Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Start•Nováček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Smoukee
Nový Člen

Karma uživatele Smoukee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 6  

Dotaz Start•Nováček Příspěvek č. 1

Zdravím growers,
Jsem tu nový a už sem toho tu celkem dost přečetl,ale mám stále par otázek.

Takže v indooru sem nováček, v něčem mám celkem jasno a v něčem naopak vůbec.
Mám otázku ohledně odtahu, přečetl sem dost temat a možná to tam bylo řečeno jen sem to nepochopil,chtěl bych aby byl co nejvíc tichý,ale zároveň funkční a za rozumnou cenu.
Známí mi radil něco jako -prima klima pk125 mes,420m3/h,
Ale zajímali by mě i vaše rady tady.

Box-120x60x160
Osvětlení plánuju 2x Mars Hydro TS600
Zhruba tak 8x5l květináče + nejaka zvlhcovacka(kdyby někdo měl nějakou dobrou za rozumnou cenu odskousebou budu rad za tip)
Hnojiva budou plagron a hlína taky nejspíš lightmix.
Semena mám nějaký vybrané už mám, ale mate někdo vyzkoušené nějaké super cbd modely ?

Budu rad za všechny vaše rady, chcu si to poradne promyslet aby to valilo jak má než se dotoho vrhnu.
Ať se zelení growers 😁

Old Post 22-09-2020 v 10:20 AM
Smoukee je offline   Profil uživatele Smoukee   Find more posts by Smoukee   Foto galerie člena Smoukee   Click here to Send Smoukee a Private Message   Add Smoukee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

-primaklima je cajk,moje 160/800m3 mi jede 4roky nonstop...(je treba prihlidnout ze pk je o neco drazssi ale maj 2x vice na garanci odjetejch hodin)
-na mars hydro se vy.ser,kup neco od frynka,ledideal,alucraft-svetla co opravdu svitej...
-plagron jedu,tak muzes kouknout na moje vlakna,ikdyz se tu spis jede canna....
-gl.A/S

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 22-09-2020 v 21:06 PM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoukee
Nový Člen

Karma uživatele Smoukee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

[QUOTE]Původní příspěvek od AladinXXX
[B]-primaklima je cajk,moje 160/800m3 mi jede 4roky nonstop...(je treba prihlidnout ze pk je o neco drazssi ale maj 2x vice na garanci odjetejch hodin)
-na mars hydro se vy.ser,kup neco od frynka,ledideal,alucraft-svetla co opravdu svitej...

A mas ji s ec motorem ?
No ale to už sou světla cenově trosku jinde ne ? Co sem se dival na ALUcraftu, tak ty samsungy dva za 7 by šli no ale nejsou.

Old Post 23-09-2020 v 07:53 AM
Smoukee je offline   Profil uživatele Smoukee   Find more posts by Smoukee   Foto galerie člena Smoukee   Click here to Send Smoukee a Private Message   Add Smoukee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Těch 420m3/h bude na ten prostor tak akorát. PK je určitě dobra volba. pokud máš peníze, určitě bych šel do EC motoru s plynulou regulací, takže si to pak upravis jak budes potřebovat. Pocitej s tim ze cim mensi prumer roury, tim větší hluk z ni vychází. Moje zkušenosti jsou takový že to dela nejvetsi hluk - vychazejici proud vzduchu z hadice. Pokud si vybereš tedy 125 průměr. loupni za nej redukci na vetsi hadici. samozřejmě aby ti pak prolezla danym otvorem pro odtah. Je to fakt znát. Tohle se tu treba moc nedoctes. ja to mam ze zkušenosti.
To mars hydro je fakt shit. to uz tam dej radsi 2x 250w HPS. Pokud chceš LEDky, tak jak píše Aladin. ja mam od Frynka a naprostá spokojenost.
Plagron jsem jel drive hodně, ale dnes uz bych sel radeji do Biobizzu. dale třeba Jungle in da box nebo tu Cannu (už ji jedu 2 kola a spokojenost, akorát je drahá).
Jinak na začátku si udelej určitě testovaci kolo v hlíně. Zjistis co a jak a pak můžeš zlepšovat.
At se daří pic

Thomas V.

Old Post 23-09-2020 v 10:08 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 5

Čau, nejtižší odtah se kterým jsem se setkal je za mě DMF Torin a když ho pověsíš do prostoru aby se ničeho nedotýkal a nepřenášel tak vibrace a napojíš na sono tak o něm ani nevíš...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 23-09-2020 v 14:57 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Jamés
Čau, nejtižší odtah se kterým jsem se setkal je za mě DMF Torin a když ho pověsíš do prostoru aby se ničeho nedotýkal a nepřenášel tak vibrace a napojíš na sono tak o něm ani nevíš...


Souhlas! Měl jsem možnost slyšet zaboxovanej Torin 500m3 a pecka. Jen je dost velkej a když si limitovanej prostorem..

Thomas V.

Old Post 23-09-2020 v 17:40 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoukee
Nový Člen

Karma uživatele Smoukee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 7

No akorát ten 420m3/h nema ec motor, asi bude tento-GENT ECCO 150MM (550M3/H) S EC MOTOREM A REGULACÍ.
S tou rourou to asi bude mít něco dosebe, rozhodne to pak vyzkouším.
No uvažoval sem prvně nad výbojkou,ale když už tak cmh315. Ale chci ledky.No na alucraftu sem se dival A ten samsung co tam maj vypada dobre,akorát píšou ze je vhodný na růst ale zvládne i květ ? co sem se docet tak nato sou i dobre ohlasy.
No mám dobrou zkušenost z venku jak s plagronem tak biobizz.
Dik za rady, ať se zelení ✌🏻

Old Post 23-09-2020 v 19:54 PM
Smoukee je offline   Profil uživatele Smoukee   Find more posts by Smoukee   Foto galerie člena Smoukee   Click here to Send Smoukee a Private Message   Add Smoukee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoukee
Nový Člen

Karma uživatele Smoukee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Jamés
Čau, nejtižší odtah se kterým jsem se setkal je za mě DMF Torin a když ho pověsíš do prostoru aby se ničeho nedotýkal a nepřenášel tak vibrace a napojíš na sono tak o něm ani nevíš...


Čau, akorát jak psal kolega Níže tak je asi celkem velkej na ten prostor.

Old Post 23-09-2020 v 20:19 PM
Smoukee je offline   Profil uživatele Smoukee   Find more posts by Smoukee   Foto galerie člena Smoukee   Click here to Send Smoukee a Private Message   Add Smoukee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 9


citace:
Původní příspěvek od Váchy 55


Souhlas! Měl jsem možnost slyšet zaboxovanej Torin 500m3 a pecka. Jen je dost velkej a když si limitovanej prostorem..


Tak přesně ten mám 500m³/h pro stan 120x120 a 600W výbojku..a už jiný venťas nechci 😉....

Smoukee jak to myslíš,že je velký na ten prostor? Jako výkonem nebo rozměry?.. dá se koupit i slabší myslím a rozměry to má no,je to krychle cca 50x50cm,ale ten klid za to stojí 😀...já ho mám mimo box a i tak je to méně hlučné,než ofuk v boxu.
Box má teda výšku 180cm,kdybych měl 200cm už by mi nad něj nevešel.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 24-09-2020 v 00:17 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoukee
Nový Člen

Karma uživatele Smoukee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

Smoukee jak to myslíš,že je velký na ten prostor? Jako výkonem nebo rozměry?.. dá se koupit i slabší myslím a rozměry to má no,je to krychle cca 50x50cm,ale ten klid za to stojí 😀...já ho mám mimo box a i tak je to méně hlučné,než ofuk v boxu.
Box má teda výšku 180cm,kdybych měl 200cm už by mi nad něj nevešel. [/B][/QUOTE]

No myslel sem velikosti, ale ty to mas fajnove vymyšlené.
povesene to mas na nějakých gumickach nebo coto je ?
A filtr mas vevnitr na začátku trubky ne ?
Takže rikas ze tady stim ani nevis ze něco jede jo ?😁

Old Post 24-09-2020 v 09:43 AM
Smoukee je offline   Profil uživatele Smoukee   Find more posts by Smoukee   Foto galerie člena Smoukee   Click here to Send Smoukee a Private Message   Add Smoukee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 11


No originalně se to řeší na nějaké gumicuky,ale nesehnal jsem je tak to visí jen na plastových provázcích..Jsou to vlastně velke konzoly na poličky,ktere sezenes v kazdem unihobby a 8x háček se závitem M5 - 4ks zašroubuješ do toho Torinu(je tam závit) a 4ks protáhneš těmi konzolamy a přitáhneš maticí s podložkou....
filtr nepoužívám, a jak jsem psal. Ofuk co mám v boxu je hlučnější než ten torin 😀...co jsem tak zkoušel změřit to decibelometrem tak jsem naměřil cca 40db,ale je to jen apka v mobilu,tak nevim jak moc je to relevantní...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 24-09-2020 v 13:54 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-09-2019 - Nováček - 0 odpovědí
27-10-2018 - Nováček - 10 odpovědí
01-05-2017 - Nováček - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5484770 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív