Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Černé světlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Larai
Nový Člen

Karma uživatele Larai - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

Nápad Příspěvek č. 1

Jaký je váš názor na užití černého světla v noční fázi?
Dostala jsem dáreček ve formě metalhalidové výbojky 250w silné, není to moc pro maměnky?Zatím jsem pěstovala pod stopadesátkou neidentifikovatelnou (pravděpodobně sodíkovou) výbojkou a vyrostly mi nádherný tvrdý palice i obřích rozměrů.Teď rozjíždím druhou kytkárnu,kde právě chci zužitkovat metalhalidku. Díky

Larai

Old Post 13-03-2002 v 23:46 PM
Larai je offline   Profil uživatele Larai   Find more posts by Larai   Foto galerie člena Larai   Click here to Send Larai a Private Message   Add Larai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Nápad Ten tvuj prispevek... Příspěvek č. 2

Nevim jestli to chapu spravne, ale metalhalid neni CERNE svetlo.. Ten ma hlavne modry spektrum tudiz se hodi velmi dobre na vegetacni fazi rustu. Pokud ti to dobre rostlo po sodikem, nevidim duvod proc to menit.... nepises jestli si dostala jen vybojku nebo celej set...

Jinak mesicni svetlo se resi tady, ale nevim esli je cerny?
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2826
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1577
Muj osobni skromny nazor je: Je to pakarna.
Ale mohu se mylit.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 14-03-2002 v 09:20 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Larai
Nový Člen

Karma uživatele Larai - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

Černé světlo není metalhalid Příspěvek č. 3

To byly dvě otázky zvlášť.Co se týče metalhalidu,jedou mi dvě skříně,každá zvlášť,v jedný jsou už velký holčiny a do druhý přjdou říští týden jejich klony.Co se týče černýho světla,myslím tím takový to co odráží třeba na párty světlé věci.Bavila jsem se s jedním mým šíleným kamarádem vědcem a ten mi doporučil ať ho vyzkouším v noční fázi,tedy fázi kdy mám sodík vypnutý.A právě na tohle černý světlo mě zajímají další názory.Takže dík za ně...

Larai

Old Post 14-03-2002 v 22:35 PM
Larai je offline   Profil uživatele Larai   Find more posts by Larai   Foto galerie člena Larai   Click here to Send Larai a Private Message   Add Larai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

černé světlo? Příspěvek č. 4

ahoj, myslite si ze je pro pestovani pouzitelny černý světlo?
----->
http://www.elektroraj.cz/detail.asp...hop=76&id=54136

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 29-10-2006 v 21:08 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 5

to asi ne hlavne si neumim predstavit cerne svetlo



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 29-10-2006 v 21:31 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 6

Nepleteš si to náhodou s tmou??


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 29-10-2006 v 23:37 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Twoe cerne svetlo se rika UVckam, ne?

Old Post 30-10-2006 v 00:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 8

Jo ja taky myslim ze uv zarovky... z cehoz myslim ze max na rust...v nejvyssi nouzi.


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 30-10-2006 v 06:23 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 9

jo díky taky mne to zarazilo muhl byste to nekdo prosím smáznout

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 30-10-2006 v 18:06 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2018 - Vhodné světlo ? - 8 odpovědí
22-04-2016 - celospektrální světlo - 3 odpovědí
02-09-2006 - ceny světel - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0926370 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív