklady na dopravu a je to hned litr . Asi by bylo lepší to nový 4kilo skrz lumeny a spotřebu, ale je to možná kombinace ty dvě sody dohromady? Co poradíte, díky za reakce a možnou debatu na toto téma.

Old Post 14-07-2011 v 13:42 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

najisto 400W ... staci porovnat svetelnej vykon 150 + 250W s tou 400. Dost pravdepodobne by ti i ta 150 + 250 zrala nakonec elektriny vic (ostatne to pises sam). Kdyz uz bylo na a-wing, tak te litr navic snad nezruinuje ne?

wing ma navic dost specifickej uchyt objimky ke stinitku (aspon ten co sme mel ja mel) .. Uricte by slo nšeco podobnyho zbastlit i doma, ale je to dalsi (zbytecna) prace navic

kdo jsi bez miny, hoď kamenem

Old Post 14-07-2011 v 15:10 PM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 3

Stou spotřebou by ty 2 brali určitě víc, vždyť 250 HPS je největší žrout sama o sobě. Bere celkem snad kolem 330W, ten litr mě asi nezruinuje, jen mě zajímal něčí názor, když už ty dvě HPS mám doma. Dík za názor

Old Post 14-07-2011 v 18:08 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bioguli
Nový Člen

Karma uživatele bioguli - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

Nazdar určitě dej 400w protože 150w a250w nedosáhne 400w ve světelném toku.Jen velká spotřeba.Sčítá se jen vatáž,ne lumeny!!!!!!!!.Pěstu zdar.

Old Post 14-07-2011 v 20:24 PM
bioguli je offline   Profil uživatele bioguli   Find more posts by bioguli   Foto galerie člena bioguli   Click here to Send bioguli a Private Message   Add bioguli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-05-2015 - 150+250W HPS ,nebo 400W dual? - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2193130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív