Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Výnos ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 1

Ve všech seedbankách se u jednotlivých druhů semínek uvádí tohle: Flowering: 60-65 days. Height: 120-150 cm. Yield: up to 125 gr. Česky jsem se naučil, ale jsem produktem ještě komunistického školství, takže neumim moc anglicky. Flowering mi došlo co znamená, Height znám taky, a to yield znamená asi výnos - mám si teda myslet, že podle výše uvedeného by měla každá kytí hodit 125 gramů, není to nějak moc?

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 20-12-2001 v 05:41 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

gramaz Příspěvek č. 2

Pokud ti to na tech semenech pisou, tak ano, dokonce by se to dalo prelozit jako vynos nad 125g ) Vse zalezi na tom jak se o kytky postaras, svetlo,voda atd. Pokud budes vse dodrzovat, tak nevidim duvod proc by jsi z jedne kytky nemel 100g a vice sklidit.Nicmene jak uz tady hodnekrat zaznelo, nejde jenom o kvantitu, ale o kvalitu ze )

End

Old Post 20-12-2001 v 06:38 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 3

No jasně, že jde hlavně o kvalitu, já se jen ptám co tím chtěla básník, teda seedbanka naznačit, a jestli to není výnos ze všech deseti semínek sečtenej dohromady.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 20-12-2001 v 06:40 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Obecné toweeno Příspěvek č. 4

No tak to tim urcite rici nechteli, predstav si e ti z deseti semen vyroste deset kytek ktery ti daji dohromady 125g :o))))) To bych je hodil z okna, protoze to by bylo fakt zatracene malo :o)))))

End

Old Post 20-12-2001 v 06:55 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 5

Tak jo, mě se to zdálo trochu dost, venku takovýhle výnosy sice mám ( i vyšší ), ale ty kytky maj tři metry, tak jsem si říkal, že když tady uváděj výšku jen 150cm je to nějak moc.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 20-12-2001 v 07:00 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Obecné je to možný Příspěvek č. 6

Klidně ti z jedné kytky může vzejít i víc,ale tomu by musely odpovídat podmínky-kdybys jel scrog s jednou kytkou pod 600W,tak z toho čtverečního metru by mohlo teoreticky(a snad i prakticky) být 500g(50g/sqft).A to ani nemluvím třeba o nějakým super foliovníku kde bys mohl z kytky dostat snad i 1kg suchých palic(všimni si že třeba u K.C.Brains píšou zvlášť výnos in a outdoor).
BTW:"up to 125g" bych přeložil spíš jako "do 125g" než "nad 125g",ale optimismu se meze nekladou.

Old Post 20-12-2001 v 07:03 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Obecné to weeno Příspěvek č. 7

Tak se niceho neboj.Ja nejsem zrovna nejakej prebornik, ale tech 100g se z kytky ktera ma 1.30m da sklidit.V prirode maji ty kytky jine podminky a tak jsou vetsi, teda hlavne stonky atd.Nicmene v skrini maji idealni podminky pro rust a kvet a je na tobe jak kytka bude vypadat.Ja jsem svuj prvni indoor vytahl na zhruba 2 m a vynos byl 20g :o))) Spatne jsem svitil, zaleval a vubec proste se to nepovedlo, nicmene ja si myslim ze kdyz se jim povenujes a zkusenosti uz mas "jak rikas outdoorem" sklidis v pohode i tech 100g.

End

Old Post 20-12-2001 v 07:06 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

R. Dirda Příspěvek č. 8

Ano preklad je az do 125g :o)))) Nicmene ja jsem optimista :o)))))))))))

End

Old Post 20-12-2001 v 07:09 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 9

No já indoor jedu teprve podruhý, takže ty složitější techniky, jako je scrog, zatím nechávám jinejm, mám skříň 95x60x výška 185cm a svítim 400W Tesla SHC, kytky mám v pětilitrovejch květináčích s hlínou a hnojim Kristalonem Start, tak uvidíme jakej Yield to hodí, ale jak psal Sido, spíš mi jde o kvalitu než o výnos.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 20-12-2001 v 07:10 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joint
Stálý Člen

Karma uživatele joint - 45% PěstitelskáKarma uživatele joint - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 10

ano, udavaný výnos je skutecne možný, za udaných podminek
copy: Folwering: 60-65 days. Height: 120-150 cm. Yield: up to 125 gr

což znamená že pokud budete mit tuto kytičku indoor, a necháte si ji vyrůst udavaných 120-150 cm, opravdu sklidite až 125 g.

ovšem ne každý má takové možnosti, proto se většinou spokojime s rostlinkami menšími, tudíž i menšími výnosy.

www.greenhome.cz

Old Post 20-12-2001 v 07:48 AM
joint je offline   Profil uživatele joint   Find more posts by joint   Foto galerie člena joint   Click here to Send joint a Private Message   Add joint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 11

No možný to sice je, ale v běžnejch podmínkách bych to vyděl tak na 25-40g na kytku.

Haman - Flying smokers

Old Post 20-12-2001 v 15:02 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 12

" v běžných podmínkách ", myslíš tím outdoor? Nebo co?

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 20-12-2001 v 18:04 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2weeno Příspěvek č. 13

Myslím indoor - běžnou malou domácí pěstírnu. 125g z jedný kytky jentak nevytáhneš.

Haman - Flying smokers

Old Post 21-12-2001 v 13:58 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 14

No tak uvidíme.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 21-12-2001 v 14:51 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné Pravdu dis Haman... Příspěvek č. 15

Souhlas s tebou chlape 125g z jedny kytky neni jen tak to by chtelo dlouhou vegetaci, hodne prostoru, silnou lampu a 1 mozna 2 kytky...
Za realisticky povazuju tech 40 - 60g.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 21-12-2001 v 21:29 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 16

No prostě uvidíme, já je mám v úmyslu nechat takhle vyrůst (150cm) a dát jim ty nejlepší podmínky. Tak uvidíme.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 21-12-2001 v 21:48 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-02-2018 - Výnos - 21 odpovědí
14-09-2005 - Aký výnos? - 3 odpovědí
04-02-2001 - Vynosy - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1932770 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív