Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Větrání
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lejzz
Nový Člen

Karma uživatele Lejzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 25  

Větrání Příspěvek č. 1

Dnes mi kámoš říkal, že není dobré, když jedou větráky pořád. Minulou sezónu mi jely pořád a že by to nějak škodilo, nešlo vidět, spíše naopak. Co je na tom teda pravdy? Není fakt dobře, když jedou nonstop?

Maminka mi říká, abych to nehulil, ale já ji stejnak nikdy neposlouchal, tak proč bych jí měl poslouchat zrovna teď?
---
Lidé mi nevěří, že dokážu vypěstit dobré rostlinky pod hodně slabým světlem z hafo zrcadly... Šak já jim ukážu!!!

Old Post 07-07-2005 v 14:39 PM
Lejzz je offline   Profil uživatele Lejzz   Find more posts by Lejzz   Foto galerie člena Lejzz   Click here to Send Lejzz a Private Message   Add Lejzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SCRAT
Stálý Člen

Karma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% PěstitelskáKarma uživatele SCRAT - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 2

kdyz si vezmes ze muze porad foukat aji venku...a rostou
tak si myslim ze ne protoze me se sice jeden na noc vypina a to na michani ale odtach ted v kwetu vali nonstop...a myslim ze to nijak neskodi....mej se at rostou...!!!!

Old Post 07-07-2005 v 15:16 PM
SCRAT je offline   Profil uživatele SCRAT   Find more posts by SCRAT   Foto galerie člena SCRAT   Click here to Send SCRAT a Private Message   Add SCRAT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SCRAT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.worry
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.worry - 20% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

No asi takhle... pokud i při zapnutých wětrácích je dostatečná (optimální) teplota pro pjest tak to nevadi ale na druhou stranu maj vysoký přísun kyslíku což taky není nejlepší. Proste pokud maj teplo, tak to nech běžět P.S. Užij si sklizeň...

Old Post 11-07-2005 v 14:08 PM
Dr.worry je offline   Profil uživatele Dr.worry   Find more posts by Dr.worry   Foto galerie člena Dr.worry   Click here to Send Dr.worry a Private Message   Add Dr.worry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subzero_7
Stálý Člen

Karma uživatele Subzero_7 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 4

no podle mě to nevadí naopak kytka je pak odolnější a má silnější stonky

Old Post 18-07-2005 v 14:47 PM
Subzero_7 je offline   Profil uživatele Subzero_7   Find more posts by Subzero_7   Foto galerie člena Subzero_7   Click here to Send Subzero_7 a Private Message   Add Subzero_7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 5

Subzero_7 ma pravdu stonky su asi o 28-29% silnejsie len som to cittal...

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 24-10-2005 v 16:48 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 6

lejzz: tak at ti ten kamos rekne, proc to neni dobre, kdyz je tak chytrej Urcite to neni na skodu, kdyz jedou nonstop. Ba naopak, i v noci probiha na listech vymena plynu, proc ji tedy nepodporit. Dalsi vyhodou jsou zde jiz zminene silnejsi stonky

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 24-10-2005 v 17:38 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zMazánek
Stálý Člen

Karma uživatele zMazánek - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 7

TAk jak už tu bylo řečeno,shrnmě to asi tak že v době růstu je vyšší vlhkost potřebná čili bude lepší větrat méně,naopak v květu je třeba vlhkost snížit co to de a tomu samozřejmě napomáhá větrání.
Kolik už toho kámoš vypěstil?
Když budeš v květu!větrat nonstop zkazíš toho rozhodně mín,než tím že bys nevětral.
Ted mě napadlo jestli to kámoš nemyslel kvůli těm větrákům,jako aby to vydrželi,ale mě větron jede taky nonstop cca.2-3 měsíce a ještě jsem od něj neslyšel že by mu to vadiloTAky asi záleží na tom jestli máš vzduchotechniku předimenzovanou,pak by myslím vypnutí na 10-15minut za hodinu ani tak nevadilo,ale že bys třeba vypnul ventak na celou noc,tak počítej s tím že budeš sklízet plísen.

Old Post 26-10-2005 v 10:59 AM
zMazánek je offline   Profil uživatele zMazánek   Find more posts by zMazánek   Foto galerie člena zMazánek   Click here to Send zMazánek a Private Message   Add zMazánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
heikki
Stálý Člen

Karma uživatele heikki - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 8

ja mam vetranie zapnute tak asi 8 hod .denne
aby maly novy Co2,aby sa trocha znizila teplota a teraz ked som prepol na kvet aby tam nebolo tak vlhko.
Ale inak ze to nema ziadne plusi ani minusi ked to mas pustene furt.

NEZÁLEŽÍ NA TOM AKĚ SÚ VELKÉ ALE NA TOM AKO ICH MÁTE RADI

Old Post 22-11-2005 v 21:45 PM
heikki je offline   Profil uživatele heikki   Find more posts by heikki   Foto galerie člena heikki   Click here to Send heikki a Private Message   Add heikki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-11-2018 - Zrání - 2 odpovědí
13-02-2011 - větrání v boxu - 5 odpovědí
08-03-2006 - Problém-Větrání - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4717580 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív