Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » B'Cuzz blossom builder tablety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
R!zyk
Nový Člen

Karma uživatele R!zyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3  

B'Cuzz blossom builder tablety Příspěvek č. 1

V Growshopu mi řekli že tyhle tablety udělají divy - explozivní růst květu. Chci se zeptat jaké s tím máte zkušenosti vy a co udělat aby výsledek nebyla totální chemka. A jestli máte nějaké foto co tablety udělaly s vaší kytkou. Díky všem

Nesmí být vymíceno plané seno, matkou přírodou sázeno...

Old Post 17-09-2007 v 19:54 PM
R!zyk je offline   Profil uživatele R!zyk   Find more posts by R!zyk   Foto galerie člena R!zyk   Click here to Send R!zyk a Private Message   Add R!zyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 2

Když neni vychytanej growbox (hlavně ventilace, ph) tak žádnej "megaboster" nepomůže.

Moc by mě zajímal rozdíl v učinku mezi těmahle blossombuilder tabletama a pk 13/14. Mělo by to bejt podobný...

Z toho že to skazí chuť bych strach neměl, to vyřeší flushing (v hlíně tak 14dní). btw označení jako bio, chemka atp. existujou jen kvůli reklamě. Jo když se chceš v growshopu dozvědět něco alspoň trochu užitečnýho tak se ptej na porovnání dvouch podobnejch věcí za podobnou cenu z jejich sortimentu.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 17-09-2007 v 20:34 PM

Old Post 17-09-2007 v 20:27 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R!zyk
Nový Člen

Karma uživatele R!zyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

Jako že v tom growshopu jsou hodně v klidu lidi. Ta holka se mi fakt snažila pomoct atd. Čím měříš Ph ty? To se měří jen Ph vody kterou zalívám? Nebo půdy? Ona říkala že stačí Ph kapky do akvárka a že to stačí. Teď mám Plagron Alga-Bloom tak aby si ta kytka z toho aspoň něco vzala...

Nesmí být vymíceno plané seno, matkou přírodou sázeno...

Old Post 18-09-2007 v 04:57 AM
R!zyk je offline   Profil uživatele R!zyk   Find more posts by R!zyk   Foto galerie člena R!zyk   Click here to Send R!zyk a Private Message   Add R!zyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 4

Tabletu sem si obednal(jen na zkoušku) ale myslím že je to sami jak PK 13/14

Na www.klecka.cz je napsaný že to má poměr NPK: 0-31-19
což je PKcko
Nikde tam není napsaný že to obsahuje ňáký boostry nebo stimulanty.

Zkusim a uvidím. Zdarec

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 18-09-2007 v 07:26 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R!zyk
Nový Člen

Karma uživatele R!zyk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

No já takové ty věci ještě fakt neznám, teprve začínám. Proto se taky ptám, že... Můžete mi někdo říct něco bližšího k PK??

Nesmí být vymíceno plané seno, matkou přírodou sázeno...

Old Post 18-09-2007 v 12:15 PM
R!zyk je offline   Profil uživatele R!zyk   Find more posts by R!zyk   Foto galerie člena R!zyk   Click here to Send R!zyk a Private Message   Add R!zyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 6

Tak sem to dnes aplikoval a díky tomu se mě začala v bubleru dělat pěna.
Tak sem zvědav.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 28-09-2007 v 16:36 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Tablety Příspěvek č. 7



Zdar. Tablety jsem jel cely grow. Pouzival jsem ji 2x tydne / pulku na 30l. vysledek byl o proti greensensationu o dost poznatelny. Nevim jestli to bylo tabletama nebo necim jinym ale chut nebyla nic moc.

Old Post 16-10-2007 v 07:59 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2018 - Bćuzz Blossom Builder Liquid - Flushing - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3720520 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív