Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdarec všem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
etioph
Nový Člen

Karma uživatele etioph - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 9  

Zdarec všem Příspěvek č. 1

Ahoj všem, jsem tu nově zaregistrovaný a dle instrukcí bych se měl prve nejlépe představit Vám zde. Tak tedy v kostce něco málo o mě a důvodu proč jsem se rozhodl zaregistrovat.

Jsem muž a v dohledné době oslavím životní jubileum 13tisíc dní mého života. Marihuana se stala postupem času součástí mého životního stylu. Kouřím déle než polovinu svého bytí a vnímám to tak, že se asi ani nenajde důvod nic měnit. Dříve jsem klasicky jako většina mně podobných v mém věku začínal outdoor pěstováním a to s kamarády či samostatně různě po venku a okolí a to se pomalu začalo step-by-step přesouvat do zahrad a balkonů našich rodičů/babiček a zároveň paralérně mísit v moje/naše první indoor pionýrské hokus pokusy, kdy ještě sotisfikovaných informací na netech nebylo tolik a nebyla ani tak rozsáhlá komunita lidí a služeb jako je tomu dnes. A zde samozřejmě začínali moje první zkušenosti z drezůr genetik a osvojení si základních potřeb co kytka v průběhu své životní fáze potřebuje atd. Nostalgicky rád vzpomínám na tyto doby

No postupem času jak jsem stárl a moje životní kroky mě směřovali od přátel směrem k povinnostem a to samé mé přátele, začal se i měnit můj přístup ke kultivaci konopí. Prostě nebyl čas, nebo když byl tak nebyl prostor a nebo byl čas na něco úplně jiného a v podstatě obstarání si kvalitní odrůdy jsem už neměl pevně ve svých rukou (nepěstoval jsem) a byl jsem odkázán na svoje okolí za což jsem si mohl svým přístupem a okolnostmi sám. Tato situace v podstatě trvá již nějakých 7 let a vyhovovala mi, ale nyní jsem se rozhodl jí tedy opět změnit. Důvody vám nemusím asi vysvětlovat.. Jak se říká, co si neuděláš sám pořádně, to nemáš.

Grower.cz bych chtěl využít především k tomu, abych mohl konzultovat své záměry s lidmi kteří mají praktické zkušenosti (já takových lidí ve svém okolí moc nemám a nebo je to na dlouhý lokte - nebydlím již v neighborhoodu kde jsem vyrůstal, nebo se jedná o ovce co opakují fámy či mají svůj zastřený pohled na věc atd.) no a zároveň za odměnu bych rád byl přínosem pro zdejší komunitu a pokusil se svými příspěvky zvednout aspoň trochu informační úroveň v mých threadech a nejenom se hloupě ptát. Už nyní mám pocit deficitu, že ty informace, které jsem tady od Vás za ty léta načetl/vyzískal si zaslouží nějakým způsobem Vám to vrátit.

Můj první záměr po letech je indoor 1x600W, hydro nebo aero ještě nejsem plně rozhodnutý (mám stále čas cca měsíc si věci ujasnit) a moje počínání zde zdokumentovat no a zároveň bych do budoucna chtěl ve svých threadech generovat vždy nějaké zajímavé porovnání ať to není jen o fotkách, dotazech a o sklizni s informaci kolik g/W. Grower mám prolezlý a když něco nebudu vědět omluvte mne předem prosím, přeci jenom jsem zde nováček.

Přeji Vám všem příjemné a veselé dny
etioph

Old Post 09-09-2016 v 10:58 AM
etioph je offline   Profil uživatele etioph   Find more posts by etioph   Foto galerie člena etioph   Click here to Send etioph a Private Message   Add etioph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 2

Ahoj,

jedno z nejlepsich a asi i nejuprimnejsich predstaveni, co jsem tu kdy cetl Je videt, ze nemas misto mozku z travy kostku Ja taky nejsem zadnej starej vlk, jakoze jich tady spousta je, ale za me vitej!! Doufam, ze tady narazis jen na pozitivni a rozumny lidi, at se dari!

Old Post 09-09-2016 v 11:24 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etioph
Nový Člen

Karma uživatele etioph - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

Ahoj, děkuji Ti za vřelé a pozitivní uvítání !

Tady ještě postuji odkaz na můj plánovaný setup a uvítám tam od Vás jakékoliv věcné připomínky http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77696

Old Post 09-09-2016 v 13:35 PM
etioph je offline   Profil uživatele etioph   Find more posts by etioph   Foto galerie člena etioph   Click here to Send etioph a Private Message   Add etioph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-05-2023 - Zdarec borc - 2 odpovědí
04-06-2019 - Zdarec - 20 odpovědí
11-02-2017 - Zdareček - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3668760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív