Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » sezona 2019 out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

sezona 2019 out Příspěvek č. 1

Tak letos se pro mě pěstění nevyvíjí vůbec dobře. Těšil jsem se na sativa dominant kytky Jack 47 Fast od sweet seeds a skunk 1 od sensi. Klíčení ve vodě bylo bez problémů. Ale jakmile jsem vložil naklíčená semena do substrátu pro množení a výsev, nastaly problémy. Polovina klíčků vůbec nevylezla a druhá polovina vyrostla tak 5 cm a pak se zasekla a následně uvadla. Od každého 3 semena, celkem tedy 6 zmařených kytek Vše jsem měl při pokojové teplotě za oknem, občas jsem zkusil dát květináč ven, když bylo pěkně. Ještě jsem dostal od kamoše 2 semínka Dark Domina a scénář je stejný. Krásně naklíčily, ale jedna kytka zvadla vzápětí poté, co vylezla a druhá už je týden zaseklá a asi dopadne stejně... Zatím tedy epic fail. Někde je chyba, něco dělám špatně, nebo je substrát nějak nevyhovující?

Rozhodl jsem se opustit substrát a zkusím to jet v jiffech. Ještě se pokusím zachránit sezonu s Big Devil od sweet seeds a pak mám nějaké automaty, ale na ty je ještě čas

Old Post 07-05-2019 v 09:10 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

Tak to je smutny pribeh.

Dnes jsem prave sazel tak doufam ze me nepotka stejny osud.
Ja sazel vyklicena seminka rovnou do Biobizzu lihtmix , tak uvidime co z toho bude.

Pokud se mi nedej bze stane to co tobe tak je predpestuji pod lampou.

Old Post 07-05-2019 v 09:32 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 3


Tak jsem dal do jiffu 2 semínka Big Devila a vystřelilo to jak blázen viz foto. Je to dlouhatanskej stonek a mini děložní lístky a to je vše, furt se to tahá vzhůru. Co teď s tím? Do hlíny se to bojím strčit, mám už fobii, že se to zase sekne a chcípne (jako ta domina v květináči pod něma). Mám to nechat ještě v jiffu? Ale aby se to zase nezlomilo, když je to takový bidlo...

Old Post 09-05-2019 v 09:17 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Mají prostě málo světla, kor teď když moc slunečno není. Proto se tahají. Vůbec se neboj zasadit, nemůže jim to nijak uškodit, když budeš dobře zalévat. Takto malé rostlinky jsou právě náchylné na přelití. Nejlepší je zalévat málo, ale častěji. Zrovna ta jiffa se dá lehce přelít protože dokáže nasát velké množství vody. Už jsem viděl případy, kdy se to v jiffe ,,utopilo". Prostě vždycky jen krapet dej ke stonku a stačí.Dokud to nebude skoro vyschlé tak nezalévat. Nemá cenu prolévat celý květník.
EDIT. Až je budeš sázet, tak ten dlouhý stonek utop pod zem až skoro po listy. Nemáš se čeho bát. Takto mladý stonek je pružný a lze i ohýbat. Kamarád kolikrát i stonek zakroutil do spirály pod zem a úplně v pohodě rostlinky zakořenili.

Thomas V.

Old Post 09-05-2019 v 10:59 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od thaavi
Tak jsem dal do jiffu.....

Mě to přijde utopeny, díky preliti ti shnije podvozek a nazdar.
Souhlasil bych s tím co píše vachy, já letos taky utopil semena v jiffu. Stačilo je podruhy znova komplet prolit, poprvy je dobrý je nachcat, pak už opatrně v případě semen (řezy jsou v poho ty to vypijou seme nemá jak). A ten květináč suše zrovna nevypadá.

Old Post 09-05-2019 v 11:16 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 6

Dík za rady borci, možná opravdu moc zálivky. Ale u toho jiffu se píše, že hlavně aby nevyschl, což po prvotním promokření a nabobtnání má tendenci celkem hodně rychle. Ještě můžu zkusit jeden zalévat míň a jeden víc a sledovat, co to udělá.

Old Post 09-05-2019 v 12:16 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 7

Normálně je suchý dej napít to neřeš a pak to místo zálivky ros to stačí, po tom prvotním napiti to vydrží dlouho samozřejmě dle podmínek, když jsem měl třeba řezy v jifi v malým pařníku tak jsem je jen namocil fouk je tam a stačilo to tejden každý den vyvetrat a kořeny venku bez další zálivky kolikrát.
Samo to nesmí vyschnout na šutr, ale neprehanet to. No nic škoda jich času máš zatím dost to dohnat, ať se daří...

Old Post 09-05-2019 v 12:28 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Vemenex
Normálně je suchý dej napít to neřeš a pak to místo zálivky ros to stačí, po tom prvotním napiti to vydrží dlouho samozřejmě dle podmínek, když jsem měl třeba řezy v jifi v malým pařníku tak jsem je jen namocil fouk je tam a stačilo to tejden každý den vyvetrat a kořeny venku bez další zálivky kolikrát.
Samo to nesmí vyschnout na šutr, ale neprehanet to. No nic škoda jich času máš zatím dost to dohnat, ať se daří...


díkec, chybama se člověk učí, míň znamená většinou víc.

Old Post 09-05-2019 v 12:32 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 9


Tak další dva pokusy vypadají, že dospěly ke svému konci :/ Ani v jiffu se mi nezadařilo. Moc vláhy? Málo vláhy? Málo světla?

Loni jsem měl úspěšnost skoro 100% - 3 automaty, jedna F1 a 4 fotofemky, vše bez problému od semínka až dokonce. Jen klon se mi nezadařil. Letos je to celý začarovaný, loni a letos je jako noc a den, ale sezonu ještě neodepisuju.

Old Post 14-05-2019 v 10:23 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
winny
Stálý Člen

Karma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 10

Zdárek, jak píšou borci Váchy55 a Vemenex- přelité,,,

Old Post 14-05-2019 v 13:27 PM
winny je offline   Profil uživatele winny   Find more posts by winny   Foto galerie člena winny   Click here to Send winny a Private Message   Add winny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteFrost
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteFrost - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 11

Thavi určitě to nevzdávej, vyhod to celý sežen normální zeminu a začni znovu ale rovnou venku ser na okno veř mi, nákou dobrou genetiku na ven třeba mohan ram od sweet seeds mooc kvalitní strain femka ale nevěřil jsem sám 2x phena obě začali kvést už půlce srpna hotov koncem září začátkem října..

Old Post 14-05-2019 v 18:42 PM
WhiteFrost je offline   Profil uživatele WhiteFrost   Find more posts by WhiteFrost   Foto galerie člena WhiteFrost   Click here to Send WhiteFrost a Private Message   Add WhiteFrost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od WhiteFrost
Thavi určitě to nevzdávej, vyhod to celý sežen normální zeminu a začni znovu ale rovnou venku ser na okno veř mi, nákou dobrou genetiku na ven třeba mohan ram od sweet seeds mooc kvalitní strain femka ale nevěřil jsem sám 2x phena obě začali kvést už půlce srpna hotov koncem září začátkem října..


Asi jo, protože, totiž... přišel jsem na to, kdo mi oprcal kytky loni. Podezíral jsem lidi z nedaleké zahrádkářské kolonie, ale ukázalo se, že je to jinak. Soused mi dával nějaké sazeničky salátu ze skleníku a co tam nevidím, asi 20 malých kytek. A on říká, nechceš trávu, pěstuju pro sousedku s roztroušenou sklerozou už druhým rokem. Pěkně se mi loni vysemenili... Jemu je to jedno, používá jenom listy...Takže tak. Přemýšlím, zda má vůbec cenu pěstovat na zahradě...
Každopádně pár semínek z těch mých oprcaných kytek napadalo na zem samo od sebe a 3 kytky mi od března rostou, všechny výkyvy teplot zvládly, akorát nevím jestli to jsou samci , nebo samice. Ale je vidět, že pokud nejsou mrazy, je lepší to rovnou picnout do země asi.

Old Post 15-05-2019 v 10:38 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 13

Tak tomuhle opravdu nerozumim. Letos jsem zasadil 27 semen do kupované hlíny a vylezly všechny. Udělám si vždy mix s perlitem a udělám si důlek pro semeno, který vyplním výsevním substrátem a dělám to tak každý rok a nemám s tím problém. U tebe je to prostě kombinace špatné teploty, vláhy a světla. Jiný důvod nevidím.
EDIT. Vysvětli sousedovi, že samci mu jsou k ničemu, i když to používá pouze na mastičky a ať používá k výrobě i palice a ne jen listy ;-)

Thomas V.

Old Post 16-05-2019 v 12:29 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Tak tomuhle opravdu nerozumim. Letos jsem zasadil 27 semen do kupované hlíny a vylezly všechny. Udělám si vždy mix s perlitem a udělám si důlek pro semeno, který vyplním výsevním substrátem a dělám to tak každý rok a nemám s tím problém. U tebe je to prostě kombinace špatné teploty, vláhy a světla. Jiný důvod nevidím.
EDIT. Vysvětli sousedovi, že samci mu jsou k ničemu, i když to používá pouze na mastičky a ať používá k výrobě i palice a ne jen listy ;-)


pokusím se, ale je mu 80 let a je to celoživotní zahrádkář, tak nevím jestli zobáka jako já bude brát vůbec v potaz.

Old Post 16-05-2019 v 13:31 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 15

Tak mu to tam prostě choď kontrolovat a až narazíš na samce tak mu ho vyškubni..si toho ani nevšimne :-D

Thomas V.

Old Post 17-05-2019 v 09:15 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Tak mu to tam prostě choď kontrolovat a až narazíš na samce tak mu ho vyškubni..si toho ani nevšimne :-D


jo musím mu tam chodit na obhlídku jinak to nepujde

Old Post 17-05-2019 v 10:28 AM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-08-2017 - Sezóna 2017 - 0 odpovědí
11-09-2016 - Sezona 2016 by charvi - 65 odpovědí
16-09-2013 - Skleník 2013 a out - 52 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6137690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív