Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Matkárna 125W Nlite
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Matkárna 125W Nlite Příspěvek č. 1



Zdravim groweři a growerky
Setkaváme se u mýho dalšího projektu.
Matkárna je komletně z kartonu (časem přejdu na dřevo). Světlo se odráží o černobílou fólii a jak ste si už přečetli v názvu threadu svítim Nlite 125W úsporkou samozřejmě s modrým spektrem. Na výměnu vzduchu jsem použil 2x 12V pc větráčky a je tam ješte jeden malej, kterej zatim chladí úsporku a časem bude ofukovat rostlinku . jinak jak je patrný z fotek celej box je rozdělenej do dvou částí. Ve spodní je květináč a vrchni o rozměrech 60x35x30 (VxHxŠ) je celá pro rostlinu. Jinak zatím tam mám 11l teku květináč tedy 1 matka. Momentálně ale dost uvažuju, že tam dám menší květináče.. uvidime..
Ale nejdřív se tu bude pár řízku zakořeňovat a rozrůstat. Stínítko na fotkách eště není ale mám připravený provizorní z kartonu a alobalu. Na kovovym se pracuje. K tý folii sem se bohužel dostal až po sestavení celý matkárny a tak je vylepená tak hnusně
FOTA
1 - Prostor pro kytku
2 - Květináč

Ňáký další fotky snad už s řízkama sem dám během příštího týdne.

Mějte see

Old Post 20-04-2008 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2




Zdarec
Za prvé se omlouvám že přišla aktualizace až po takový době, ale nejak nebyl čas a tak přinášim aktualizaci až dnes, kdy jsou řízky 10. den na 18\6.
Našel sem jednu fotku ze druhého dne tak ji sem samozřejmě dám.
Takže udělal sem dohromady 5 klonů (3xWW, 1xPM, 1xJF). Jsou v rockwoolovych kostkach, který byly 24h před zasunutím klonů ve vode s ph 5,0 a 5 ml plagron roots na litr. než sem je dal do rocku nechal sem je v tom kořeňáku ještě na 5 min. vymáchat. Dále je zalejvám každěj den 4 - 5x (dle potřeby) čistou vodou s upravenym ph na 5,5. Před 5 dny sem je zalil poloviční dávkou kořeňáku, jinak žadný hnojky. Celou dobu sou v pařníku a vlhkost se pohybuje okolo 60 - 80%.
Všechno bylo v poho až do včerejška kdy jim začali žloutnout listy. Vubec nevim čim by to mohlo bejt jediny co mě napadlo je, že sou moc blizko úsporky - asi 2cm. Dal sem ji teda výš tak uvidime. Nenapadá vás o co by mohlo jít? Budu vděčněj za každou radu...
Jinak tyhle klony jsou moje opravdu první a zkušební a přestože brzy přijde matka blueberry bych byl rád kdyby z nich neco bylo.
Dik za rady.

Fotky:
1. Druhej den
...

Old Post 03-05-2008 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3



..
Dneska vše mějte se.

Old Post 03-05-2008 v 21:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siemens
Stálý Člen

Karma uživatele siemens - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 4

Zdar netusim sice co to je stema listama (nejsou hafol prelity nebo ve vode) ale na usporku bych se vysra... roste to podní hafol pomalu . Jestli chces mrskat matky tak bych tam supl minimalne 250w bo 400w pak ti to poroste jak zvody . Vym to z vlasstní skusenosti co ti pod usporkou roste mesic to je pod lampou za 14 dni i driv vyrostlé , ale jinak držim palce....

Old Post 04-05-2008 v 02:15 AM
siemens je offline   Profil uživatele siemens   Find more posts by siemens   Foto galerie člena siemens   Click here to Send siemens a Private Message   Add siemens to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 5

Já si myslím že to bude tou vzdáleností mezi řízky a úsporkou. Sice sem s toudletou úsporkou neměl tu čest, ale dva centimetry se mi zdaj moc málo! Bych to odzkoušel teploměrem v jaké vzdálenosti jaká teplota. Dále nechápu to zalévání 4x - 5x za den?? Hodně lidí tady zaleje jen jednou, dvakrát (né za den) a z parníčku za 10 - 14 dní tahaj krásně prokořeněný klony. Snad to miminka rozdejchaj, snad brzo poradí zkušenější, snad není pozdě. At´to roste.

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Old Post 04-05-2008 v 06:17 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 6

čus, ty listy jsou určitě spálený, zrovna včera sem měl tu čest taky....

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 04-05-2008 v 08:35 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

re:Bit : Oka. Zkoušel sem to teploměrem a na 2 cm byla teplota 29°C. Teď sou tak 4-5 cm teplotu zmerim pozdějc páč teď maj tmu. Jinak s tim zalejváním - zlejvam jen malo cca po 5 - 10ml a snažim se právě aby ty kostky nevyschnuli ale aby nebyly moc necucaný. Takže to někdy zaleju méněkrát někdy vícekrát. Ale dám na tvoji radu a zaljvat budu jak říkáš.

Hy3nA : Dobře. Dal sem klony trochu níž a pozdějš hodim foto.

siemens : Věřím, že to bude pod 250W nebo čtyřkilem vo něčem jiným ale to si nemůžu dovolit navíc sem to chtěl zkusit s úsporkou a zda se mi zatim že to není špatný osvětlení.

Děkuju za rady

Old Post 04-05-2008 v 09:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8




Zdarec.
Klony sou dal od výbojky takže se spálený místa nerozšiřujou, ale itak to schytaly dost přesto myslim, že to není pro žádný smrtelna rána. Na 2 jsem dneska objevil kořínky.

Naposledy upravil 05-05-2008 v 13:37 PM

Old Post 05-05-2008 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-11-2017 - Matkárna 85w - 29 odpovědí
26-03-2008 - Matkárna 220wNlite / Step By Step - 22 odpovědí
17-02-2008 - Matkarna 250w MH - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6106520 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív