Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Indoor trochu inak
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pakalolo
Stálý Člen

Karma uživatele pakalolo - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 25 

Obecné Příspěvek č. 1

Skusal tu niekto pestovat travu v izbe ako beznu izbovu rastlinu? Myslim tym pre okrasu bez specialneho osvetlenia, proste len tak? Dost by ma to zaujimalo - dnes som zlomil nasich, ze mozem pestovat travu "na semeno" pre papagaja - je to ich oblubene zradlo...

SeeYa

Old Post 08-03-2002 v 01:05 AM
pakalolo je offline   Profil uživatele pakalolo   Find more posts by pakalolo   Foto galerie člena pakalolo   Click here to Send pakalolo a Private Message   Add pakalolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2

Když jsem s pěstováním začínal, tak jsem pěstoval jedině takhle, protože na balkoně se pořád věšelo prádlo a nebyla možnost tam ty kytky šoupnout. Ještě k tomu byly v dost malých květináčích a s hlínou jsem to taky nějak neřešil. Přesto docela rostly (1m-1,50m), ale květy nic moc. Přece jenom jim asi nemůžeš zajistit ideální podmínky. Každou chvíli jim někdo naruší fotoperiodu tím, že rozsvítí nebo tak něco. Dej je co nejblíž k oknu, zajisti jim větrání a v závěrečný fázi dělej jako překvapenýho, že se tam žádný semínka neobjevily a že příští rok to určitě vyjde .

Old Post 08-03-2002 v 06:13 AM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 3

aby bylo pestovani uspesne, t.j. alespon nejaky seminka, zajdi pak do rybarskych potreb a kup papouchovi pulkilovy pytlik konopnyho semena tam. Rybari to pouzivaj do navnad, udajne na to berou kapri. Nemusi to ale kazdy vedet, ze

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 08-03-2002 v 07:34 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balci
Nový Člen

Karma uživatele Balci - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 6 

Palec nahoru Fantazie nezna hranic... Příspěvek č. 4

Tak to nema chybu !!! Co by clovek neudelal pro sveho papuska Preju vsem takoveto rodice....ja zel musim pestovat u sestry ( a pritom je mladsi ) v byte, ja zatim bydlim u rodicu a ty na to nejsou

Zadna chemie... s te, zle mi je !

Old Post 08-03-2002 v 08:50 AM
Balci je offline   Profil uživatele Balci   Find more posts by Balci   Foto galerie člena Balci   Click here to Send Balci a Private Message   Add Balci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FASTGROW
Stálý Člen

Karma uživatele FASTGROW - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 41 

Obecné Příspěvek č. 5

Já jsem měl dřív taky problémy s mámou.Nejdřív mi našla kytky za oknem,to my bylo dvanáct.Pak u mně našla hulení,to už my bylo třináct.Pak zase a zase,až resignovala.

FASTGROW

Old Post 08-03-2002 v 20:00 PM
FASTGROW je offline   Profil uživatele FASTGROW   Find more posts by FASTGROW   Foto galerie člena FASTGROW   Click here to Send FASTGROW a Private Message   Add FASTGROW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Palec dolů Pěstění za oknem Příspěvek č. 6

Teď v létě by to za oknem mohlo jít, ale já to zkoušel přes zimu a to stálo krutě za prd. Kytky sem měl asi měsíc pod zářivkou a pak je hodil na okno. Tam byly asi 2 měsíce a výsledek : paličky ze 4 kytek daly sotva na 1 špeka a ještě to se mnou nic neudělalo. Když sečtu substrát, hnojivo a postřik proti muškám tak by mě vyšlo daleko líp si tu travku koupit. Takže teď jedu 150W a v létě outdoor, za oknem je to proti tomu těžká znouzectnost.

ziki

ride hard - die free

Old Post 10-03-2002 v 23:37 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2018 - Klonování trochu jinak - 9 odpovědí
20-08-2009 - Windoor 1stgrow. - 1 odpovědí
03-01-2002 - Indoor v extremnich podminkach - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9427760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív