Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » InDoor 400w My first
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Frant-O
Nový Člen

Karma uživatele Frant-O - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Obecné InDoor 400w My first Příspěvek č. 1

Takže právě rozjíždím svůj první indoor začal jsem objednání semínek od nirvany a to buble gum. Objednával jsem přes www.cannabisseeds.cc
byla tu na něj docela kritika tak doufám že bude vše OK.

Old Post 01-11-2005 v 13:20 PM
Frant-O je offline   Profil uživatele Frant-O   Find more posts by Frant-O   Foto galerie člena Frant-O   Click here to Send Frant-O a Private Message   Add Frant-O to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frant-O
Nový Člen

Karma uživatele Frant-O - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 2

Takže semínka jsem řádně přes banku zaplatil. Kamarád právě pracuje na skříni kterou jsem pro tento účel nechal udělat jen pro představu rozměry skříně jsou:
Pěstební část:1,20m výška
1,00m šířka
1,00m hloubka

Spodní část: 40cm výška
spodní část bych rád využil na vodu která bude odtékat z vrchu a na potřebné hnojiva aj. možná později třeba na klony.
až vše shromáždím napíšu co plánuji jako výbavu do skříně klidně pište hned názory zatím čabas

Old Post 01-11-2005 v 13:26 PM
Frant-O je offline   Profil uživatele Frant-O   Find more posts by Frant-O   Foto galerie člena Frant-O   Click here to Send Frant-O a Private Message   Add Frant-O to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 3

Ahoj,zní to pěkně ale co takhle dát foto

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 01-11-2005 v 20:01 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frant-O
Nový Člen

Karma uživatele Frant-O - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4

Foto bude pravdepodobne v pátek jelikož prazdnou skříň jsem zatím nefotil. v pátek bych jí rád vystlal třeba mylarem a teď čekám na ty semena zatím ještě nedorazily tak uvidím. Nějak jím to na cannabisseeds.cc drhne!

Old Post 02-11-2005 v 14:33 PM
Frant-O je offline   Profil uživatele Frant-O   Find more posts by Frant-O   Foto galerie člena Frant-O   Click here to Send Frant-O a Private Message   Add Frant-O to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frant-O
Nový Člen

Karma uživatele Frant-O - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

Takže skříň je hotová akorát nastalo pár změn oproti plánu. Hlavně finance jsou problém takže zatím stav je takový skříň má rozměry 1,20 metrů výška 1metr délka a půl metru šířka. Vybavil jsem jí stříbrnou folii která by měla odrážet 98% světla. Pokud to někoho zajímá tak metr folie stál 300Kč. Hned po výplatě jdu pro sodíkovku alu flexo o větrák. Hned jak bude foťák přihodím nějaké to foto. Zatím čus Frant-O

Old Post 08-11-2005 v 17:14 PM
Frant-O je offline   Profil uživatele Frant-O   Find more posts by Frant-O   Foto galerie člena Frant-O   Click here to Send Frant-O a Private Message   Add Frant-O to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frant-O
Nový Člen

Karma uživatele Frant-O - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 6

Takže zase jsem trošku pokročil. Prvně došlo ke změně semínka jsem objednal znovu a to přímo u nirvany. Teď jsem je zaplatil tak doufam že co nejdřív dojde.
Teď ke skříni.
Jak jsem říkal skříň jsem obtáh stříbrnou folii.
Dále jsem ji vybavil sodíkovkou plantsar 400w předřadník jsem dal na skřín aby neďelal zbytečné horko. Je tam menší změna sodíkovka je na boku jelikož na druhém boku je aluflex zvukově izolační vzájemně se to dotýka ale stinidlo se nezahriva tak to bude asi v pohodě.

Dále jsem tam koupil větrák tip UFO 350m2/h který jsem dal na skříň a dovnitř natáhl jen aluflex.

Teď pár problémů kterým čelím:
1) skříň je ručně dělaná tak když zapnu lampu tak mě de kolem dveří trochu světla tak mam strach aby mě tam nešlo světlo i dovnitř. Tak to potřebuji nějak utěsnit.
2) větrák je na skříni a dělá docela hluk u kterého se asi nebude dát spát musím to taky nějak utěsnit ale nevím jak. Zatím.
3) Větrák odsavá docela dost a "foukající vzduch" dělá taky hodně hluk
asi to vyřeším nějakým delším alu flexem třeba to klapne.
4) na co položit předřadník aby nechytla sříň a co na něj foukat ten vzduch ze skříně? zatím řeším.

Ve sříni je zhruba 32 stupňů ale to je asi dost zkreslené protože na teploměr paří sodík a zatím nic nevýři vzduch ve sříni pak to nejspíš klesne. Ještě až tam hodím zvlhčovačku tak to klesne na super teplotu.

Hned jak zeženu foťák tak pošlu fotečky.

My first indoor

Old Post 18-11-2005 v 12:45 PM
Frant-O je offline   Profil uživatele Frant-O   Find more posts by Frant-O   Foto galerie člena Frant-O   Click here to Send Frant-O a Private Message   Add Frant-O to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frant-O
Nový Člen

Karma uživatele Frant-O - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 7

Jestli můžu poprosit zkuste poradit aspoň s utěsnění skříně nemám žádny dobrý nápad zatím dík

My first indoor

Old Post 20-11-2005 v 19:56 PM
Frant-O je offline   Profil uživatele Frant-O   Find more posts by Frant-O   Foto galerie člena Frant-O   Click here to Send Frant-O a Private Message   Add Frant-O to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Frant-O
Jestli můžu poprosit zkuste poradit aspoň s utěsnění skříně nemám žádny dobrý nápad zatím dík



Ahoj kamarádemám ten samej problém ,ale mrkni sem:UTĚSNĚNÍ PĚSTÍRNY

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 21-11-2005 v 18:38 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SToRM_THC
Nový Člen

Karma uživatele SToRM_THC - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 9

Prosim vas lidičky... poradite mi nekdo ? chystam 6x bubbler... asi 8litrový kýble... ale vubec nevim KDE a JAKÝ sehnat kompresory... (nebo jak se tomu rika) poradite mi prosim !?? ;-) co nejlevnější... NEJLIP 1 pro všech 6 kybliků... díky moc... předem.

Old Post 21-11-2005 v 19:09 PM
SToRM_THC je offline   Profil uživatele SToRM_THC   Find more posts by SToRM_THC   Foto galerie člena SToRM_THC   Click here to Send SToRM_THC a Private Message   Add SToRM_THC to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SToRM_THC! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frant-O
Nový Člen

Karma uživatele Frant-O - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 10

To už mám pročtený a peru se s tím co můžu. Teď nastal další hlavolam nemužu teplotu srazit pod 29 stupňů. Můsím vymyslet náhradní řešení. Jelikož v pokoji mam 25 stupňů. Jenže sodíkovka mě vytopí i pokoj:-)

My first indoor

Old Post 21-11-2005 v 21:58 PM
Frant-O je offline   Profil uživatele Frant-O   Find more posts by Frant-O   Foto galerie člena Frant-O   Click here to Send Frant-O a Private Message   Add Frant-O to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frant-O
Nový Člen

Karma uživatele Frant-O - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od SToRM_THC
Prosim vas lidičky... poradite mi nekdo ? chystam 6x bubbler... asi 8litrový kýble... ale vubec nevim KDE a JAKÝ sehnat kompresory... (nebo jak se tomu rika) poradite mi prosim !?? ;-) co nejlevnější... NEJLIP 1 pro všech 6 kybliků... díky moc... předem.


Zkus mrknout na www.bioplants.cz já osobně tam vše nakoupil mají tam i čerpadla pořádně mrkni do ceníku ceny nejsou špatné.

My first indoor

Old Post 21-11-2005 v 22:01 PM
Frant-O je offline   Profil uživatele Frant-O   Find more posts by Frant-O   Foto galerie člena Frant-O   Click here to Send Frant-O a Private Message   Add Frant-O to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2015 - Prvy Indoor 400w - 0 odpovědí
12-11-2012 - První indoor 400W AF 9ks - 1 odpovědí
30-01-2009 - 1. Indoor 400 W - Plán - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9609650 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív