Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pacháč
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kalapu
Stálý Člen

Karma uživatele Kalapu - 84% PěstitelskáKarma uživatele Kalapu - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 1

Mám takovej nápad s pacháčem, myslíte, že by se dal nahradit takovejma těma filtrama co se serou do electroluxů???
díky

Old Post 12-05-2002 v 15:03 PM
Kalapu je offline   Profil uživatele Kalapu   Find more posts by Kalapu   Foto galerie člena Kalapu   Click here to Send Kalapu a Private Message   Add Kalapu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Uhlí Příspěvek č. 2

Známej tvrdil, že se dá použít dřevěný uhlí do grilu. Podrtit a vložit do "sáčku" z prodyšnýho materiálu a umístit za větrák. Praktikuje někdo z vás dřevěný uhlí? S jakym výsledkem?

hope 4 dope

Old Post 13-05-2002 v 04:34 AM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

to snark Příspěvek č. 3

Můj názor je naprosto opačný, kdybych si všechny věci koupil, tak bych nic novýho nevymyslel.

Dle tvé teorie by pro mě bylo nejlepší koupit si hotovou skříň za 10 000,- a stal bych se profesionálem?

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 13-05-2002 v 10:03 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 4

2 snark: mas pravdu, ze je ten material drahej - ale ta cena je jen potencialni - kdy budu mit doma 3 kila, neznamena to, ze mam milion - na obsah my penezenky to ma maly vliv. To bych totiz musel prodavat, a to nedelam, vime ?
Taky nevim, proc kupovat predrazeny veci - kdybych se topil v prachach, tak by me to asi nezajimalo, ale takhle musim dost pocitat, co si mohu dovolit a co ne. Dovede me vytocit, kdyz je zbozi, na kterym je nalepka 'GROWneco', nekolikrat predrazeny proti tomu samymu vedle v obchode, ktere ovsem tu nalepku nema.
Opravdovy profik se pozna podle toho, ze si dovede poradit i nevyhovujicich podminkach a s malymi naklady !

2 cube48: to dreveny uhli ma tak malou ucinnost, ze bys ho tam musel mit vagon.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 13-05-2002 v 10:52 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Pohodička to Snark Příspěvek č. 5

Jasně střední cesta je rozumná.

Ale například ohledně Rockwoolu jsem se už bavil se několika lidma a všichni mi říkali, že ten ze stavebnin je na hovno, atd. Ale já řízkuju jenom do něj a jen párkrát nebyla 100% úspěšnost. Takže nemám důvod měnit.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 14-05-2002 v 12:38 PM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drevonos
Stálý Člen

Karma uživatele drevonos - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 6

2viridis
Jo, myslim ze mas pravdu. Growshopy nehorazne vyuzivaji svyho postaveni. Mam za to, ze cloveka mnohem vic tesi, kdyz se prave vyhne tomu, aby neco draze kupoval, kdyz si to muze vyrobit sam za minimalni prachy.
Mam dojem, ze lidi, ktery nakupujou jenom v Growshopech a vse ostatni je pro ne non-profi domaci kutilstvi sou tak trochu snobi.


PS: Kde by byli cesi bez kutilstvi a hlavne bez Receptare a Premka Podlahy?

Old Post 14-05-2002 v 14:02 PM
drevonos je offline   Profil uživatele drevonos   Find more posts by drevonos   Foto galerie člena drevonos   Click here to Send drevonos a Private Message   Add drevonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Dotaz Filtry Příspěvek č. 7

Na to uhlí jsem se ptal právě proto, že mi to přišlo přitažený za vlasy. Samozřejmě, že tam dám filtr. Máte někdo zkušenost s uhlíkovejma filtrama do friťáků? Cena 8 ks (cca 20x20 cm) za 150,- mi přijde OK.

2 snark: 1000 za víkend určitě neprokalim, a na kytkách rozhodně nehodlám šetřit, jen si dávám dohromady informace

hope 4 dope

Old Post 16-05-2002 v 17:26 PM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 8

A co takhle misto pachu pohlcovat ho prebit necim jinym. Takova 3 tydny ulezela mrtva tchyne prebije fsechny smrady

Pro ty kteri nemaji tchyni by nebyl spatnej nakej ulezelej skinhead

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 28-05-2002 v 06:49 AM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 9

chápu, že jsou lidi, kteří si nedovedou představit, že by si měli doma něco manuálně sestavit viz. skříň+její zařízení a smotovat trochu tej elektriky, a pro ty je asi řešení všechno nakoupit a ještě za nehorázný přirážky v growshopech, to ale taky chce bohatý fotry nebo šolich kde je parta prachů

ale další parta lidiček, do který patřim i já, za prvé memá tolik prachů na to aby do skříně vrážel desetitisíce a za druhé je hlavně baví si všechno sestrojit sám(takový to klasický kutilství(tak mě napadá že by moh kutil Tim udělat jeden díl pro Growery)), a pořádně se na tom vyblbnout, nehledě k ušetřeným prachům, samozřejmě to neženu do extrému, třeba ventilátor si sám nesnažim sestrojit :-))
taky myslim, že je to hlavně záležitost mladejch lidí a ty většinou prachy na zbyt nemaj, ale možná se mýlim a nedostatek mam pouze já...

PS: viridis to napsal krásně tak že K+
to snark: tvuj názor se mi nelíbil tak sem ti dal K- (mimochodem poprvé dávám K- až se sám divim :-)

[Edited by oton on 28-05-2002 at 11:47 AM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 28-05-2002 v 10:45 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

******* Příspěvek č. 10

To Oton a virdis K+ panove citim to stejne
to Snark K- uz jen proto, ze ja si delal doma skoro vsechno sam i kdyz me moje financni situace celkem umoznuje poridit si vse s nalepkou "Grow" nicmene, me pestovani bav prave proto, ze si s tema svejma kytickama muzu hrat a prostredi ve kterem zijou jim vylepsovat svoji vlastni "praci" a obcas i nejakym tim udelatkem pri jehoz vyrobe se dobre bavim ........

Sido

End

Old Post 28-05-2002 v 15:52 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

podpora sharka Příspěvek č. 11

tak taky pridavam svoji kapicku do debaty...

jasny ze shark ma PRAVDU!!!

ze zacatku se na vsem setri, teda vlastne inprovizuje. to je tim ze se tzv. groweri pokousi udrzet ty svoje rostlinky pri zivote, popripade chteji objevit neco jineho, coz vetsinou predstavuje umorne testovani co ta chudinka kýťa vydrzi.... jako napr. teplotne, nedostatkem svetla, prehnojovani, fim.......

myslim ze cilem neni pokouset se zachranovat kytky ve skrini pred chcipnutim, ale naopak jim doprat co nejlepsi podminky k zivotu (rustu), proste si je hyckat.

co se tyce vzduchu, tak je nutno mit odpovidajici vetrak podle m krychlovich, k tomu odpovidajici pachovy filtr, ktery se musi cas od casu naplnit cerstvim aktivnim uhlim, jestlize zacina ztracet na ucinnosti.

vice najdete na greenhome.cz

s pozdravem joint

www.greenhome.cz

Old Post 28-05-2002 v 19:08 PM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 12

snark: určitě sem taky nechtěl nikoho urazit!

to all: jestli sem tady odstartoval negativní karmu pro snarka tak to sem v žádným případě nechtěl, byl to muj názor, tak bych nerad aby někdo dával K- jen kvuli tomu, že sem s tim začal!(tady)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 28-05-2002 v 19:28 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce
Stálý Člen

Karma uživatele Bruce - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Obecné K věci Příspěvek č. 13

Tak jsem si myslel že tenhle Thread bude o pachových filtrech a misto toho fuj! diskuze jako na nově.
Osobně mám pár nezodpovězených otázek a proto bych rád abymi někdo fundovanej na ně odpověděl místo aby se tady vedly žabo/myší války.

Tak že :
1. Pachové filtry pokud se nemýlim se používají pouze z vložkou z aktivního uhlí . Slyšel jsem že táhleta náplň se po nasycení eterickýma látkama je schopna obnovit a být znovu funkční po kůře v troubě při x stupních celsia.
Má někdo s tím zkušenosti ?

2.O kolik větší průtok vzduchu by měl mít ventilátor při instalaci filtru na systém ?

3. Cena aktivního uhlí . V Growech bývá 200 - 250 za kilo. Prej jde sehnat i po 100.

Old Post 29-05-2002 v 13:40 PM
Bruce je offline   Profil uživatele Bruce   Find more posts by Bruce   Foto galerie člena Bruce   Click here to Send Bruce a Private Message   Add Bruce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce
Stálý Člen

Karma uživatele Bruce - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Pohodička To Snark Příspěvek č. 14

Dík Snarky !
Dle odpovědi je vidět že si opravdu fundovanej. K+
Trochu si mě dostal s těmi odpovědi.
Můj obraz o tom byl asi takovej že si schrastím 2 kg aktivního uhlí , narvu ho do podomácky udělaného filtru. Nakonec i tady někde v galerii se poflakovaly nějaké návrhy. S tím ,že pro mně není problém udělat saši na filtr jako origoš + by bylo rozebiratelné. Jenže pokuď člověk nemá plánky - jaký objem, styčná plocha m2 filtru s vzduchem , odpor filtru=jak silný vent.a takové další vopšny tak pak člověk může dopadnout jak sedlací u chlumce . A nad výsledkem záplače(třeba tak že zakoupený vent. mu bude na prd).

Pokuď má někdo již nějakej systém odzkoušenej vent+filtr. Sem se skušenostmi.


Apropo originálu sem před nedávnem byl v growshopu a na můj dotaz ohledně vent.na prodávaný uhlikáč mi bylo sděleno že bych potřeboval asi tak!!! 3x silnější vent.(žádný manuál).

Muad-Dib,Thorgal,S11
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=4148

Old Post 10-06-2002 v 20:42 PM
Bruce je offline   Profil uživatele Bruce   Find more posts by Bruce   Foto galerie člena Bruce   Click here to Send Bruce a Private Message   Add Bruce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uncifus
Stálý Člen

Karma uživatele uncifus - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 15

Lidi nehádejme se ale pomáhejme si!
Já mám taky problém s pachem (vůní)! Ono se řekne odsávat ze skříně ale odsávejte ze skříně a přitom i z garáže! Problém by to nebyl kdyby ty kytky tak nevoněly! Já musím jet s odsáváním z garáže od15:00 do 5:00 ale déle né protože tam tak často nemůžu chodit a přez den chodí kolem garáží nejvíc lidí a mám strach že mi to někdo vychytá a tak jsem si objednal to aktivní uhlí taky! Nevím ale v jakém množství ho mám použít. Poradíte někdo? Ventilátor odsáva za hodinu 100m krychl. čili je to 15W ventilátor a silnější by dělal celkem kravál. Místa je tam tak 130 na 130mm a taky jsem slyšel že to má být v nějakým určitým druhu materiálu. Co vy na to?

Uncifus

Old Post 11-06-2002 v 16:16 PM
uncifus je offline   Profil uživatele uncifus   Find more posts by uncifus   Foto galerie člena uncifus   Click here to Send uncifus a Private Message   Add uncifus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uncifus
Stálý Člen

Karma uživatele uncifus - 37% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Palec nahoru Příspěvek č. 16

2 Snarky
S těma rockwoolema je to sice zajímavé ale nevím jestli to všechno u nas seženu. ¨Ten ventilátor je namontovany přímo do otvoru pro přívod vzduchu do garáže takže si umíš představit že ten otvor není zrovna největší a že je dělany tak akorát na 15W ventilátor. 2 ventilator je přímo ve skříni a fouká to do garáže a ta se při vyžší teplo¨tě venku celkem rychle vyhřeje protože je střecha z teru čili černá.
Zatím zdarec a dík za tip.

Uncifus

Old Post 12-06-2002 v 17:44 PM
uncifus je offline   Profil uživatele uncifus   Find more posts by uncifus   Foto galerie člena uncifus   Click here to Send uncifus a Private Message   Add uncifus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-03-2017 - 2x pacháč - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2164260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív