Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » podivně tvarované listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bonpari84
Nový Člen

Karma uživatele bonpari84 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 2  

Obecné podivně tvarované listy Příspěvek č. 1

nazdarek, pestuju druhy kolo indoor, klasicka 250ka skrin. mam ted tak 20 cm vysoky kytky (8ks, po prvnim zastipnuti) a zda se mi, ze 4 z nich maji nejak divne tvarovany listy, takovy jako moc tuhy s oblyma hranama (ale ne vsechny listy, zpravidla jen ty co vyrostly po zastipnuti). a co vic, tyhle >>mutanti<< maj i na prvni pohled nepravidelnou strukturu listovi. jakoze protejsi listy jsou treba jeden malej a druhej mega. cim to muze byt? jsou to seminka z moji prvni sklizne, kdy jsem tam nechal i dve samicky a pokusil se je opylit stetcem (nevyslo, byly osypany jak kravy:-). tehdy tim trpel jeden samec, ale to jsem ho zkousel zastrihnout (jak jen se ta technika jmenuje...), ze jsem mu nechal kousek tech rostoucich listu. To potom takhle zmutoval, ze mu rostly listy jen na jedny strane.

nevi nekdo, o co se jedna? moc by mne to zajimalo.
jinak koureni je to celkem slusny, puvodni semena venkovni skunk

Old Post 28-07-2004 v 22:01 PM
bonpari84 je offline   Profil uživatele bonpari84   Find more posts by bonpari84   Foto galerie člena bonpari84   Click here to Send bonpari84 a Private Message   Add bonpari84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 2

no po zastipnuti sa to co opisujes bezne stava niekto ti mozo aj vysvetli preco ja neviem len som si to vsimol

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 28-07-2004 v 22:15 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brtinka
Stálý Člen

Karma uživatele brtinka - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

Aji fotka by se šikla

Old Post 29-07-2004 v 20:29 PM
brtinka je offline   Profil uživatele brtinka   Find more posts by brtinka   Foto galerie člena brtinka   Click here to Send brtinka a Private Message   Add brtinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 4

Podle mě na to má vliv nadměrné zastříhávání listů,těch hlavních,největších.Který kytka využívá nejvíc,na těch záleží výsledná velikost palic a při jejich většinové destrukci se kytka snáží vytvořit( snaží nahradit) škody mutací vybraných listů.

Old Post 03-11-2004 v 12:30 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-04-2018 - Hnojivo trvanlivost - 2 odpovědí
18-08-2004 - Rovné listy?! - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7541260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív