Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Sativy vhodny pro indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zelwig732W16
Nový Člen

Karma uživatele Zelwig732W16 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 16  

Dotaz Sativy vhodny pro indoor Příspěvek č. 1

Pokud se opakuju, omlouvam se a hned smazu, ale nenasel jsem zadne tema ani priblizne timto smerem... Planuju prvini indoor, ale odjakziva jsem touzil po nejake prevazne sative.. zajimalo by me, ktere sativy se podle Vas nejlepe hodi pod lampu (napr. ja mam k dispozici max cca 1,5 m vysky a chtel bych tak 9(3x3)-16(4x4) kytek pod 600w lampu).. dekuju

Old Post 15-08-2010 v 20:07 PM
Zelwig732W16 je offline   Profil uživatele Zelwig732W16   Find more posts by Zelwig732W16   Foto galerie člena Zelwig732W16   Click here to Send Zelwig732W16 a Private Message   Add Zelwig732W16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

vse co je na in potom uz zalezi na tvych schopnostech. Sativi se drive prepinaji z duvodu ze vice po prepnuti vyleti. Nejaky ten supercropping(lamani), ohybani a dalsi techniky nejsou vubec k zahozeni. Pouc se tady o stylech pesteni.

Old Post 16-08-2010 v 07:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Sativy vhodny pro indoor Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Zelwig732W16
Pokud se opakuju, omlouvam se a hned smazu, ale nenasel jsem zadne tema ani priblizne timto smerem... Planuju prvini indoor, ale odjakziva jsem touzil po nejake prevazne sative.. zajimalo by me, ktere sativy se podle Vas nejlepe hodi pod lampu (napr. ja mam k dispozici max cca 1,5 m vysky a chtel bych tak 9(3x3)-16(4x4) kytek pod 600w lampu).. dekuju

Zkus projet encyklopedii, tam určitě vybereš.

Old Post 16-08-2010 v 08:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Sativy bych jel určite na SoG minimální růst (třeba u kali mist max.týden) přepnout,neštípat,soustředit se jen na topovky.

Old Post 16-08-2010 v 09:57 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-01-2016 - Semena vhodné do INDOOR - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8373190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív