Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » umíráček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Palec dolů Příspěvek č. 1

Zdari lidicky, mam problem. Pochcipali mi zakoreněne rizecky ktere jsem pracně ziskal. Nevim kde jsem udelal chybu. Svitil jsem na ně 18h dvěma úsporkama. Foukal na ně a ono si to klidně chcipne. Nejdriv chcipl prostredek (malinke listecky uschly) a pak sel celej rizek doprdele. Fakt nevim co je spatně. No jeste je moznost ze mi je zahubila matka (nějak ji doslo co to je ) ale v to se ni nechce ani verit ze by bila takova svine..... tak ni poradte... dik

Old Post 08-12-2002 v 16:27 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sany
Stálý Člen

Karma uživatele Sany - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 2

Řek bych že to bude spíš tou úsporkou.Kiti pořebuje dobrý světlo nejlepší je sodík.Taky je možný přelejvání nebo moc hnojiva .Rostlinky potřebují dobrý světlo vlhkost a taky spávnou teplotu

buy end fly by sany

Joint to je má definice

Old Post 08-12-2002 v 17:34 PM
Sany je offline   Profil uživatele Sany   Find more posts by Sany   Foto galerie člena Sany   Click here to Send Sany a Private Message   Add Sany to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjafarmerbomber
Stálý Člen

Karma uživatele ganjafarmerbomber - 16% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 107  

hm Příspěvek č. 3

Cau seli, vis jak jsem psal o tom svym inkubatoru? Tak dve uz mi jedna kytka chcipla protoze prvni 2 tydny jsem na ni nemel cim svitit. a tak se vytahla asi 10 cm a ted se ji zacalo delat hrozne moc krasnejch listecku takze mela tezkou hlavu a zlomil se ji stonek je mi to docela lito

Brothers everywhere - raise your hands into the air
We're warriors, warriors of the world
Like thunder from the sky - sworn to fight and die
We're warriors, warriors of the world
BY MANOWAR

Old Post 08-12-2002 v 18:47 PM
ganjafarmerbomber je offline   Profil uživatele ganjafarmerbomber   Find more posts by ganjafarmerbomber   Foto galerie člena ganjafarmerbomber   Click here to Send ganjafarmerbomber a Private Message   Add ganjafarmerbomber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 4

Nemel jsi tam moc vlhko ? Nekdy pri vyssi vlhkosti zacnou zahnivat spicky rizku a nemas pak jinou moznost, nez je ufiknout (jako bys zastipoval) a modlit se, at ma dost zasobnich latek, snizit vlhkost (coz zpomali rust) a cekat..... asi v 50% se da zachranit.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 09-12-2002 v 13:57 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

ssemenma Příspěvek č. 5

chce to pěstovat řízečky v pařníčku. Pařníčky prodávaj u zadního výlezu(okolo zavazadel) z Hlavního nádraží (tam jak jednou chytly T.Pergnerovou s nejakejma pikařema a vona toho měla docela dost v autě.. ) v obchodě semena

Old Post 09-12-2002 v 14:13 PM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Palec nahoru naděje!!!!!! Příspěvek č. 6

tak na tech chciplejch rizcich jsem dneska objevil par malejch listecku, ve prostred stonku. Poradte mi nekdo jak je co nejlip udrzet pri zivote a kdyztak jim i pomoct.

Old Post 10-12-2002 v 17:44 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-11-2017 - Umírání kytek - 16 odpovědí
01-12-2002 - Umíráček.. :( - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4094750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív