Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž o semena
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Soutěž o semena Příspěvek č. 1


Soutěž o semena Lowkiller a další


Soutěž uzavřena


Vaším cílem je na fotografii nalézt celkem devět písmen s číslem od 1 do 9 - to číslo znamená pořádí písmene v konečném kódu, který mi následně pošlete výhradně do PM a Nééé sem!!!!!!
písmena jsou umístěna pouze a jen na palicích, ne na okolním pozadí. Na některé palici jsou možná dvě písmena, na některé třeba žádné...kdo ví

příklad:
najdete postupně H3 - P1 - E4 - W5 - L2 - X6 - U8 - M7 - A9
tedy výsledný kód je "PLHEWXMUA" a v této podobě mi ho pošlete do PM

vzhledem k možnému uploadu fotek na Grower do velikosti jen 150 kbit, což je zatraceně málo, jsem fotku v rozlišení 7 mpix umístil zde:

http://img19.imageshack.us/img19/24...na22196copy.jpg

kde si jí můžete prohlédnout v plném rozlišení, nebo si jí můžete stáhnout do počítače.

Soutěž poběží dokud správně neodpoví 80 členů!!! Pokusů máte nekonečně mnoho, až to trefíte správně připíšu vás na seznam šťastlivců na konci tohoto příspěvku.


Doufám že nikdo nebude takovej debil, aby mi napsal správný kód sem do threadu a tím napověděl ostatním a snížil tak svoji šanci na vylosování.


Původ semen
semínka jsem získal loni od člena "Žralok" - jedná se o křížence lowrideru #2 (joint doctor seeds) a sweet killeru z jeho indooru (nejedná se tedy o oficiální odrůdu).Semínka jsem na jaře zasadil a samice jsem opylil cíleně převážně pylem lowkilleru, ale došlo také k samovlnému opylení od ostatních F1 samců z letošní sezony, z čehož vznikly semena, které můžete vyhrát. Fotky v mém threadu OUT 2009 v podpisu

co můžete vyhrát

1. vylosovaný....15 semen LK + 15 semen super OUT kytek
2. vylosovaný....10 semen LK + 10 semen super OUT kytek
3. vylosovaný......5 semen LK + 5 semen super OUT kytek
4. - 10. vylosovaný....... stejně jako třetí


(tou super OUT kytkou je nějaká F1 šlechta z loňské sezony, ale nevím co - každopádně je to mňamka)

Vzhledem ke zkušenostem z loňské soutěže se letos smí zúčastnit soutěže jen členové registrovaní nejpozději do ledna 2010 (i když teď už je to asi jedno, nové registrace na Grower jsou již placené)

Hodně štěstí

Do slosování postupují:

c.u.b.e, syler, Tibeth, vyTretHi, Slick-ace, PieMan, canabis.for.men, !ZAU!, Salamek, marw, bootii, LEM, P@ulex, ticisac, Piki999, Rasta_pasta, illegal nature, Lump, *Hoyas*, woytishek, Petuliiik, Qwertys, Ok meen, startér, Purple, Mara69, hermelín, mirosk, fromdapipe, easyrider, kacerik, Zedy, Henki, Traze, Maikl, KlasiK, cosmos, Flop, Poprask, konopnak, Hy3nA, riki, DaWe, Namer017, aminem, Hunne, LemonJelly, JAHmaican, hakousek, goordon, Malinik, D..,chorohrontochor, Hanos, P!rate ][-][unt, pitris, biohazard, Čtveroo, Ethe, awSirius, NOwaLIFE, masterblaster, White Rhino 666, Morgen, sisha, cvako, Jaguar, kardhal, Jíří, Knorman, mentaly, R.kony, Fellan, camisole, Jimmy, anakin, OneFree Man, Rodniik, acheron, gr0wer, josip222, epie, Samuel


83 správných odpovědí

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 04-02-2010 v 20:47 PM

Old Post 20-01-2010 v 16:50 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 2

Letos jsem to udělal nějaký lehký, asi Vám to ještě přepíšu...nebo rovnou udělam novou fotku s víc palicema ať si pěkně zakoukáte.

příjde vám to lehký nebo těžký, jak dlouho jste to hledali???


Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Naposledy upravil vojtaxxx 21-01-2010 v 15:19 PM

Old Post 21-01-2010 v 14:56 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c.u.b.e
Samotář

Karma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% PěstitelskáKarma uživatele c.u.b.e - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 3

Zdravim,

myslim, ze to minuly hledani bylo rozhodne tezsi. Ja osobne jsem mel 7 pismen behem 10 minut a zbyvajici dve me trvali tak 30 minut.

Myslim ze delat novou hledacku misto tehle neni nutne. Vyhraji tak jako tak 3 vylosovani. Pravdepodobnost vyhry sice bude nizsi, nez kdyby bylo min soutezicich, ale aspon to bude napinavejsi. Navic myslim ze by melo jit predevsim o tu zabavu v hledani nez o tu vyhru samotnou.

Pokud by jsi preci jen delal druhou hledacku, tak bych videl dobre reseni v tom, ze ti co vyhledali kod jen v prvni by byli ve slosovani jednou a ti ktere by hledani bavilo a zvladli by i tu druhou (tezsi) by byli ve slosovani dvakrat (zkratka jako jeden nebo dva listky v tombole).

Je to jen navrh, samozrejme je to na tobe.

Belladonna- 5x 18w zářivky

Existuje pouze jeden opravdu závažný filozofický problém: to je sebevražda. Rozhodnout se, zda život stojí nebo nestojí za to, abychom ho žili, znamená odpovědět základní filozofickou otázku. Všechno ostatní, zda je svět trojrozměrný, zda duch má devět nebo dvanáct kategorií, je až druhotné. Albert Camus

Old Post 21-01-2010 v 16:02 PM
c.u.b.e je offline   Profil uživatele c.u.b.e   Find more posts by c.u.b.e   Foto galerie člena c.u.b.e   Click here to Send c.u.b.e a Private Message   Add c.u.b.e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 4

Za 5min jsem měl 8...pak asi 5min sem hledal to poslední....

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 21-01-2010 v 16:05 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PieMan
Nový Člen

Karma uživatele PieMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 8  

Palec nahoru soutez :) Příspěvek č. 5

tak to já jsem 8 písmenek našel tak za 15minut, ale to poslední jsem hledal hodinu, už jsem myslel že to vzdám. A nepřišlo mi to lehký, ale jestli bude nový obrázek, rád si zahraju

"Víš, Bárte, žena je... jako
lednice: výška metr osmdesát...
váha sto kilo... ne, počkej!
Vlastně žena je jako pivo! Hezky
voní, hezky vypadá, šel bys proti
vlastní matce, abys ho dostal,
nemůžeš se zastavit, hned chceš
další!"

Old Post 21-01-2010 v 16:14 PM
PieMan je offline   Profil uživatele PieMan   Find more posts by PieMan   Foto galerie člena PieMan   Click here to Send PieMan a Private Message   Add PieMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 6

Tak mě to dalo teda zabrat.Nevím jestli jsem slepí,ale dvě písmena mi dělali peklo.Mě to lehké nepřišlo.Zvládl jsem to za cca 40min.Doted zavřu oči a mám před očima palice. Dobrá soutěž.....

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 21-01-2010 v 16:28 PM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 7

vojtaxxx: minule to bylo těžší.. to jsem dokonce ani nenašel všecky. Unavený oči no .

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 21-01-2010 v 16:47 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

No me to taky dalo docela zabrat...prvne jsem si myslel ze je tam jen 8 pismen a ty jsem hledal cca 15minut.a to poslední asi 10 minut...Takže to docela šlo .. )

Old Post 21-01-2010 v 16:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 9

někomu to trvalo 10 minut někomu hodinu....tak to nechám je to fakt spíš pro zábavu. spíš vylosuju víc výherců ať je větší šance.

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 21-01-2010 v 18:21 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hermelín
Stálý Člen

Karma uživatele hermelín - 57% PěstitelskáKarma uživatele hermelín - 57% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 10

Super zábavka. Prvých osem šlo ľahko, deviate som stale nenašiel tak idem pokračovať. Čumím nato už asi 20 minút.

Old Post 21-01-2010 v 22:11 PM
hermelín je offline   Profil uživatele hermelín   Find more posts by hermelín   Foto galerie člena hermelín   Click here to Send hermelín a Private Message   Add hermelín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 11

Me to trvalo par minut.... Stacil windowsackej prohlizec obrazku trochu to zazoomovat a bylo hotovo...

Old Post 22-01-2010 v 11:07 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fromdapipe
Nový Člen

Karma uživatele fromdapipe - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 22-01-2010 v 16:02 PM
fromdapipe je offline   Profil uživatele fromdapipe   Find more posts by fromdapipe   Foto galerie člena fromdapipe   Click here to Send fromdapipe a Private Message   Add fromdapipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacerik
Stálý Člen

Karma uživatele kacerik - 80% PěstitelskáKarma uživatele kacerik - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 13

celkom v pohode sutaz mne to trvalo asi 25-30 minut

Old Post 22-01-2010 v 16:09 PM
kacerik je offline   Profil uživatele kacerik   Find more posts by kacerik   Foto galerie člena kacerik   Click here to Send kacerik a Private Message   Add kacerik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Qwertys
Stálý Člen

Karma uživatele Qwertys - 8% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 14

Já bych stanovil datum konce soutěže, cca tak za měsíc. Ale čím dřív tím líp bo už teď je malá pravděpodobnost na výhru (1 ku 10)
Jinak soutěž je super, taky jsem to hledal cca 30min, každé jsem si ješĚ jednou pak zkontroloval jen 5ku jsem už nenašel

Old Post 22-01-2010 v 18:22 PM
Qwertys je offline   Profil uživatele Qwertys   Find more posts by Qwertys   Foto galerie člena Qwertys   Click here to Send Qwertys a Private Message   Add Qwertys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 15

tak mne to trvale takych 30 minut , jeste sem kontroloval jak pisal Qwertys slo to docela dobre len jedno pismenko mi delalo problemy fajn soutez , mohlo by ich byt i nekolik , ja bych dal i dva obrazky y pismenka sa mi tocili pred ocami ale secko fajn

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 22-01-2010 v 19:28 PM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maikl
Nový Člen

Karma uživatele Maikl - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 27  

Lehsi Příspěvek č. 16

Minule som nemohol najst 2 pismena a teraz som nasiel vsetky uprimne za 10 minut, ale som za kazdu sutaz a aj tato sa mi paci

Old Post 22-01-2010 v 20:55 PM
Maikl je offline   Profil uživatele Maikl   Find more posts by Maikl   Foto galerie člena Maikl   Click here to Send Maikl a Private Message   Add Maikl to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maikl! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2012 - Soutěž o 150 AF semen - 0 odpovědí
23-10-2016 - Soutěž o luxusních 80 semen !!! - 84 odpovědí
24-12-2009 - Soutěž s listem!! - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0565690 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív