Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kroucení a schnutí listů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tukec
Nový Člen

Karma uživatele Tukec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Palec dolů Příspěvek č. 1

Zdravím všechny pěstitele. Mám zkušenosti z pěstováním kytiček pod lampou už několik let. Dal jsem tomu trošku pauzu a teď asi po roce jsem sehnal řízky tak jsem to rozjel znovu. Můj problém je z kroucením a schnutím listů. Nikdy se mi to nestalo a tak mam z toho Rozjel jsem je pod 150W sodíkem s tím že jim později dopřeju 250W. První problém byly svitlušky. Použil jsem proto postřik FRUTAPON na udušení těhlech mršek. Je fakt že se udusili. Od té doby ale i na nových listech je vidět kroucení a schnutí. JAK JE TO MOŽNÝ?? Teplota je v pohodě od 24 do 26 stupňů. Vlhkost 60 procent. Poradí mi někdo. Předem díky...

Tukec

Old Post 19-03-2002 v 21:55 PM
Tukec je offline   Profil uživatele Tukec   Find more posts by Tukec   Foto galerie člena Tukec   Click here to Send Tukec a Private Message   Add Tukec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

aaaa Příspěvek č. 2

Mno je asi vic moznosti....
1. Jak daleko mas lampu od vrcholku kytek??Nepali ti to lampa???Zkusil bych ji dat vejs...
2.Mozna jim fakt vadi tem pripravek na ty male svine :o)) Ja osobne mam podstatne lepsi zkusenost s postrikem tabakovou vodou.Tyn. vylouhovat tabak a pak to postrikat ani to ty svine nemaj rady a zdrhnou.
3.Zkus ty kytky prohlednout poradne jestli tam neni jeste nejakej jinej skudce

tak tohle bych proveril ja......

End

Old Post 19-03-2002 v 23:25 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Postřik Příspěvek č. 3

No jo, hele a jak starý byly ty řízky kdyžs to pokropil tou chemkou proti sviluškám ? já sem jednou takhle vyháněl svilušky z tak 2 tejdny starejch kytek (ze semínek) a chcíply všechny až na jednu (myslim kytky :-) - svilušky sice taky no ale stejně nic moc výsledek). Ta přeživší kytka má ještě teď listy úplně zkroucený..
Takže jestli nebude problém v tom. Nebo jestli ještě řízky nejsou dost zakořeněný tak je hodit do nějakýho pařníčku kde budou mít hodně vlhko..

ride hard - die free

Old Post 20-03-2002 v 15:26 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tukec
Nový Člen

Karma uživatele Tukec - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 4

Díky za odpovědi. Kytky jsem posunul trochu níž a očividně se to zlepšilo. Přidal jsem ještě jeden větrák dovnitř a tak už to snad bude v pohodě. Měl jsem o ně strach - tak to je jasný. Teď raději ještě chvili počkám z hnojením ale nový listí co vyráží, vypadá zdravě. I svitlušky jsou pryč. To jsem si oddech --- FUJ!!!

Tukec

Old Post 23-03-2002 v 22:17 PM
Tukec je offline   Profil uživatele Tukec   Find more posts by Tukec   Foto galerie člena Tukec   Click here to Send Tukec a Private Message   Add Tukec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipi
Nový Člen

Karma uživatele pipi - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 5

hele zkus treba misto postriku samolepky sou to tkovy zluty papiry na kterejch je tuna lepidla a ty mrchy to pritahuje...je to v kazdym zahradnictvi..vzdy to pichnu na rockwool ke kazdy a pohoda...jo ma to nevyhodu dyz se toho dotknes tag k tobe pag lepi vse..))))

Old Post 28-03-2002 v 11:08 AM
pipi je offline   Profil uživatele pipi   Find more posts by pipi   Foto galerie člena pipi   Click here to Send pipi a Private Message   Add pipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-07-2010 - Kroucení listů u květů - 3 odpovědí
14-05-2006 - Usichání listů - 3 odpovědí
01-10-2016 - Zežloutnutí,zhnědnutí a uschnutí listů - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2808120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív