Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » My First Indoor - 200W RED úsporka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vaLda
Nový Člen

Karma uživatele vaLda - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 4  

My First Indoor - 200W RED úsporka Příspěvek č. 1

Ahoj Groweři!

Tak jsem se rozhodl, že začnu svůj první Indoor Grow a měl bych na Vás pár otázek. Abych vše vysvětlil:




Moje skříň je cca š-80 v-100 h-60cm

Jako světlo mám 200W Plug&Grow RED

Mám na Vás pár dotazů:

1) Co mám podle Vás pěstovat? (Nenáročné, dobré kytí, poraďte)

2) Chtěl bych si u Vás zkontrolovat zapojení elektriky. (Mám ze zásuvky kabel a to rovnou přivedené na objímku.) Nemám přidat nějakou pojistku? Nebude se to moc zahřívat? (viz. foto)

3)Kolik mi to bude stát měsíčně na el? Četl jsem zde pár článků a vyvodil jsem tak 200-250kč/měsíc. Mám to dobře?

4) Jaký substrát? (levný, kvalitní:-)


P.S.- Fotky- mizerná kvalita, ale pro zjednodušení: Prostě dráty ze zásuvky rovnou na úsporku (omotané izolačkou), vše svítí a moc se nezahřívá. Skoro vůbec. Jen e tak divně cítit. (je nová)


To je pro začátek asi vše, pokud by vás něco zajímalo ještě, tak prosím pište. Za odpovědi díky. vaLdahttp://img822.imageshack.us/img822/1526/fotografie00590.jpg
http://img337.imageshack.us/img337/7410/fotografie0061g.jpg

Old Post 24-11-2010 v 19:36 PM
vaLda je offline   Profil uživatele vaLda   Find more posts by vaLda   Foto galerie člena vaLda   Click here to Send vaLda a Private Message   Add vaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Re: My First Indoor - 200W RED úsporka Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od vaLda
Chtěl bych si u Vás zkontrolovat zapojení elektriky. (Mám ze zásuvky kabel a to rovnou přivedené na objímku.) Nemám přidat nějakou pojistku? Nebude se to moc zahřívat? (viz. foto)



A jak tu lampu vypínáš, když to máš tak naprudko ? Raději obětuj 3pětky a zapoj to na flexku http://www.adshop.cz/elektroinstala...m-3m-cerna.html
určitě to bude bezpečnější

Old Post 24-11-2010 v 21:11 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaLda
Nový Člen

Karma uživatele vaLda - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 4  

Re: Re: My First Indoor - 200W RED úsporka Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od punkure


A jak tu lampu vypínáš, když to máš tak naprudko ? Raději obětuj 3pětky a zapoj to na flexku http://www.adshop.cz/elektroinstala...m-3m-cerna.html
určitě to bude bezpečnější


Kabel samosřejmě mam... Já to myslel tak, že na něm nemam pojistky žádný.

Old Post 25-11-2010 v 09:45 AM
vaLda je offline   Profil uživatele vaLda   Find more posts by vaLda   Foto galerie člena vaLda   Click here to Send vaLda a Private Message   Add vaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 4

Zdar, mrkni taky sem, ale treba se mylim a uz to mas projite
http://grower.cz/pestovani/navody/?

Old Post 25-11-2010 v 10:34 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaLda
Nový Člen

Karma uživatele vaLda - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Celller
Zdar, mrkni taky sem, ale treba se mylim a uz to mas projite
http://grower.cz/pestovani/navody/?


Ano, v tom příspěvku je napsáno, že potřebuju jenom kabel a objímku. Tak to mam. Ale fakt mi nejde do hlavy, že žádnou pojistku...Ale jako svítí to pohoda...

Old Post 25-11-2010 v 12:19 PM
vaLda je offline   Profil uživatele vaLda   Find more posts by vaLda   Foto galerie člena vaLda   Click here to Send vaLda a Private Message   Add vaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 6

Ty mas usporku, a ta skoro netopi, nepotrebujes tep. pojistku ani jistic. Taky sem mel 200W usporku blue klasicky zapojenou. Mrkni threadu, nebo napis PM nekomu kdo pod tim pestuje.

Co to mas s tema dratama do patice? Vypadaji jak prekrouceny.

Old Post 25-11-2010 v 13:48 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaLda
Nový Člen

Karma uživatele vaLda - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Celller
Ty mas usporku, a ta skoro netopi, nepotrebujes tep. pojistku ani jistic. Taky sem mel 200W usporku blue klasicky zapojenou. Mrkni threadu, nebo napis PM nekomu kdo pod tim pestuje.

Co to mas s tema dratama do patice? Vypadaji jak prekrouceny.


NN, nejsou. Omotany izolačkou... Dík za reakci. To jsem přesně potřeboval vědět.

Old Post 25-11-2010 v 14:39 PM
vaLda je offline   Profil uživatele vaLda   Find more posts by vaLda   Foto galerie člena vaLda   Click here to Send vaLda a Private Message   Add vaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soil
nestálý člen

Karma uživatele Soil - 81% PěstitelskáKarma uživatele Soil - 81% PěstitelskáKarma uživatele Soil - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 8

čus, v žadnym případě nekupuj levnou hlínu /riziko zatažení brouků/

Old Post 29-11-2010 v 08:59 AM
Soil je offline   Profil uživatele Soil   Find more posts by Soil   Foto galerie člena Soil   Click here to Send Soil a Private Message   Add Soil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nif
Stálý Člen

Karma uživatele Nif - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 9

cau valdo,
objimku mam presne jak ty, chudy draty primo do objimky, olepeny izolaci, pokud na tech kabelech neni zadna hmotnost, abys je nevyrval, jinak je to jedno.

Kalkulacku spotreby mas zde - http://indoor.xf.cz/spotreba/

Hlinu si kup treba Roaylty Mix, je nejdele predhnojeny a pro zacatek ti to urcite vystaci, kdyz pouzijes takhle predhnojenou hlinu, pak pocitej, ze na rust budes mene hnojit napriklad.

Myslim, ze napoprve je uplne jedno jaky modely si vyberes, stejne to bude vsechno poprve, nebudes vedet jak si se vsim poradit. Vyber levnou alternativu , ja mel napoprve dobry seminka a zustali mi z nich jen samci.

grow zdar

If you read this, Your reading skills has increased by +1

Old Post 29-11-2010 v 09:21 AM
Nif je offline   Profil uživatele Nif   Find more posts by Nif   Foto galerie člena Nif   Click here to Send Nif a Private Message   Add Nif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

zdar, k tomu stínidlu, máš tu nejlevnější variantu a tam jsem měl problém s ůsporkou že jí ten plech neudržel a zažne se ti vychylovat dolu. Lepší je to asi o stovku dražší,který má lepší držák.


a tady máš jak připojit foto : http://grower.cz/pestovani/navody/...azky/16.html#93

Old Post 29-11-2010 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nif
Stálý Člen

Karma uživatele Nif - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 11

To je taky pravda, mel sem to cely prohly, ale ono staci to provazkem, nebo dratkem prichytit.

If you read this, Your reading skills has increased by +1

Old Post 29-11-2010 v 10:32 AM
Nif je offline   Profil uživatele Nif   Find more posts by Nif   Foto galerie člena Nif   Click here to Send Nif a Private Message   Add Nif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Nif
To je taky pravda, mel sem to cely prohly, ale ono staci to provazkem, nebo dratkem prichytit.


no to jsem právě nechtěl dělat, protože obojím změníš odvod tepla z povrchu v tom místě a nerad bych aby kvůli tomu prdla .

Old Post 29-11-2010 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nif
Stálý Člen

Karma uživatele Nif - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 13

to nepraskne, normalne sem to videl u spousty svitidel, ze sou ty zarivky takhle pridrzeny, kouskem plechu, nebo podobne. koukni se nekdy na strop, kde mate zarivky, uvidis, ze je to podobne udelany

If you read this, Your reading skills has increased by +1

Old Post 30-11-2010 v 08:49 AM
Nif je offline   Profil uživatele Nif   Find more posts by Nif   Foto galerie člena Nif   Click here to Send Nif a Private Message   Add Nif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2007 - My first In door - 400W - 7 odpovědí
25-07-2006 - First Indoor - 400W Sodík SHP - 0 odpovědí
08-10-2007 - First indoor 400W - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7696460 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív