Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pokus o levný indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Pokus o levný indoor Příspěvek č. 1

Čau,
chtěl bych tady rozjet takovej experiment, pro ty, kteří mají prostory, a možnost pěstovat, ale nemají dost peněz.

Rozpočet kladu na max 3500 Kč s tím, že mým cílem je na jeden pěst vyprodukovat alespoň 200g kvalitní sušiny. (nebo aspoň třeba 170g )
Tááákže nakupování co bude potřeba. Vzhledem k malému rozpočtu jsem dlouho hledal co koupím.
Světlo:
Chtěl jsem ject pod sodíkem takže jsem hledal pokud možno nějaký levný komplet. Našel jsem toto: 250w Master SON-T PIA PLUS
http://www.svitidla-osvetleni-elekt...lus/cz/d-89501/
Cena: 1280 Kč za komplet
Stínidlo si může každý vyrobit doma z nějakého plechu takže to sem nepočítám (já ho mám koupené už z předchozího pěstu).

Aby byly náklady co nejmenší rozhodl jsem se uplne vypustit skříň...
a pěstovat to jednoduše uvnitr v místnosti nejlíp v rohu.
Takze je potreba folie na polepení zdi + na výrobu ohrádky tam kde zed není rozhodl jsem se ze me misto na pestovani bude mit rozmer 80x80 cm a výšku 1m.
Takze folie volba byla jasná - diamantová. Musim brát v potaz ze na ohrádku musí bejt ty folie aspon o pul metru navic nez na tu cas kde bude polepena zed.
Cena folie je klasicky 230 kč /bm tj 1x1,4m. Takze budu potrebovat 3 bezny metry folie... cena 690 Korun
Chce to nejaky kvetinace takze ja si tam dam spis vic kytek v mensich kvetinacich... nejspis 3,5 litrovejch. Chci mit 10 rizku takze 10 kvetniku po 27 korunach. coz je 270 Kč
Dal substrat budu potrebovat celkem 35 litru zeminy. Zvolil sem kokos, takze brikety kazda da prumerne 11 litru, tak dejme tomu 3 by meli stacit po 55 kč to je dohromady 165 Kč
Mam v planu kokos smichat jeste s perlitem a bat guanem. Perlit budu davat asi 3 litry na 10 litru kokosu tzn potrebuju alespon 10 litru perlitu (tj za 60 kč), a alespon kilo bat guana, ktere neni ale nutne a jeste navic uz ho mam taky z predchoziho pestu takze nepocitam...
Zatim to dohromady dela 2465 Kč A už mame svetlo, odrazovou folii, kvetniky a substrat....

Dal to chce nejakou vymenu vzduchu na to myslim postacej 2 klipsnaky, ktery zaroven budou jako ofuk protoze na kytky budou foukat vzduch kterej bude mimo ohradku.

Hnojiva kazdy muze zadarmo poresit na jakemkoliv konopnem veletrhu, ja uz sem je poresil na cannabizz mam sadu hnojiv Atami B'cuzz+este dalsi

Takze budu hnojit:
Atami COCO A+B, AH Micro, Rootfast, Atazyme, Bloombastic
Takze hnojky taky nepocitam.

Jestli spravne koukam tak uz mame vse potrebne (krome rizku)
Takze co jsme nakoupili:_
250w sodik komplet MASTER SON-T http://www.svitidla-osvetleni-elekt...501/.......cena 1280 Kč
Diamantovou folii - 3 bm - http://growshop.cz/katalog/detail/8...ro-1bm-stribrna - .... celkem 690 Kč
10x 3,5 litrovej kvetnik - http://growshop.cz/katalog/detail/8...-kvetinac-3-5-l - celkem 270 Kč
3x kokosova briketa - http://growshop.cz/katalog/detail/1...ydrataci---1-ks - ... celkem 165 Kč
10 l perlitu - http://growshop.cz/katalog/detail/1.../agroperlit-1-l - 60 Kč
2x klipsnak - http://growshop.cz/katalog/detail/2...snou-davo---vk6 -....celkem 780 Kč

Celková suma: 3245 Kč Takze ve finale by se tam nejaka ta skrin z druhy ruky taky vesla.

Ale jak sem rikal ze chci udelat tu ohradku atd to teprve uvidite.
Kazdopadne indoor s rozpoctem 3245 Kč + za řízky se dnes rozbíhá, do pár dnů přidám fotky hotové pěstírny.

Old Post 31-10-2010 v 19:22 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 2

Zdraviim, a když by jsi místo diamantový folie, šel do bílý barvy, s kterou mám osobně výbornou zkušenost, tak tě to vyjde ještě na míň.. Místa, kde by nedržela barva, stříkneš bílým sprejem a je to..! :-)

Grow up..!

Old Post 01-11-2010 v 08:18 AM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 3

no kdybi si sehnal od kamosa po babicce skrinku koupil nakej levnejsi odtahovej ventilator, bilou folii a nakej starsi vetrak jeden na ofuk misto 2 klipsnaku za 800 z growshopu a diamantovky za 700.
a myslim ze plech na stinidlo taky kazdej nema tak to bych k tomu taky jeste pripocital a porad sem taky v rozpoctu.
Takhle bych to aspon ja resil

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 01-11-2010 v 10:37 AM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 4

Nevim ja mám dost místa, a můžu prostě utratit tuhle částku... tak mě napadla ohrádka... Vejde se mi to do rozpočtu tajk nevidím problém

Old Post 02-11-2010 v 19:07 PM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 5

a neni lepsi mit za stejny penize radsi skrin nez ohradku v pokoji? Ale proti gustu.....

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 02-11-2010 v 20:11 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xid00
Stálý Člen

Karma uživatele xid00 - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 6

kdybych ji měl mít v pokoji tak se na to vyprdnu, ale jelikože mám několik set čtverečních metrů na půdě kde se to vubec nevyužívá a nikomu to tam nemuze vadit tak to chci dat tam a do ohradky.
Btw ja to zamerne vybral z veci ktery se lehce sezenou a nikdo nebude mit s nicim problem... Sehnat nekde takovou skrin da nekdy docela zabrat...

Old Post 03-11-2010 v 06:37 AM
xid00 je offline   Profil uživatele xid00   Find more posts by xid00   Foto galerie člena xid00   Click here to Send xid00 a Private Message   Add xid00 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 7

ale kdo hleda najde
A ty klipsnaky kdyz to chces mit nejlevnejsi tak nvm proc to beres z growshopu kdyz z netu obednas dva za 300 + postovny

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 03-11-2010 v 12:31 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od xid00
kdybych ji měl mít v pokoji tak se na to vyprdnu, ale jelikože mám několik set čtverečních metrů na půdě kde se to vubec nevyužívá a nikomu to tam nemuze vadit tak to chci dat tam a do ohradky.
Btw ja to zamerne vybral z veci ktery se lehce sezenou a nikdo nebude mit s nicim problem... Sehnat nekde takovou skrin da nekdy docela zabrat...


souhlasím s poslední větou :-)

Old Post 03-11-2010 v 13:02 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
04-11-2019 - První Indoor - 14 odpovědí
23-02-2015 - 1 pokus o indoor - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3139240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív