Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak zapojit větrák od compu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 1

Prosím poradte jak mám zapojit větrák od počítače aby mi mohl větrat.?

hop

Old Post 10-03-2001 v 10:23 AM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrus
Stálý Člen

Karma uživatele petrus - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 49 

Nápad Příspěvek č. 2

Kup si adapter na 12voltu,ustřihni koncovku a draty od ventilatoru s dráty od adaptéru spoj,to je vše.

Old Post 10-03-2001 v 11:54 AM
petrus je offline   Profil uživatele petrus   Find more posts by petrus   Foto galerie člena petrus   Click here to Send petrus a Private Message   Add petrus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Vetrak Příspěvek č. 3

Musis se podivat na jaky je ten vetracek napeti. /5V, 12V, 230V/ Dyz to bude na 230 tak to soupnes rovnou do zasuvky. Dyz na 5 nebo 12V tak potrebuje jeste nakej zdroj. Urcite by se dal pouzit njakej adapter /krabicka kerou strcis do zasuvky a z toho leze treba 5V/

Old Post 10-03-2001 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 4

díky lidi

hop

Old Post 10-03-2001 v 12:13 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Dotaz Větrákk Příspěvek č. 5

Máte něgdo zkušenosti s tim malym větrákem do auta na 12V? Je levnej a výkonnej, ale bojim se že mi upeče adaptér (mam 500mA) a že bude dělat bordel..

Nevite nekdo jakej prutok ma vetrak vod kompu (ze zdroje) a kde ho sehnat? Nechce se mi kuli tomu kupovat celej zdroj nebo rozebirat kompa..


[Edited by strobe on 23-10-2001 at 10:14 PM]

Old Post 10-03-2001 v 21:25 PM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matin
Nový Člen

Karma uživatele matin - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 6

Větrák od kompa je na 12V 0,12A. Já je používám z toho důvodu že jsou tiší než ty 220V. Zkus se zeptat v počítačový opravně já jsem takhle jeden sehnal z rozbitýho zdroje mi dali funkční větrák a uplně zadarmo. S adaptérem na 500mA můžeš použít tak 4 věteáky a bude to v poho.

Old Post 02-06-2001 v 14:03 PM
matin je offline   Profil uživatele matin   Find more posts by matin   Foto galerie člena matin   Click here to Send matin a Private Message   Add matin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Vetrak Příspěvek č. 7

To je sice hezky ,ze je tizsi ,ale jinak je uplne na nic ,vykon minimalni a na uchlazeni skrine jich asi potrebujes moc. Mozna se hodi pro zarivky ,ale pro vybojky bych radsi zainvestoval do neceho lepsiho.

Old Post 03-06-2001 v 11:09 AM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matin
Nový Člen

Karma uživatele matin - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 8

Máš pravdu já jsem neuved že mám docela malou skříň(70W) a tam mi 2 větráky stačí. Na pořádný skříně budou lepší 220V větráky.

Old Post 03-06-2001 v 17:19 PM
matin je offline   Profil uživatele matin   Find more posts by matin   Foto galerie člena matin   Click here to Send matin a Private Message   Add matin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 9


COBBA:


Blbost. Zarivky chladit preci vubec nemusis. I kdyz bys je mel 1 cm nad kytkama, tak jim to nic neudela. Jinak mam 70W Son-T a NAPROSTO v pohode to staci. Je takovy mensi - klasika 12V na trafo od Hamy - jenze od trochu vic tahne (adapter ma 400 mA), tak to mam dokonce "jen" na 8V.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 08-06-2001 v 18:18 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 10

souhlasim, mě taky stačí 2 PC větráky na 150W sodík (1 na 9V adapter, druhej 0,5A 12V-kroutí se solidně), teplota tq 26°

Old Post 09-06-2001 v 21:55 PM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
La Grand
Stálý Člen

Karma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% PěstitelskáKarma uživatele La Grand - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 11

tak to je v pohode taky o tom uvazuju mam tam sice jeden velkej stolni ale ten mi jenom cirkuluje vzduch uvnitr ve skrini takze je to na prdanka

Marihuana neni droga ale jeji pestovani je nevylecitelne a zpusobuje zavislost by
La Grand

Old Post 23-10-2001 v 20:13 PM
La Grand je offline   Profil uživatele La Grand   Find more posts by La Grand   Foto galerie člena La Grand   Click here to Send La Grand a Private Message   Add La Grand to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Dotaz Příspěvek č. 12

Zdravím všechny...

lidi, símvás, mám skříň s půdorysem tak 60x60, výška asi 120 cm a sodíkovka 100 W, mám tam dát větráček z kompu ? Nebo dva ? Není nutné chladit tlumivku a trafo k napájení toho větráku ? Ta tlumivka docela připéká...

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 24-10-2001 v 06:53 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Dotaz hlučný provoz Příspěvek č. 13

zdarec,

větráky na komp by měly být tiché, takže proč mi to furt vrčí ? Napájím ho normálně 12 V, ale při tomhle napětí prostě docela hlasitě vrčí... Na tu tlumivku zatím kalím, snad to vydrží... nezdá se mi, ale, že jeden větráček to zvládne dost chladit (50x50, 100W)... no uvidímë, buď mi včas poradíte, nebo mi skanky zdechnou

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 27-10-2001 v 18:16 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 14

Mas ten vetrak na odsavani nebo nasavani? Ja bych dal ten vetrak nahoru (odtah) a jeste jeden na nasavani nekam dospod nebo aspon pasivni otvory. K te hlucnosti: 12V na jeden vetrak je asi dost. Zapoj jich na jeden adapter nekolik, nebo si kup ten nastavitelnej 3,6,9 a 12V a muzes si to vychytat jak potrebujes. Jestli mas tlumivku ve skrini tak ji hned vyndej mimo.

Old Post 27-10-2001 v 19:20 PM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 15

2 yahman

no mám větrák na odsávaní a je nahoře, dole mám pasivní otvory. Ta tlumivka je sice ve skříni, ale ne tam kde jsou kytky, je v "přízemí" a i tam mám spoustu pasivního chlazení, ale možná by ještě jeden větráček neškodil přímo na tlumivku a jeden ještě na nasávání....
každopádně dík..

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 28-10-2001 v 01:18 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

chrrrr Příspěvek č. 16

2 Ondrash: chrceni vjetraku - zezadu ho rozeber, je vychozenej, suchej nebo je v nem bordel. Vypucovat, kapku MINERALNIHO oleje. Jednou za rok opakovat. Doporucuji totez udelat u vetraku v kompu .

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 29-10-2001 v 13:25 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2017 - Jak zapojit zářivku? - 14 odpovědí
11-01-2017 - Jaky davate pocet kvetniku pod lampu? - 5 odpovědí
30-08-2004 - Jak napojit více větráků - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2885730 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív