Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zelenáč
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
yason
Nový Člen

Karma uživatele yason - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 10  

Obecné Zelenáč Příspěvek č. 1





Zdravím tu zahradnice i zahradníky. Jak už z názvu vlákna vyplývá jsem v pěstování zelenější než lístky květinek, nicméně, každý jednou začínal, že ano?
Tak tedy přikládám i muj začátek :-)

Old Post 18-05-2008 v 10:56 AM
yason je offline   Profil uživatele yason   Find more posts by yason   Foto galerie člena yason   Click here to Send yason a Private Message   Add yason to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yason
Nový Člen

Karma uživatele yason - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 2

Tak a ještě pár fotek Boxu a z Boxu ...

Old Post 18-05-2008 v 17:27 PM
yason je offline   Profil uživatele yason   Find more posts by yason   Foto galerie člena yason   Click here to Send yason a Private Message   Add yason to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yason
Nový Člen

Karma uživatele yason - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3



Tak a ještě pár fotek Boxu a z Boxu ...
Je v něm teplota mezi 27-28st (později bude nutné chladit, zatím tam není větrák) a vlhkost 55-65%, s tím zatím asi nebudu dělat nic.

Old Post 18-05-2008 v 17:37 PM
yason je offline   Profil uživatele yason   Find more posts by yason   Foto galerie člena yason   Click here to Send yason a Private Message   Add yason to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TOZ-303
Stálý Člen

Karma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 4

Cusek. Co to tam mas za lampicku?

CHRONIC MATKAREN

NFT 1m2 4ooWatt

SS II, ICe ToZ indoor `o8
ToZ Iowa out 'o7
ToZ Iowa out 'o5 & 'o6
ToZ out 'o8

Old Post 19-05-2008 v 19:34 PM
TOZ-303 je offline   Profil uživatele TOZ-303   Find more posts by TOZ-303   Foto galerie člena TOZ-303   Click here to Send TOZ-303 a Private Message   Add TOZ-303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yason
Nový Člen

Karma uživatele yason - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 5

Mno, je tam 200w Red usporka - toto:

http://www.growpestitel.cz/index.ph...roducts_id=1187

Proc se ptas?

Old Post 19-05-2008 v 23:06 PM
yason je offline   Profil uživatele yason   Find more posts by yason   Foto galerie člena yason   Click here to Send yason a Private Message   Add yason to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yason
Nový Člen

Karma uživatele yason - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6

No, neni mi jasne, co tim chces rici - "Aj tak to presvietis na hodinach", protoze kytičkám stejně musím svítiti danou dobu - řekněme 18/6 - ať mám jakoukoliv lampu, takže té poznámce nerozumím. Nicméně není to o šetření proudu je to především o teplotě. Ber v potaz, že mám malej boxík 60x60x120 a (alespoň prozatím) jen s pasivním prouděním vzduchu. Takže mít tam výbojku, kytky nebudou rostlé, ale pečené, nemám pravdu? Zatímco u úsporky je produkce tepla o poznání nižší. Jinou otázkou je, že pro růst kyztek by měla být ideálně modrá, ale prodavač mě přesvědčoval, že červená stačí. Nejsem o tom přesvědčený :-) ale ted zrovna nemám poruce další litr a půl (časem ale zřejmě také koupím, třeba na druhý pokus).

Old Post 20-05-2008 v 10:35 AM
yason je offline   Profil uživatele yason   Find more posts by yason   Foto galerie člena yason   Click here to Send yason a Private Message   Add yason to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TOZ-303
Stálý Člen

Karma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 7

Moja chyba. Som to prehliadol(mazem). To by malo byt v pohode.
Ale bez toho ofuku to nepojde, nieco tam dat musis. Dokumentuj som zvedavy.

CHRONIC MATKAREN

NFT 1m2 4ooWatt

SS II, ICe ToZ indoor `o8
ToZ Iowa out 'o7
ToZ Iowa out 'o5 & 'o6
ToZ out 'o8

Old Post 20-05-2008 v 17:42 PM
TOZ-303 je offline   Profil uživatele TOZ-303   Find more posts by TOZ-303   Foto galerie člena TOZ-303   Click here to Send TOZ-303 a Private Message   Add TOZ-303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yason
Nový Člen

Karma uživatele yason - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

OK, jasne, jen mi jeste rekni - ofukem se tu myslí co přesně? :-) Větrání/odtah nebo jen větrák uvnitř? Ten ostatně podle mě moc užitku nenadělá, ale možná se mýlím. Pokud jo, jak moc? Odtahu z Boxu ruzumím, to smysl má a až se trochu oteplí a ještě kytky povyrostou, bude to nezbytné.

Old Post 20-05-2008 v 18:04 PM
yason je offline   Profil uživatele yason   Find more posts by yason   Foto galerie člena yason   Click here to Send yason a Private Message   Add yason to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TOZ-303
Stálý Člen

Karma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% PěstitelskáKarma uživatele TOZ-303 - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 9

Ked budu vacsie a zacnu tvorit palice, tak sa Ti pod vahou mozu zlomit.
Ofukom zmocneju a budu aj zdravsie s krajsim rastom.
FAQ sa oplati precitat. Tam sa dozvies vsetko potrebne. ---> http://grower.cz/pestovani/navody/?

CHRONIC MATKAREN

NFT 1m2 4ooWatt

SS II, ICe ToZ indoor `o8
ToZ Iowa out 'o7
ToZ Iowa out 'o5 & 'o6
ToZ out 'o8

Old Post 20-05-2008 v 18:23 PM
TOZ-303 je offline   Profil uživatele TOZ-303   Find more posts by TOZ-303   Foto galerie člena TOZ-303   Click here to Send TOZ-303 a Private Message   Add TOZ-303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yason
Nový Člen

Karma uživatele yason - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 10

Já jsem studijní člověk :-) Ale o tomhle se mi nepovedlo najít, co jsem chtěl vědět a hledal jsem, FAQ jsem četl taky :-) Díky.

Old Post 20-05-2008 v 19:20 PM
yason je offline   Profil uživatele yason   Find more posts by yason   Foto galerie člena yason   Click here to Send yason a Private Message   Add yason to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 11

Takže, jo ta červená stačí, tjn, páč na květ je potřeba červený spectrum a pod nim to v růstu taky vyroste.
1. Hrozně velkej prostor pro tenhle typ světla, určitě tu "spořivku" alespoň sniž, tak aby byla co nejníže ale zároveń tak aby si nespálil kytí pod ní - čim blíže tím lépe.
2. Koupil bych tam 400W sodík
.... to do začátku

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 22-05-2008 v 17:29 PM

Old Post 22-05-2008 v 08:09 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yason
Nový Člen

Karma uživatele yason - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

Jo, včera jsem to už hodil níž, bo se mi jevilo, že semenáčky zbytečně ženou do vrchu, ta lampa je ted asi 15cm nad vrškama. Uvidim večer, jestli jsem je nepřismahnul, ale snad ne :-) Ta lampa hřeje jen velmi mírně. Za pár dní přihodím nějaký obrázek.

Old Post 22-05-2008 v 10:22 AM
yason je offline   Profil uživatele yason   Find more posts by yason   Foto galerie člena yason   Click here to Send yason a Private Message   Add yason to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yason
Nový Člen

Karma uživatele yason - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 13




Tak jsem kytím koupil ještě přece jen zvlhčování, jednak se s ním drží stabilnější a taky trochu nižší teplota (asi odpařováním vody) a jednak přece jen bylo tam chvílema pod 35% a to je málo. Jednu ze 4 rostlinek jsem nehodou zlikvidoval (radej se neptejte jak) a tak jsem dal naklíčit ještě další 2 semínka. Na začátku jsem zvolil uplně trotlovsky květníky, takže mě ještě čeká přesazení. A teď jedna otázka - přesadit hned nebo později? Klaním se k tomu hned, ale nechám si poradit.

Old Post 24-05-2008 v 19:22 PM
yason je offline   Profil uživatele yason   Find more posts by yason   Foto galerie člena yason   Click here to Send yason a Private Message   Add yason to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Damien
Stálý Člen

Karma uživatele Damien - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 14

Co to mas za modely??....

Old Post 28-05-2008 v 11:50 AM
Damien je offline   Profil uživatele Damien   Find more posts by Damien   Foto galerie člena Damien   Click here to Send Damien a Private Message   Add Damien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2015 - Zelenáč - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2202730 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív