Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » ideální teplota
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 1

Mám jeden malý dotaz?Ve FAQ sem si našel že ideální teplota v boxu je mezi 20-22 stupni,nevadí když mám teplotu okolo 29-30?Vím, že vyšší teploty jsou horší pro živiny,ale neznamená to ,že ty moje kytí budu muset zalévat více?těším se na odpovědi,a napadla mě ještě jedna otázka a pěstuje někdo kytí třeba v té mé teplotě nebo v teplotě např 27-28 stupnů?Dík moc všem

Old Post 09-12-2002 v 21:02 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 2

Osobne mam ve skrini kdyz je den tak 29-32°C a kdyz je noc tak 13-15°C !!
Ahoj Kralicek

Old Post 09-12-2002 v 21:35 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

dík Příspěvek č. 3

a myslíš si že to je ideální pro kytí,doporučil bys mi to?a jak se v těchto podmínkách daří tvojim kytí?Jestli to moc řešim napiš mi ,že to je v poho at si nedělám starosti.Dík

Old Post 09-12-2002 v 21:38 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 4

Jak se jim dari ??? tak se mrnki sam pod mim prispevkem myslim, ze jim to jen a jen vyhouje ...

Old Post 09-12-2002 v 21:45 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Jo , souhlas ... Příspěvek č. 5

... já souhlasím s kolegou , teplota se mi pohybuje okolo 29-31°C a když ideální je těch 20-22stupňů .

Zdar Hlava

Old Post 10-12-2002 v 13:37 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-04-2023 - Minimální teploty - 7 odpovědí
09-03-2008 - Nízká teplota 10 C. - 3 odpovědí
14-07-2005 - Teplota? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7000280 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív