Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » veřejvé osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bekeren
Nový Člen

Karma uživatele bekeren - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 4 

Nápad Příspěvek č. 1

Zdravím všechny-dočetl jsem se na groweru že se dá použít vnitřek veř. osvětlení pro sodík. Rád bych věděl jak odskoušet zda je ten vnitřek funkční, ale bez žárovky. Mám totiž pár kousků, ale vůbec tomu nerozumím-na těch tlumivkách je napsáno že na 250W.To znamená že na to můžu napojit 250ku nebo i silnější či slabší.Zátím mám jen dva ty vnitřky,ale budou další, tak kdyby to fachčilo a mel nekdo zájem tak se můžem časem domluvit-zatím moc děkuju těm, kteří mi poradí a taky děkuju všem za tuto stránku protože je dost bomba. S ppozdravem Bekeren

Old Post 06-05-2002 v 14:42 PM
bekeren je offline   Profil uživatele bekeren   Find more posts by bekeren   Foto galerie člena bekeren   Click here to Send bekeren a Private Message   Add bekeren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 2

Do kompletu 250W se dá strčit výbojka jenom 250W. Je jedno vod jaký firmy. Silnější to nezapálí a slabší ti zhoří.

Jen tak mimochodem sem včera v dešti šel po ulici a najedou nademnou záblesk a rána. Chudák sodík v lampě to neustál. Kdyby mě řekl, že má namále tak bych ho "zachránil".

.......get high.......higher than before..........

Old Post 06-05-2002 v 18:34 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 3

napis pm Viridisovi ten ti urcite poradí!!!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 07-05-2002 v 09:47 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 4

já sem dostal celou pouliční lampu (samozřejmě bez stožáru :-)) od kámoše elektrikáře, von jí normálně ukrad v práci :-))) je to hroznej zloděj :-), krade jak za komančů

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-05-2002 v 08:34 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bekeren
Nový Člen

Karma uživatele bekeren - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 5

to minus22 - ne lampy nerabuju, ale zřizoval sem si outdoor a náhodou sem šel kolem nějaké polorozpadlé buňky (taková ta co maj dělníci na stavbách) a vidím tam ty lampy, tak co?okamžitě vybrakovat - zrovna ještě zařizujem s kamošem (viva Předseda a celej PK) indoor a měli sme pro začátek jen zářivky. Už ted mám doma ty vnitřky, jak už sem psal - fungujou. Akorát bych potřeboval splašit ty výbojky - nevíte někdo kde se daj sehnat v Brně?

Old Post 12-05-2002 v 14:14 PM
bekeren je offline   Profil uživatele bekeren   Find more posts by bekeren   Foto galerie člena bekeren   Click here to Send bekeren a Private Message   Add bekeren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-06-2019 - LED osvětlení - 1 odpovědí
15-02-2018 - Výběr osvětlení - 21 odpovědí
24-11-2003 - idealni osvětlení? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2127690 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív