Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » potřebuju pomoct s EC metrem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
josh
Nový Člen

Karma uživatele josh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 1

poradte mi někdo v jakých hodnotách se to má držet při růstu a v květu
dík
josh

josh

Old Post 26-10-2001 v 09:51 AM
josh je offline   Profil uživatele josh   Find more posts by josh   Foto galerie člena josh   Click here to Send josh a Private Message   Add josh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

..všechno je to tam..... Příspěvek č. 2

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=342

a když nevíš jak hledat , tak upně vpravo nahoře je hledání - napíšeš klíčové slovo / pH, EC , .../ a je to ...

Čau

Old Post 26-10-2001 v 10:04 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josh
Nový Člen

Karma uživatele josh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 3

díky moc ozvu se až to najdu s dalšíma dotazama

josh

Old Post 26-10-2001 v 10:11 AM
josh je offline   Profil uživatele josh   Find more posts by josh   Foto galerie člena josh   Click here to Send josh a Private Message   Add josh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josh
Nový Člen

Karma uživatele josh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 4

hele zadal jsem to ph a nic fakt tam nic konkrétního nebylo poraď mi a nebuď linej mi to napsat
díky za tvou jistě brzkou odpověd
JOSHUA

josh

Old Post 26-10-2001 v 10:15 AM
josh je offline   Profil uživatele josh   Find more posts by josh   Foto galerie člena josh   Click here to Send josh a Private Message   Add josh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Upozornění ...... Příspěvek č. 5

Jo TY !! nebud línej a čti já jsem ve vyhledání napsal ph a víš co?? našlo mi to 427odkazů , tak se snaž .

Měj se a čau .

PS: a pokud neumíš číst , tak sorry ale nemáš tady co dělat

Old Post 26-10-2001 v 10:40 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Socka
Nový Člen

Karma uživatele Socka - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 6 

Co to ksakru je to EC????? Příspěvek č. 6

Docela by me zajimalo co to EC znamena.Doufam ze mi nejakej prijemnej kolik napise at hledam........hledal jsem--nenasel jsem a muzu na netu sedet opravdu jen chvilku....staci strucne....jsme tu preci pro sebe a tohle auditko uz bylo jednou zalozeny tak ho vyuziju....DIKY

Old Post 26-10-2001 v 12:53 PM
Socka je offline   Profil uživatele Socka   Find more posts by Socka   Foto galerie člena Socka   Click here to Send Socka a Private Message   Add Socka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

Nazdar joshi, vítej na Grower fóru!

Prošel jsem si tvých dosavadních několik příspěvků a mám na tebe prosbu:

- témata bys mohl nazývat trošku lépe (výstižněji a s menším počtem otazníků)
- nemusel bys kvůli každé podobné otázce začínat nové téma
- než se zeptáš, PROHLEDEJ ARCHÍV fór. Šetříš tím čas nám všem, pochop, že my co jsme tu déle jsme trošku znuděni stále se opakujícími dotazy, které navíc už několikrát byly důkladně zodpovězeny jinde. I když ti nakrásně někdo odpoví, vyhledávačem najdeš odpovědí mnohem víc. Stačí si se zadáním klíčových slov trošku pohrát...

Předem dík!

Socko (fajn přezdívka ),
EC je vodivost, takže šup s tim do vyhledávače. Než se z tebe stane odborník přes pěstování, tak toho budeš muset ještě hodně přečíst... Lépe začít hned

Mějte se!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 06-11-2001 v 17:46 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Socka
Nový Člen

Karma uživatele Socka - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 8

Carlos:::diky), ....vycerpavajici odpoved.....

Old Post 12-11-2001 v 08:50 AM
Socka je offline   Profil uživatele Socka   Find more posts by Socka   Foto galerie člena Socka   Click here to Send Socka a Private Message   Add Socka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2011 - Potřebuji poradit s mým 1.boxem - 3 odpovědí
20-09-2009 - potřebuji pomoc z větráním - 12 odpovědí
09-01-2006 - Potřebuji pomoct s nízkou teplotou - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0769830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív