Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » sklep
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

sklep Příspěvek č. 1

Ahoj všem,mám 2*indoor mix.Z 50 semen vyklíčila do 3 dnů asi půlka.První byli už po 5 hodinách.To jsem cucel.Zasadil jsem všechno i ty nenaklíčené do hlíny(2 druhy rašeliny,califor. žížali,atd.).Květníky 11l.Při klíčení byla teplota dost málo asi 16stupňů.Hlínu jsem zalil odstátou vodou+start up+co2tablety.Dóle je asi 18 stupňů.Místnost 1.6m-3.2m.Zatím jsem je dal k sobě.Okolo prostěradla.Světlo-výbojky se zab. předřad.2*200 pro růst.Semena jsem dal asi 4cm do země.

Po 4 dnech není vidět ani kytička.

Je ještě brzy?

Prosím o radu.Děkuji
PS:Jsem netrpěliví.

Old Post 29-11-2008 v 05:17 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šéfik libica
Stálý Člen

Karma uživatele šéfik libica - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 2

no jako 4cm je fakt dost dělá se to okolo 1cm ale třeba je ještě brzy zkus ještě pár dní počkat.Jinak at se daří prostory máš liboví

Old Post 29-11-2008 v 10:55 AM
šéfik libica je offline   Profil uživatele šéfik libica   Find more posts by šéfik libica   Foto galerie člena šéfik libica   Click here to Send šéfik libica a Private Message   Add šéfik libica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLOODER
Stálý Člen

Karma uživatele BLOODER - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 3

ja si myslim ze tych 18 supnou im tiez moc nevyhovuje ja som tez skusal v pivnici a po tyzdni s 10 naklicenymi a 5 nenaklicenymi mi nevyrastlo ani jedno a to tam bolo tiez nejakych 18 stupnov...preto pockam na jar ked tam bude teplejsie a potom to skusim znova......

Ak sa budes smiat, bude sa s tebou smiat cely svet, ak budes plakat, budes plakat sam!!!
Neprichádzam sa klaňať. Prichádzam víťaziť

Old Post 29-11-2008 v 11:17 AM
BLOODER je offline   Profil uživatele BLOODER   Find more posts by BLOODER   Foto galerie člena BLOODER   Click here to Send BLOODER a Private Message   Add BLOODER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 4

Ahoj tak včera jsem viděl první kytičky.Je to 4 dny po zasazení.Dnes jsem se byl podívat a po 12h. měří ta nejvišší asi 3cm.Svítím 24h. za den.
Což je asi 2cm za 12h.

Old Post 30-11-2008 v 06:23 AM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 5

Zase jeden co svítí 24h...........při periodě 18/6 ti kytíz zakoření líp jak u 24/0.....

Old Post 03-12-2008 v 17:32 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qilonet
Stálý Člen

Karma uživatele qilonet - 83% PěstitelskáKarma uživatele qilonet - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 6

Mě se tam tím světlem i trochu vytápí.Teplovzdušný ventiláter má příkon 1800W a já nejsem zas tak bohatý..... :-)Mám ho nastaveno na 18-20.Topí méně.Topí asi 3 min. a 12min. stojí.
Je pravda,že když byli světla vyplé,tak vlhkost stoupla ze 70-82.
Teď co je lepší vlhkost vs světlo.

Old Post 03-12-2008 v 17:41 PM
qilonet je offline   Profil uživatele qilonet   Find more posts by qilonet   Foto galerie člena qilonet   Click here to Send qilonet a Private Message   Add qilonet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šéfik libica
Stálý Člen

Karma uživatele šéfik libica - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 7

vlhkost i světlo je důležitý,ale když už tak světlo je důležitější

Old Post 03-12-2008 v 20:07 PM
šéfik libica je offline   Profil uživatele šéfik libica   Find more posts by šéfik libica   Foto galerie člena šéfik libica   Click here to Send šéfik libica a Private Message   Add šéfik libica to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-11-2014 - Sklep - 18 odpovědí
04-10-2005 - sklizen - 3 odpovědí
17-04-2005 - sklizen - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9018090 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív