Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nebula pod 600w Plantastar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Hlína Nebula pod 600w Plantastar Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny growery a prispivam taky neco ze sve tvorby...

Uz jsem nejake skrine stavel, nejake upgradoval a s kazdou jsem zjistil nove poznatky, ktere mi ulehcili dalsi postupy u dalsich projektu. Tenhle je dle meho docela dost vyvedeny, nicmene si dokazu pro priste predstavit jeste neco trosku vic vyhrocenyho, na par vecech bych dokazal jeste zapracovat lepe.

Takze nejdrive vam popisu komplet vybaveni a pak napisu nejaky postup, jak a co se delalo trosku podrobneji, takze:

- skrin 120 x 120 x 200 cm (s x h x v)
- ventilator UFO 400 m3/hod + pachovy (uhlik) filtr 450 m3/hod
- 2 cirkulacni ventilatory
- ultrazvukova zvlhcovacka SPS
- teplomer s vlhkomerem a pametmi na min a max hodnoty (ma to vlastne hlavni vetsi casti, jednu hlavni jednotku s velkym displejem umistena kdekoli a k tomu je bezdratova sonda, ktera je umistena ve skrini)
- 600w OSRAM Plantastar (+ balast k tomu zbastlenej, nekupovano jako setik)
- 4 podlouhle kvetniky na RW rohoze slouzici jako odkapavaci misky, i se to diky tomu dobre taha ze skrine)
- 16 x kvetinac 7l
- pudni substrat B'Cuzz KILOMIX + B'Cuzz Ata Organics 3 slozky jako zakladni hnojiva
- kořenový stimulátor (pro prcky), 2x PH kyselina
- PH Checker od Hanny + vsechny kapaliny k tomu
- 15x NEBULA rizky

Old Post 05-10-2007 v 14:46 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

SKRIN:

Material na stavbu skrine byly pouzity drevotriskove desky z BAUMAXu, provedeni buk myslim, o tloustce 20 mm o rozmerech:

- vertikalni desky o velikosti 120 x 200 cm
- horizontalni desky o velikosti 120 x cca 140 cm (140 cm proto, ze se musela pricist 2x tloustka 2 cm + jeste diky tomu vznikla moznost velmi si ulehcit zavirani skrine, protoze se tam da predni deska jednoduse vsunoutk, nejsou tam panty, ale to uvidite)

- na fixaci desek byly pouzity samorezne vruty + silikon pro dokonale utesneni

- v predni casti se musely pridat jeste 2 listy nahoru a dolu, aby to spolehlive tesnilo, takze vznikl ctverec, na ktery se diky silikonu lepilo silikonove tesneni (bohuzel jsem nesehnal samolepici tesneni vhodneho formatu, ale ted uz vim, kde ho sehnat, resp. v dobe, kdy se to stavelo ho nemeli)

- 2 otvory pro pasivni pritah + 1 pro odtah aktivni

- pro uzavreni je pouzito 6x /nevim jak se tomu presne nadava/ skoba se zavitem, ktera je zavrtana do spalicku pridelanych zvenci ke skrini - vse uvidite a pochopite z obrazku

A to by bylo k samotne hole skrini. Ted tu nemam k dispozici fotky, ale vsechny je prilozim.

Old Post 05-10-2007 v 14:58 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3

ELEKTRO:

- 600w Plantastar (OSRAM) - myslim, ze to neni spatna volba
- paticny starter
- tlumivka LAYRTON
- kondenzator myslim 65 mikrofarad
- stinitko INDUSTRY

- teplomer s vlhkomerem http://www.conrad.cz/digitalni-bezd...omerem+dp92062/
- ultrazvukova zvlhcovacka SPS-818 http://2324.elektrocoleti.cz/ultraz...s-818a+dp36001/
- 2x digitalni spinaci hodiny (na svetlo a na zvlhcovacku)
- 2x cirkulacni ventilatory 25 cm myslim

- UFO 400 m3/hod + regulator otacek http://www.multivac.cz/core.php?pag...ist&parent=5418 (nekupovat, na tenhle tip ventilatoru musi byt toto http://www.multivac.cz/core.php?pag...ist&parent=5419 protoze to je transformatorovy regulator, ktery je delany tento tip ventilatoru)

Snad jsem na nic nezapomnel, co se tyce elektroniky, nepocitam prodluzovacky, kabely, objimky atd. Hodim s obrazkama i schema zapojeni. Byl trosku problem sehnat prislusny kondik, protoze na tyhle wataze to jen tak neni, takze jsem musel kontaktovat spolecnost ACW - v Nehvizdech, aby mi to zaslali na dobirku, je to velkoobchod a muzete si to vyzvednout tam. Kdybyste potrebovali, muzu sem hodit kontakt.

Old Post 05-10-2007 v 15:15 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

GENETIKA + VYBER ZPUSOBU PESTENI:

Takze ke genetice bych povedel, ze jsem sehnal rezy NEBULY, ktery musim rict byly takve, jak jsem si naporoucel. Maly, jeden jak druhej, bylo jich 15 - objednaval jsem jich vice, nez co jsem mel puvodne kvetinacu, chtel jsem jich tam puvodne hodit 9 - 12, takze jsem objednal vice kousku, abych pak mohl vyselektovat ty nejlepsi kousky, rostouci tak nejak nastejno. Nakonec jsem si rekl, ze neznam poradne tu genetiku, tak jich tam hodim vic a kdyby prerustaly, tak je vyhodim, nakonec se to podarilo hezky uzpusobit, vcas prepnout, aby to melo idealni rozmery kazda kyticka.

Puvodne jsem take chtel jet DRIP v RW, nakonec jsem zvolil mene LABORATORNI metodu, takze klasika 7l kvetinace, dolu drenaz, na to zemina, ale nejdrive byly prckove v mensim kvetinaci, az prorostly korinky, tak se presazovalo do velkych.

K ohybani casem pouzita klasicka kolinka, ale abych rekl pravdu, rostlo to docela v pohode, takze jich nebylo pouzito moc.

Take jsme na zkousku nezastipli 3 kytky, aby byl videt rozdil - a ten videt je... Jedna z nich se zblaznila, rostla az moc, takze jsem ji ohnul do vodorovne polohy na urovni vrsku ostatnich zastipnutych kytek, ted z toho roste hroznej blazinec, uz aby to bylo.

Old Post 05-10-2007 v 15:22 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 5

Zapomnel jsem podotkonout samozrejme, ze skrin je polepena zevnitr klasickou bilou folii prodavanou v GS, prilepena byla oboustrannou lepici kobercovou paskou, coz je nejlepsi zpusob si myslim, jen tak to z toho dolu nepujde...

Old Post 05-10-2007 v 15:23 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 6

PREDSKRIN:

Asi mozna netusite, co to znamena, ale pochopite. Protoze zvlhcovacka zabira dost mista a nechtelo se mi delat do skrine dolu patro pro zvlhcovacku, nevedel jsem, jak to bude s teplotama, takze jsme nechali co nejvyssi prostor, aby se to dalo lepe regulovat. A mezi kytky by se taky nevesla, hlavne kdyby byla vevnitr, drive by se vyparila voda, coz mam odzkousene.

A ted k veci, vedle teto hlavni skrine je jedna mensi, ve ktere je zvlhcovacka a z niz ventilator nasava zvlhceny vzduch 2-ma dirama, puvodne tam blya jedna. Ta PREDskrin ma vzadu otvor, kterym je nasavan skrze prdskrin do velke skrine vzduch. Mam v planu koupit uhlikovy filtr do digestori, takova ta "latkovina", asi vite, co mam na mysli, aby to bylo vsechno koser...

Tato predskrin (dohodim fota samozrejme) ma vice casti, takze v jedne je elektronika a ve druhe zvlhcovacka - vse uvidite.

Old Post 05-10-2007 v 15:27 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 7

Nyni se omlouvam, ale musim od PC, dokoncim v pondeli... Zatim ahoj...

Old Post 05-10-2007 v 15:31 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šiška-skunku
Stálý Člen

Karma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% PěstitelskáKarma uživatele šiška-skunku - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 8

tak na tohle sem opravdu zvedavej ... precet sem to uplne cely a zni to fakt dobre ale to sem si to jenom predstavoval takze se tesim na fotky

Smoke that more !

Pestuju, nevyrabim SMRT !!

Shishka's SOG 400W Plantastar

Old Post 08-10-2007 v 12:26 PM
šiška-skunku je offline   Profil uživatele šiška-skunku   Find more posts by šiška-skunku   Foto galerie člena šiška-skunku   Click here to Send šiška-skunku a Private Message   Add šiška-skunku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 9

Za chvili tu jsou, uz se na tom pracuje...

Old Post 08-10-2007 v 12:29 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 10




Takze jsem tu a jdu zase doplnit, co jsem slibil...

CIRKULACE VZDUCHU A VETRANI:

Co se tyce privodu vzduchu je jasnej, jak jsem psal, co se tyce odvodu vzduchu, tak to je vyvedeno do kominove vlozky, aby se to netocilo v mistnosti. To nafoceno bohuzel nemam, ale flexi je dlouhe asi jenom 40 cm, protoze to stoji hned v rohu vedle vlozky do komina.

Jinak kyticky sly do hliny (nejdrive mensi kvetinace, jak jsem psal) myslim nejak 3. srpna. Presazeni do vetsich probehlo tak necelych 14 dni potom, jeste stale na rustu, krasne se pak rozjely. To bohuzel nemam nafoceno taktez.

Ale ted k tomu, jak se to stavelo, nedokumentoval jsem vse, protoze bych se z toho zblaznil, ale ted si rikam, ze skoda:

Tady jsou nejake fotky pro predstavu ta predskrinka, jak to vypadalo hole, jak se lepila oboustranna paska atd.

Old Post 08-10-2007 v 12:44 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 11



Tady je jeste ten presha, o kterem jsem psal, do ktere se krasne predni deska zaklesne a taky vyfoceno, jak se zapasoval ventilator.

Old Post 08-10-2007 v 12:47 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 12




Tady par fotek z 9. 9., coz bylo uz po prepnuti.

Old Post 08-10-2007 v 12:51 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 13




Tady vkladam fota o necely tyden pozdeji, 3 takove komplexnejsi nahledy, na te posledni je videt jedna kytka, o ktere jsem psal, ze jsem ji ohnul na urovni ostatnich, protoze byla nezastipnuta a rostal jak blazen, opuzil jsem 2 koulinka na ten 1 ohyb, jinak bych toho nedocilil...

Old Post 08-10-2007 v 12:56 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 14




Tady jsou ze stejneho dne 3 fota, trosku podrobnejsi...

Old Post 08-10-2007 v 12:57 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 15


A posledni z tehoz dne (vkladaji se jen 3 fotky, skoda no, zbytecne to rozdeluju) a ta je po tom, co jsme otocili vetraky, protoze to rostlo jak z vody... (bohuzel ne z hydra

Old Post 08-10-2007 v 12:59 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boytwoface
Stálý Člen

Karma uživatele boytwoface - 92% PěstitelskáKarma uživatele boytwoface - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 16



A posledni fota, ne tak stara, jsou z prelomu zari a rijna, nevim ktery den to byl presne, ale tak nejak. Takze pres tyden a neco stare, myslim 10 dni...

Old Post 08-10-2007 v 13:01 PM
boytwoface je offline   Profil uživatele boytwoface   Find more posts by boytwoface   Foto galerie člena boytwoface   Click here to Send boytwoface a Private Message   Add boytwoface to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2007 - Nurturelite 600w vs. plantastar 600w - 2 odpovědí
04-08-2007 - Kolko rastlyn pod 600w plantastar - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3648550 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív