Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor grow Diary
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Obecné Outdoor grow Diary Příspěvek č. 1






Ahoj, dlouho jsem se rozmýšlel jestli si tady taky nehodim nějaký Topic. Nakonec jestli to někdo bude číst, tak je to venku.

Takže jsem se rozhodl tento rok si taky něco pořádného vypěstovat a fakt jsem k tomu přišel čistě náhodou jen kvůli tomu, že v Globusu měli foliovnik v akci.

Nevěděl jsem, ale co si koupit za semena, po dlouhém bádání tady na G jsem se se rozhodl pro:
Frisian Dew DP 3x
SnowBud DP 3x
Auto BananaBlaze DP 3x
Auto CriticalOrangePunch DP 3x
Auto AK47 Natural Seeds 6x

Bonus k nákupu
Green Poison fast SS 2x
Auto Sweet Gelato SS 2x

Vše jsou femky

Plán je takový, že automaty půjdou do zednických 20l kýblu. A periody do země. Substrát jsem koupil:
Biobizz light mix 20l na předpěst
Biobizz All mix 100l
Nejlevnější substrát z Baumaxu na pelargonie za 75kč 50l, myslím, že to byl Mr.Garden bo něco takového. Toho jsem koupil asi 250l

Hnojení jsem koupil asi všechno od Biobizzu kromě ph vyrovnávačů. Koupil jsem si nejdřív Starter pack a pak jsem jen dokupoval co bych ještě k tomu potřeboval.

Jinak budou kyti ve foliovníku. (Nebo spíš jsou) 😀

Jinak naposledy jsem něco vypěstoval v roce 2015 a celkově je tohle třetí kolo venku. A také chci doplnit to, že tohle zakládám po 2 a půl měsíci, zpětně to chci sem házet aspoň nějaký fotky, protože se mi zdá ze se tady toho taky už moc neděje a skoro všechno už mám taky zčeknuté. Taky nakonec z Automatů kterých jsem chtěl původně 8 z každého druhu něco tak mi nevylezlo nic od Dutch Passion. Teda vylezli AutoBB 1x a AutoCOP mrazáci který chcípli. Nevím čím to mohlo být, ale dal jsem pak poslední semínka vyklíčit do Foliovníku a tam mi zbylé 3 vyrostli a teď rostou. S periodami nebyl takový problém vysadil jsem je někdy v dubnu a byli za oknem občas balkón, ale v půlce května šli ven do Folie.

To co mi teda zbylo a mám je:
Frisian Dew 1x
SnowBud 1x
Green Poison Fast 1x
Auto AK47 2x
Auto Sweet Gelato 1x

Lepší než nic. Tyhle první holky co vylezli 22. Dubna se teď mají hodně dobře

Edit.

Na první fotce mají holky 10 dní
Jo je to Mr.Garden
Poslední s těmi flašku byl mamky nápad, ale vydrželo to asi 10 dní pak jsem si našel zalejvače holkám je tady 14 dní, třetí fotka je Frisian Dew, čtvrtá je Green Poison a poslední SnowBud

Naposledy upravil Namcore 01-07-2021 v 06:32 AM

Old Post 01-07-2021 v 06:06 AM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Pohodička Up #1 Příspěvek č. 2




Přidávám další informace a fotky

Jelikož jsem zapomněl zmínit, pana zahradu jsem hodil k těmhle třem holkám co jsou na obrázcích výše + trochu hlíny ze zahrady co zbyla z vykopání základu na Foliovník tak jsem vykopal tři díry asi 50-60 litrů a nějak to zpracoval do sebe + ještě jsem sehnal hydrogel ale nedal jsem ho tam moc asi 10g do každé. Měl jsem v plánu dovnitř hodit aspoň 50l sud na vodu, ale z Aliexpresu mi stále nepřišel zavlažovač na baterky, protože jsem se nemohl q stále nemůžu každý den dostat na zahradu (kvůli práci) tak jsem to chtěl takhle vyřešit. Jenže z toho plánu sešlo a nahradil jsem to známým aby mi tam aspoň každou středu zalévat, o víkendu jsem tam buď já nebo mamka takže asi tak.

Dal jsem kytí moc blízko já vím, ale nebyla jiná možnost, když jsem to s mamkou obsadil rajčátkama a chilli papričkama

Foto 1. Frisian Dew
Foto 2. Green Poison
Foto 3. SnowBud

Holkám je 22 dní

Nevím proč se mi ty fotky otáčí přitom je mám rovně v telefonu...

Naposledy upravil Namcore 01-07-2021 v 07:22 AM

Old Post 01-07-2021 v 07:11 AM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Pohodička Up #2 Příspěvek č. 3





Další doplnění informací

Ráno co jsem přidával tak mi to trvalo asi 2 hodiny
Kytkám dávám hnojivo jednou týdně, snažím se je dávat podle tabulek od Biobizzu. Dával jsem jim ze začátku bio grow, ale vyměnil jsem ho za fishmix. Dávam jim i všechny potřebné aditiva . Měsíc jsem jim přimíchával i root džus. Jinak co to je ve foliovníku tak se zalévá dešťovou. Ph jsem měřil a měla kolem 6,7 takže jsem to nějak neřešil.

Začal jsem i kytky ohýbat přes provázek abych je trochu pozastavil. Jednu respektive SnowBud jsem nechal být, protože byl z nich celou dobu nejmenší, ale týden byl strašně rychlý a slunečný tak mi to trochu přerostlo. No tak jsem to prostě zaštíp a hotovo.

Holkám se daří skvěle, je jim 59 dní. Vyrostl mi zbyteček Automatů a byl jsem za to rád. Je tam 2x Auto AK47 a 1x Sweet Gelato. Auta mají 7 dní

Foto 1. Frisian Dew
Foto 2. Green Poison
Foto 3. SnowBud
Foto 4. Konečně se mi chytli Automaty

Naposledy upravil Namcore 01-07-2021 v 20:59 PM

Old Post 01-07-2021 v 20:46 PM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Pohodička Up #3 Příspěvek č. 4



25.Června

Koupil jsem podpůrnou síť na rajčata. Rajčat je tam dost požehnaně na tak malý prostor co tam je. Se sítí jsem bojoval a vyhrál nad ní, protože se mi zasekavala snad úplně všude a musel jsem s ní manipulovat opatrně. Pak jsem se vrhl na své kytky.

Než jsem tu síť tam k nim stačil nějak uvázat, tak jsem si svojí nešikovností zlomil stonek na SnowBudu...

Jinak holkám se daří bych řekl dobře na to, že jsou na horách.
Holkám je 65 dní

Automaty, ty jednou úplně krásně na poslední 3 kytky ze 14 semen.. no holkám je 13 dní


Foto 1. Napravo Frisian Dew, uprostřed Green Poison, vlevo SnowBud

Foto 2. Už si přesně nepamatuji kde co je, ale takhle se holky mají

Old Post 02-07-2021 v 06:55 AM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Nápad Up #4 Příspěvek č. 5




4. července

Dnes jsem se byl podívat na holky jak rostou. Celkem se toho moc nezměnilo za posledních 9 dnů. Vůbec nesvítilo sluníčko a bylo celkově hnusně a zima. Automatům se daří velmi dobře až jsem překvapený, že to vůbec povyrostlo. Hnojím jednou týdně takže automaty dostaly zálivku podle tabulek, ale periodám dávám menší a jinak jak se udělá hezky tak se vytáhnou a to nechci.
SnowBud zaštipuju
Green Poison jen přitahuju do ok v síti a Frisian dew to samé.
Jenže dneska při ohledání a delšího zkoumání na holky jak rostou jsem si všiml, že mi začal nakvétat Frisian Dew. Ty dvě nic. Trochu mě to znepokojuje pač si myslím že je na to ještě brzo. Nebo je to normální? Počítal jsem že to spíš začne na přelomu srpna nebo v srpnu. Taky teda nevím jestli ji mám už dávat bio-bloom.

Foto 1. Celek na pravo Frisian Dew, uprostřed Green Poison, vlevo SnowBud
Foto 2. Automaty celek. Od spoda ak47 uprostřed ak47 nahoře poslední Sweet Gelato
Foto 3. Nákvět Frisian Dew, je to fakt po celé kytce

Old Post 04-07-2021 v 15:19 PM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Obecné Up #5 Příspěvek č. 6





24. července

Po dlouhé době něco přidám.
Bojuji ve foliovníku posledních 20 dní s nějakou plísní a s hmyzem.. jelikož nemůžu být ve foliovníku každý den tak je to strašně složité se o holky starat.. zatím jsem se plísně zbavil, otrhanim listů co byli napadené, ale SnowBud to jediný nesnesl a šel z poloviny pryč.. příště ho dám úplně pod širák 😄

Jinak se to vyvíjí dobře, ale poprvé pestuji ve foliovníku a příště vysadim později, pač trochu prerustaji

Jinak příští rok si pořídím destrukta bo jak jse to jmenuje od Natural Seeds

A zatím nic nechce moc kvést...

1. Frisian Dew
2. Green Poison
3. SnowBud
4. Automaty

Old Post 24-07-2021 v 22:48 PM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Upozornění Up #6 Příspěvek č. 7






Nazdar groweři

Přidám pár aktualizací. Bojuji se sviluškama a docela je držím pod kontrolou, ale automaty mi začínají kvést a dneska dostali poslední postřik Spruzitem AFkem.. už to stříkat nechci takže snad to ty sviňuchy malinké nesežerou 😏. Jinak roste to, smrdí to a hlavně mi to dělá radost 😄

Foto 1. Ak47 pheno 1
Foto 2. Ak47 pheno 2
Foto 3. Sweet Gelato
Foto 4. Celek fotoperiod pořadí je stejné nepřesazuji
Foto 5. Detail paličky Ak47 😄

Old Post 31-07-2021 v 19:08 PM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Obecné Up #7 Příspěvek č. 8





Kveteme

Začali jsme už kvést, něco hodně něco málo. Je to moje první zkušenost s foliákem a celkově první pořádný pěst, kde jsem se fakt I připravil a něco mě beztak dostalo. Takže zkušenost jsem nějakou získal a příští rok tak hodím pouze jednu fotoperiodu kterou budu ohýbat, ohýbat a ohýbat a zastřihovač. Jinak na ty tři vzadu musím říct, že to byla blbost je dávat takhle blízko sebe.


Něco o modelech...
SnowBud je sativa jak prase, roste teď jako kráva a to jsem ho i musel v půlce smiknout protože Začal pěkně plesnivet a teď na něm nejsou skoro vůbec žádné ložiska plísně, příště mu zkusím najít nějaký hezký flek venku kde by mohl vyrůst klidně do 4 metrů. Musím toho pacholka každý týden zastřihovat a ještě nekvete.

Green Poison ten mě docela překvapil, doopravdy z toho vyrostl keř jak prase a kdybych tam měl na něj víc místa, tak to tam zabere celé. Jenže vyrostl fakt pěkně, větví se pěkně, ale na to že je půlka srpna tak tahle fast odrůda mi zák maximálně ukázala že je holka...

Frisian Dew od začátku jsem tenhle model chtěl. Byl to můj favorit, ale taky mě zklamal. Nevadilo mi že ho GP přerostlo, ale to, že začala se tam strašně rozlezat plíseň a už teď vím, že to bude z 60% jenom plíseň. Jinak je to fialka a docela hezky kvete už 14 dní.


Automaty
Ak-47 Naturalseeds tuhle banku musím vynachválit, protože to co mi vyrostlo za monstra, bych se bál říct, že je to levnější alternativa AutoMazara, ale toho jsem neměl jen podle tady lidí na G a fotek bych to i tak viděl.. ještě nevím kolik na tom bude. A mám 2 Phena, jedno je takové krásné kerikovate a moc mi nevoní a nechce se moc cukrovatět a to druhé je spíš centrál něco málo větviček a tohle voní jak hovno a cukrovatí hezky. Jinak mají okolo 160cm

Sweet Gelato Sweetseeds no tohle je taková chudinka co strašně napadli svilušky... jinak by byla taky nádherná, je menší, ale ne o moc. Voní tahle fakt luxusně na tuhle se těším strašně moc, ale moc na ní nebude.

Foto 1. Celek fotoperiod
Foto 2. Ak47 pheno 2
Foto 3. Ak47 pheno 1
Foto 4. Sweet Gelato

Old Post 17-08-2021 v 05:17 AM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namcore
Nový Člen

Karma uživatele Namcore - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 17  

Organika #8 Příspěvek č. 9




Update

Od víkendu jsem chtěl něco přidat a tak to přidám konečně teď

Autoflower

AK-47 jsou fakt nadherný, příští rok je asi pojedu znova. A určitě chci zkusit i jiné modely od Natural Seeds

Sweet Gelato neskutečně to voní i když to už dávno mělo dozrát (píšou 8 weeks) tak to nechám dojet asi ještě o týden déle než AK-47(75 dní). Příští rok zkusím nějaké fialové modely od Sweet Seeds

Fotoperiody

Frisian Dew ten byl můj největší favorit a hrozně jsem z něj sklamaný. Sice začal kvést někdy začátkem srpna což na mé podmínky kdy pěstuji na horách ideální, jenže mě plesnivý strasně moc a bojím se, že tam budu mít uplné hovno, ale chci to nechat dojet a aspoň to ochutnat. Jinak je to to fialové pheno.
Green Poison na to, že to je fast verze tak ještě ani nenakvetl... ale roste to jako kráva do výšin a přerostl mi jinak kdyby začal kvést tak si ho dám jako jedinýho na příští rok do Foliáku.

Snow Bud To je sativa a to, že ze začátku to byl mrzáček.. tak dostal tu nejvetší zaštipovací kůru co jsem mu musel dát a stejně to roste a příští rok bych ho hodil možná někam na hezké místo ven, ale taky ta potvora nekvete a já mám jen fleky na horách a tam je prostě o proti nížinám průměrně o 5-7 celsia teplotní rozdíl..


Jinak chtěl bych ještě zkusit fotoperiody, ale potřebuji aby to dozrálo prostě koncem Září. Později už to nemá smysl, jelikož tu jsou prostě strašné podmínky co se počasí týče.

Automaty jako super volba, ale chtěl bych mít aspoň nějaký jeden křovík co bude obsypaný palicema

Foto 1. AK-47 Pheno 1
Foto 2. AK-47 Pheno 2
Foto 3. Sweet Gelato

Old Post 01-09-2021 v 09:38 AM
Namcore je offline   Profil uživatele Namcore   Find more posts by Namcore   Foto galerie člena Namcore   Click here to Send Namcore a Private Message   Add Namcore to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2019 - Outdoor grow zahrada 2019 - 177 odpovědí
26-11-2018 - Outdoor 2018 Royal Medic - 34 odpovědí
14-11-2014 - Outdoor grow 2014 - 106 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4733230 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív