Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pěstování ve sklepě
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Obecné .... Příspěvek č. 1

Zdárec,chtel jsem se zeptat.Jestli by bylo mozno pestovat ve sklepe???Aby tam nebyla moc velká vlhkost.Je tam kotelna,ktera je propojena chodbou do sklepa.Tak tam aspon není zima,okolo 20stupnu.Caute.

Naposledy upravil Bradek 25-10-2007 v 00:38 AM

Old Post 25-10-2007 v 00:28 AM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchose
Nový Člen

Karma uživatele xchose - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 2

zdar, hele taky stavim GB ve sklepe a spis vidim jako vyhodu ze mas pomerne stabilni teplotu okolo. takze na prithu mi pujde cely rok vzduch cca 16 stupnu. no pokud to neni nejaky brutalne stary sklep tak vlhkost tam bude taky v normalu. Popravde me nenapada moc lepsi misto na pestovani nez je sklep. Pritah 16 C, odtah ven pres okinko, nebo do komina, voda po ruce a kdyz tam neco rozlijes tak se nic nestane, solidni elektrorozvody.

Sklep je NEJ

Old Post 25-10-2007 v 08:43 AM
xchose je offline   Profil uživatele xchose   Find more posts by xchose   Foto galerie člena xchose   Click here to Send xchose a Private Message   Add xchose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 3

Tak uz aspon vim kde to mam pestovat.Potreboval bych jeste trosku poradit.Kde mam koupit vlchkomer,aby byl trosku kvalitni za doubrou cenu.Jaky mam pouzit hnojeni,jak na rust,tak na kvet.Proste na cely pestebni cyklus.Ve sklepe je malo prostoru.Tak tam mam jen skrin V-1,1m,S-60cm,H-50cm.Chtel bych tam dat 125W vybojku.Myslim si ze by to mohlo stacit na jednu kyticku,nebo mozna na dve.

Old Post 26-10-2007 v 09:07 AM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

Jeste fotecky

Naposledy upravil 10-01-2008 v 13:58 PM

Old Post 26-10-2007 v 09:13 AM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 5

Jeste chtel jsem se zeptat.Jak mam dat fotky k prispevku.Abych to trosku obohatil,ten prispevekkkk.

Old Post 26-10-2007 v 11:17 AM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

Da se rict ze vsechno najdes v jenom nesmis bejt linejJinak sklep je podle me asi nej!!Ale podle rozmeru tve skrine soudim ze mate bud kurva malo mista ve sklepe nebo asi nizkej strop

RE:Nejlepsi je asi napsat prispeveka pak kliknout na edit-zaskrtnout policko Pripojit foto-ulozit zmeny-a potom tam natahat ty fotky!ale to je tu taky v vsechno je v proste

Naposledy upravil Freeloader 26-10-2007 v 11:27 AM

Old Post 26-10-2007 v 11:21 AM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7

Hledani v Faq je moc na dlouho.Ja tam furt hledam a nemuzu tam najit nic podstatnyho.Nebo je lepsi,kdo jaky ma nazor.Kazdej rekne co si mysliiii.Mame moc nizkej strop.Myslis ze by to tam slo rozvalit????V takovych podminkach,jaky tam jsou????Moc by me to pomohloo.Pleace.

Old Post 26-10-2007 v 11:34 AM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 8

Foto

Naposledy upravil 10-01-2008 v 13:58 PM

Old Post 26-10-2007 v 11:36 AM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 9

Jo tak to mas pravdu,hledani ve faq je sice nadlouho ale dozvis se tam temer vsechno,tim si prosel skoro kazdej tady!a jak tak nato koukam tobe by se ty informace docela sikly!Hele jak mas vysokej ten strop?Nerikej ze fakt jenom 1,1m jinak polozit by sla urcite ale v 1metru by asi mela co delat!Ja jedu ve skleniku taky nasikmo (dost) a kyti ma 4 vrcholy ale ve vejsce 2m!!

Old Post 26-10-2007 v 12:18 PM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Re: .... Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Bradek
Zdárec,chtel jsem se zeptat.Jestli by bylo mozno pestovat ve sklepe???Aby tam nebyla moc velká vlhkost.Je tam kotelna,ktera je propojena chodbou do sklepa.Tak tam aspon není zima,okolo 20stupnu.Caute.


uplně v poho jestli ti něco pomuže že já jedu už 3 pěst ve sklepě v dou vlastně v jednom je vlhkost kolem 80% a teplota tedkom kolem 15-18 a daří se tam tomu skvěle dokonca ta nizká teplota podle mna zvyšuje vlhkost toho okolí to je dobré pro růst a v druhém sklepě který už je celkem izolovaný mám stabilně 20-23 stupnů tam pěstuju a skéra .... v klidu

Old Post 26-10-2007 v 13:44 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 11

Zdarec freelouder
ten strop je fakt jen vysokej 1,1m.To je prave nejvic blby,ze je tak nizkej.Jak si to myslel na sikmo????Nemel bys prosim fotecku jak to mas na sikmoo??Please


Potreboval bych si koupit vlhkomer a nevim jakej.Na netu jsem si vybral:http://www.growmania.cz/digitalni-t...p-253.html.Nebo nevim jakej dalsi.

Old Post 27-10-2007 v 11:00 AM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrzout
Stálý Člen

Karma uživatele mrzout - 100% PěstitelskáKarma uživatele mrzout - 100% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 12

Da se pestovat i vodorovne a kdekoliv. Ja jedu sklep uz skoro rok.

Mrzout

Old Post 10-10-2008 v 07:01 AM
mrzout je offline   Profil uživatele mrzout   Find more posts by mrzout   Foto galerie člena mrzout   Click here to Send mrzout a Private Message   Add mrzout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skood
Stálý Člen

Karma uživatele skood - 88% PěstitelskáKarma uživatele skood - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 13

cus, jedu taky ve sklepe a je to pohodicka,neni tam horko v lete a v zime je tam fakt zima ale pres den svitim 250W tak ze nadhera a na noc tam mam maly topeničko, ktery mi drzi stabilni teplotu. pestu zdar

Old Post 12-10-2008 v 10:48 AM
skood je offline   Profil uživatele skood   Find more posts by skood   Foto galerie člena skood   Click here to Send skood a Private Message   Add skood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

hej boreci tž to mam ve sklepě a ejto ladodička

Old Post 12-10-2008 v 19:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Cus ja myslim ze je to super napad.Pres zimu tam bude chladneji a co vim kyticky maji radi chlad aspon co mi ukazuje muj A/C .

Old Post 10-11-2008 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Tak já vám nevím přátele, všichni píšete jak je sklep NEJ, ale já bych si dovolil nesouhlasit. A to kvůli vlhkosti, taky jsem původně plánoval, že dám kytky do sklepa, ale vlhkost přes den skoro 80% mě zaskočila.
Pokud někdo má na pořádnou, opakuji pořádnou ventilaci tak by neměl být problém. Případná koupě odvlhčovačky by nebyla od věci. Na růst je sklep ideální, na květ bych se tý vlhkost obával.
Levněji vás vyjde zvlhčovat než odvlhčovat.

Old Post 11-11-2008 v 10:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-05-2011 - Indoor pěstování ve skříni - 2 odpovědí
30-01-2009 - Pěstování pod LED - 3 odpovědí
01-03-2015 - Pěstování v paneláku. - 172 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9173210 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív