Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » vlhkost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dadabob
Nový Člen

Karma uživatele dadabob - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 2  

Obecné vlhkost Příspěvek č. 1

Ahoj

zaciname s kamosem pestovat a mame jeden zasadni problem.....

vsechno nam bezi stan 120x120x200, 600w sunmaster na rust, s odtahem prima klima 800m3 s regulatorem, zvlhcovac mumbler tri komorvej ale vubec nemuzu vychytat vlhkost.....

teplotu v mistnosti mi to ukazuje mezi 26 a 27 a teplotu ve skrini mam cca od 25,5 do 27...

mam moc silnej vetrak nebo ja nevim....mam porad vlhkost 42,43,44,45 ale vic uz ne((


co mame delat? a samozrejme strikame rozprasovacem

cus

Old Post 12-12-2012 v 02:14 AM
dadabob je offline   Profil uživatele dadabob   Find more posts by dadabob   Foto galerie člena dadabob   Click here to Send dadabob a Private Message   Add dadabob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 2

nedelal bych nic, vlhkost jsem nikdy nijak neresil a vsechno bylo v pohode.

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-12-2012 v 05:27 AM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od asfalt
nedelal bych nic, vlhkost jsem nikdy nijak neresil a vsechno bylo v pohode.

preesne

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 12-12-2012 v 07:34 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

http://grower.cz/pestovani/navody/d...vetraky/18.html

podle me mas moc masivni odtah a i ta vysoka teplota na to bude mit nejaky ten vliv... zkus si to spocitat podle FAQ... na tyhle radce se vykasli, MINIMALNE zezacatku je vlhkost opravdu moc dulezita... kytky jsou pak silnejsi, rychleji rostou, jsou zdravejsi atd....

Old Post 12-12-2012 v 11:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 5

muzes sve tvrzeni nejak podlozit?zvysovat umele vlhkost je podle me zbytecne, akorat si koledujes o problemy s plisni a vlhkosti v byte..
nikdy jsem nezvlhcoval a opravdu jsem problemy nemel, kdyz uz, tak s nadbytecnou vlhkosti...
bohate staci parkrat za den orosit rosprasovacem, cistou vodou, pripadne slabym roztokem hnojiva, listova vyziva funguje dobre.
zvlhcovacku povazuju za naprosto zbytecne vydaje navic.
jak dlouho pestujes a kolik kol si odjel?

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-12-2012 v 12:57 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/pestovani/navody/o...pestirny/3.html

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=50367

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=15930

http://grower.cz/viewtopic.php?f=9&t=942

http://grower.cz/viewtopic...&t=942&start=18

Old Post 12-12-2012 v 14:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 7

něco jiného než odkazy ?navíc odkazy nahovno?něco z vlastní hlavy a zkušenosti?
znám hromadu lidí, kteří pěstují hodně dlouho a hodně dobře, nikdo z nich zvlhčovačku stejně jako já nepoužívá.
nebavíme se o klonování, to je jiná záležitost....
podívej se na nejhezčí výpěstky tady, zvlhčovačku tam nenajdeš..
a dávat sem odkaz na freegrower není moc chytrý, mohl bys leckoho naštvat

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 12-12-2012 v 15:53 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8

Cau, ta vstupni teplota je realna ? nebo je to preklep ? Takhle v zime dost vysoka ne ?
Protoze jestli je to pravda, tak je jasny ta tvoje nizsi vlhkost, protoze ti ten vetrak musi docela frcet, aby pri takovy vstupni teplote udrzel idealni podminky.
A jeste mam dotaz na tvuj nebler, predpokladam, ze to mas v nejaky nadobe s vodou nekde v boxu:
1) foukas do ty nadoby nejakym vetrakem aby se ti ta mlha pekne rozprostirala po boxu ?
2) jak moc mas stazenej vetrak ?
Mej se

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 12-12-2012 v 17:08 PM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 9

Napsal jsem to i já v mým trýdu stejně tak jako kolega asfalt a jednoho člena jsem tím značně popudil co si to jako vúbec dovoluju psát že je podle mě zvlhčovačka k ničemu, tak mi za moji drzost nadělil K- , rvu si vlasy doteď :-D
S názorem kterej sem napíšu nelze předpokládat že bude každej souhlasit, to bych ani nechtěl, vycházím z mých zatím všech úspěšných pěstů. Kdo chce, ať si do pěstírny natáhne třeba domácí kino nebo gramofon, je to každýho věc, já svůj názor nikomu nevnucuju.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 12-12-2012 v 18:40 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadabob
Nový Člen

Karma uživatele dadabob - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 10

čau....chci Vám moc poděkovat za rady a porady

díky moc zkušenejm growerum co mi radí a díky i nováčkům za ochotu...

Někdo se ptal kolik toho mam za sebou---- no pravě začínam, sem čerstvej nováček

no já se budu držet asi Jak pěstovat indoor Mr. José a uvidí se....

pošlu pak náky foto

Díky

Old Post 13-12-2012 v 14:10 PM
dadabob je offline   Profil uživatele dadabob   Find more posts by dadabob   Foto galerie člena dadabob   Click here to Send dadabob a Private Message   Add dadabob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xxxMorfeus
Nový Člen

Karma uživatele xxxMorfeus - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 11

Nevím, jsem nováček v pěstování, ale pokud chceš zvíšit vlhkost, tak dej do boxu nějakou nádobu s vodou (někdo to tu psal) o co největší ploše vody (co největší průměr nádoby) a sniž odtah na minimum. Pokud tam máš takovou tepotu, mělo by to odpařovat tu vodu. Pokud to nějak nepomůže, tak do toho můžeš hodit ohřejvání z akvaristiky, nebude to ani moc stát, bude ti stačit co nejmenší. Teplotu nastav o 1°C větší než tepota vzduchu. To by ti mělo udělat i 100% vlhkost.
Nevím to teda přesně, ale je to jen teorie. Za zkoušku nic nedáš

Old Post 29-12-2012 v 11:21 AM
xxxMorfeus je offline   Profil uživatele xxxMorfeus   Find more posts by xxxMorfeus   Foto galerie člena xxxMorfeus   Click here to Send xxxMorfeus a Private Message   Add xxxMorfeus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-12-2017 - Vlhkost - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0886550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív