Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kvetení matek a řízků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
koffe
Stálý Člen

Karma uživatele koffe - 69% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 79  

Kvetení matek a řízků Příspěvek č. 1




Tak jsem odebral řízky z matek a asi po pěti dnech mi řízek začal kvést (viz foto 1) a následně i matka (viz foto 2). Svítím normálně 18/6 a světla by mělo být dost 6x18W. Nebo se pletu ale podle mě to je samice a kvete. Nebo ne?
Na foto 3 jsou všechny řízky. Stáří 9 dní. Je zajímavé že jim nešly dolu vůbec listy a maj se od začátku něják k světu i když maji teplotu cca 29 stupňů.

Skříň 400W 60x90x190 od začátku

Old Post 12-05-2005 v 18:51 PM
koffe je offline   Profil uživatele koffe   Find more posts by koffe   Foto galerie člena koffe   Click here to Send koffe a Private Message   Add koffe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koffe
Stálý Člen

Karma uživatele koffe - 69% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 2




A pak bych ještě rád slyšel váš názor na tohle : Zasadil jsem asi 30 kytí noname outdoor modelu cca před měsícem a nyní my začali kvést samci. Celkem asi 18. na foto 1) samec. Na foto 2) sťatí samci a na foto 3) samice. Je tohle normální. Vyrůstali částečně pod zářivkama a potom v zimní zahradě.

Skříň 400W 60x90x190 od začátku

Old Post 12-05-2005 v 19:00 PM
koffe je offline   Profil uživatele koffe   Find more posts by koffe   Foto galerie člena koffe   Click here to Send koffe a Private Message   Add koffe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koffe
Stálý Člen

Karma uživatele koffe - 69% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 3



A ještě foto samce (foto 1) a foto matkárny (foto 2)

Skříň 400W 60x90x190 od začátku

Old Post 12-05-2005 v 19:06 PM
koffe je offline   Profil uživatele koffe   Find more posts by koffe   Foto galerie člena koffe   Click here to Send koffe a Private Message   Add koffe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 4

Ze kvetou matky by mohlo byt nedostatkem, nebo spatnou barvou svetla. Pises, ze 6x18W to by snad melo stacit. Zalezi na kolik kytek v jak velke matkarne. Mel jsem 2x36W, ale beze sten jen na zemi v pokoji a vykvetly taky. Ted mam totez ale v matkarne, tak jsem zvedav.

Mnozstvi samcu muze souviset s kyselosti pudy. Pokud se ti zda ze jich je moc. Pokud te jen zarazi ze vykvetli tak brzo, tak samci kvetou driv nez samice no a ted je asi jeste dost tma, zby citlivejsi kytky vykvetly.

Ten dlouhy podpis vyresis takto:


[*URL=ht*tp://www.grower.cz/forum/showthread.php?threadid=12173]Skříň 250W od začátku[*/URL]

Pridal jsem tam tri hvezdicky, ktere si odstran. Jsou tam kvuli tomu, ze bez nich by se to zobrazilo jako vysledek a ne jako kod.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Naposledy upravil Sinuhet 13-05-2005 v 07:20 AM

Old Post 13-05-2005 v 07:13 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koffe
Stálý Člen

Karma uživatele koffe - 69% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 5

Sinuhet : Moc díky za radu. Zářivky jsou philips 6500K a skříň 60x90cm. Kytí jsou tak 5 - 10cm pod zářivkama. Matek je 18 a řízků také. Co teď s tím? Koukal jsem že začal kvést další řízek. Oba jsou to modely noname skunk. Jak mám postupovat dál? Díky za radu.

Old Post 13-05-2005 v 09:57 AM
koffe je offline   Profil uživatele koffe   Find more posts by koffe   Foto galerie člena koffe   Click here to Send koffe a Private Message   Add koffe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 6

nech je dokvíst - revegovaný matky by stejně byly na prd - ty šnicly budou mít sklony k hermafroditění.

Snark in the System

Old Post 13-05-2005 v 10:05 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 7

18 kytek? No ty vole. To bude asi malo svetla na tolik zeleniny. Jinak mam taky philips 6500K a kytek mam na podobnem prostoru 5.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 13-05-2005 v 11:15 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koffe
Stálý Člen

Karma uživatele koffe - 69% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 8

Já se na to vy...... Tak to mi z 5 skunk kytí 2 kvetou a zbytek budou určitě zase samci Potom tam mám už jenom noname ganju a holand outdoor. Takže vážně se nemám o nic pokoušet a prostě je nechat dokvést?

Kytek tam mám hodně ale do budoucna plánuju tak tři až čtyři matky až to podle řízků vyselektuju.

Skříň 400W 60x90x190 od začátku

Old Post 13-05-2005 v 13:09 PM
koffe je offline   Profil uživatele koffe   Find more posts by koffe   Foto galerie člena koffe   Click here to Send koffe a Private Message   Add koffe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 9

V podpise mam 250W skrin, ve ktere ted konci kytka z nakvetlych matek. Kytka ujde, ale matky (byly 2) to vzdaly kratce po te co zacal ten klon rust. Uschly.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 13-05-2005 v 13:16 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koffe
Stálý Člen

Karma uživatele koffe - 69% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 10

Sinuhet : Máš to moc pěkné. Takže mi nic jiného nezbývá než je nechat dokvést Jenže pořád neni jasné proč k tomu došlo. Zaprvé je divné že vykvetly nejdřív samice. Zatim jsou dvě a mám podezření na třetí. Sám jsi psal že nejdříve kvetou samci. To se potvrdilo i v mém případě u outdooru. Je taky možné že ten noname skunk jsou jenom samice. Světla si myslím že mám dost. 108W by přece mělo bohatě stačit. Mám pocit že jsem tady ani víc zářivek u někoho dalšího neviděl. Potom jestli by to nemohlo být sklem. Má tloušťku 8mm. To by ale podle mě taky neměl být problém. Když mi začal kvést řízek tak mě hned napadlo že to bude nedostatkem světla protože je mám v plastový bedně z hornbachu a víko má mléčnou barvu. Tak jsem to víko po pár dnech dal pryč (stejně mám v matkárně vlhkost 90%) ale jaký bylo zděšení když jsem zjistil že kvete i matka. V některých chvílích byly matky i 15cm pod zářivkama ale to by nemělo taky vadit ne? Podle mě je tam dost světla. Tak jediný co mě napadá je genetika. Ten outdoor holand hope nic. Ani ta ganja nic. No a těch 5 skunkových kytí je ze semínek co jsem časem nasbíral z kupovaneho hulení a byly i dost starý (taky jsem jich sázel asi 20 a vylezlo jich jenom 5). Co si o tom myslíte?

Skříň 400W 60x90x190 od začátku

Old Post 13-05-2005 v 15:55 PM
koffe je offline   Profil uživatele koffe   Find more posts by koffe   Foto galerie člena koffe   Click here to Send koffe a Private Message   Add koffe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koffe
Stálý Člen

Karma uživatele koffe - 69% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 11

Ještě bych se rád zeptal jaký je vlastně rozdíl kdybych místo zářivek použil sodík. Porovnávejte stejnou watáž : 6x18W zářivky versus 2x70W sodík.

Skříň 400W 60x90x190 od začátku

Old Post 13-05-2005 v 16:03 PM
koffe je offline   Profil uživatele koffe   Find more posts by koffe   Foto galerie člena koffe   Click here to Send koffe a Private Message   Add koffe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 12

Kdyby pronikalo svetlo, tak naopak spise nekvetou, ne?

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 14-05-2005 v 12:13 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koffe
Stálý Člen

Karma uživatele koffe - 69% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 13

No je možný že tam nějáký světlo mohlo jít. Tmu mají od půlnoci do šesti ráno. Občas jdu spát třeba v jednu a svítím v obýváku. V průduchách mám zatím jenom mřížky. No a ráno se rozednívá taky dřív než v šets. Jenže toho světla by tam mohlo jít dost málo kdyby se tam dostalo. Dneska jsem z matkárny odstranil jednoho noname ganja samce. Včara jsem přesadil řízky a s dvěma nakvetlýma matkama jsem je dal na květ. No uvidim. Je to můj první indoor......

Skříň 400W 60x90x190 od začátku

Old Post 15-05-2005 v 21:15 PM
koffe je offline   Profil uživatele koffe   Find more posts by koffe   Foto galerie člena koffe   Click here to Send koffe a Private Message   Add koffe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bartyk
Nový Člen

Karma uživatele Bartyk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 14

Já měl stejnej problém, začali mi kytí kvíst dřív než sem chtěl. Mám za to, že to zapříčinila teplota nebo Ph hnojiva (Pěstuju v hydroponii) Hledal jsem tu radu a našel jsem toto: ostříhej všechny květy dej větší koncentraci růstového hnojiva než obvikle a než doporučuje výrobce pokud máš možnost tak se snaž snížit teplotní rozdíl mezi dnem a nocí snížit na minimum (Já měl rozdíl 18-30 stupňů a to je fakt moc) minimum- 25-30 stupňů a dej kytičkám na 24 hodin šok, tím, že na ně budeš bez přestání svítit. Pak je šoupni spátky do klidu 6/18. Mě to pomohlo, neříkám, že to nemůže být v genetice, ale za zkoušku to stojí aspoň u těch řízků. Hlavně je musíš ale úplně zbavit květů.

Old Post 18-05-2005 v 18:37 PM
Bartyk je offline   Profil uživatele Bartyk   Find more posts by Bartyk   Foto galerie člena Bartyk   Click here to Send Bartyk a Private Message   Add Bartyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bartyk
Nový Člen

Karma uživatele Bartyk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 15

Jo a ještě jedna věc a jestli se v ní pletu tak mě opravte, ale já si myslím, že kytky, který jsou nějak blízko u sebe když začne jedna kvíst, tak pak začnou všechny možná je to blbost ale dal jsem loni k dost vzrostlým kytkám řízky, kytky jsem hodil do květu a skoro současně s nima mi začali kvíst i řízky a to byly v jiným roztoku hydroponie a samozřejmě na růst. A jestli to není tím, že se nějak ovlivňujou tak bych rád věděl čím by to mohlo být

Old Post 18-05-2005 v 18:43 PM
Bartyk je offline   Profil uživatele Bartyk   Find more posts by Bartyk   Foto galerie člena Bartyk   Click here to Send Bartyk a Private Message   Add Bartyk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 16

Kvet ovlivnuje hlavne svetlo. Kdyz na ty rizky svitis 12/12 tak zacnou kvest taky.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 19-05-2005 v 07:07 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2014 - Kvetení matek - 8 odpovědí
18-09-2018 - Osvětlení matkárny a řízkovny - 226 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3355720 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív