Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pomoc s větrákem..a ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Radek H
Nový Člen

Karma uživatele Radek H - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 1

Potřeboval bych poradit: mám skříň v:1m š:1,2m a 1m dozadu bude taková skříň stačit? A dále mám problém s umístěním větrákem. Mám PC větrák 9x9 cm a vyřežu díru do skříně a vložím ho tam ,ale nevím jestli by měl foukat dovnitř , nebo ven,ochladí dostatečně sodík 250watt,když je bude současně zapínat časový spínač.(světlo=fouká,tma=vypnut). A ještě jedna otázka:můžu hodit pod lampu outdoor rostlinu,asi 30 cm velkou kterou mám venku asi od dubna???? Díky moc

MY kouříme jen HAMOŤÁKY!!!

Old Post 04-06-2002 v 19:39 PM
Radek H je offline   Profil uživatele Radek H   Find more posts by Radek H   Foto galerie člena Radek H   Click here to Send Radek H a Private Message   Add Radek H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2

skús toto: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2744

Alebo použi vyhľadávanie v pravo hore.

[Edited by Sancho on 05-06-2002 at 12:58 AM]

Old Post 04-06-2002 v 23:56 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 3

vetrak alespon 20 m3/hod, nahore, foukat ven. dole diry.
Zvenku dovnitr kytce nevadi, opacne se chvilku sklebi,
kdyz uz je vetsi.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 05-06-2002 v 06:05 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-10-2018 - pomoc s výběrem odvlhčovače - 3 odpovědí
08-10-2012 - pomoc s hnojivem - 1 odpovědí
04-06-2004 - Pomoc s rastom - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9410930 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív