Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » růst nebo květ ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

růst nebo květ ?? Příspěvek č. 1

Před deseti dny jsem zasadil a dnes pozoruji, že kytky začínají nakvétat. (nejspíše způsobenou tím, že říze byly asi 24 hodin ve tmě). A otázka zní...má cenu je udržovat pod metlou 18/6 nebo to už nepomůže a bude lepší dát hps 12/12 ?? Chtěl bych je ještě větší než jsou nyní.

Já vím ,že chci !!!

Old Post 21-11-2009 v 11:32 AM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawn133
Stálý Člen

Karma uživatele Spawn133 - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 2

zalezi na tebe, ci su dost vysoke aby ti vypnili miesto a tak mal dobry vysledok, a ak su este male tak hned prepni na 18/6

Old Post 21-11-2009 v 11:43 AM
Spawn133 je offline   Profil uživatele Spawn133   Find more posts by Spawn133   Foto galerie člena Spawn133   Click here to Send Spawn133 a Private Message   Add Spawn133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

zdárek...
Poměrně častá věc,stala se i mě.
...tomu dej tou metlou 18/6,ten nákvět bude spíš shluk blizniček ne?
I když geny náchylné na zhermatění se mohou projevit.Ale s tím už teď nic nespravíš,snad se to neprojeví,držím palec...
On je to vždy pro sazeničky šok.
Něco podobnýho zažívám teď,no někde mi utekl hermoš,páč na některých špičkách se kulatí semínka.Není toho moc,taky jsem řezy vezl dlouho po tmě,resp jsem to svěřil kolegovi a ten to nechal v kufru dýl než by bylo dobré.
Samozřejmě rozhoduje více faktorů ale tenhle je nasnadě že?

pic...

Old Post 21-11-2009 v 11:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 4

Shluk blizniček na jednom řezu enormní, podle něho sem to poznal a na druhých sem je musel hledat a sou tam tež. Takže radíš pokračovat v plánu bez změny na metle 18/6 jo?

Já vím ,že chci !!!

Old Post 21-11-2009 v 12:11 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Appleseed
Nový Člen

Karma uživatele Johnny Appleseed - 86% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Appleseed - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 5

Obcas je prepne zpet do rustu kdyz jim das 24/0, ale pozor! nektery odrudy jsou na to naopak precitlively, a z toho stresu zacnou kvest Takze je to risk...

Fry: Why would a robot need to drink?
Bender: I don't need to drink, I can quit any time I want.

SON-T 180W CFL vertikální setup

Old Post 21-11-2009 v 12:27 PM
Johnny Appleseed je offline   Profil uživatele Johnny Appleseed   Find more posts by Johnny Appleseed   Foto galerie člena Johnny Appleseed   Click here to Send Johnny Appleseed a Private Message   Add Johnny Appleseed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Sved
Shluk blizniček na jednom řezu enormní, podle něho sem to poznal a na druhých sem je musel hledat a sou tam tež. Takže radíš pokračovat v plánu bez změny na metle 18/6 jo?


Jestli potřebuješ aby se kytičky ještě rozrostly tak určitě.Ničemu tím neublížíš.

Old Post 21-11-2009 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 7

tak aspoň to bude víc napínavé.. dík za radu Simor

Já vím ,že chci !!!

Old Post 21-11-2009 v 12:32 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 8

Pokud to má jen počátky květu (takové ty dva chlupy) , tak ti to poroste normálně.

Old Post 21-11-2009 v 20:10 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-11-2020 - Růst / květ - 2 odpovědí
07-05-2013 - 72w růst 150w květ ?? - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8252870 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív