Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahradní potěšení 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Zahradní potěšení 2016 Příspěvek č. 1

Zdárek, tak jsem zpátky s fotoreportem z letošní zahrádky. Nebudu to protahovat, protože tyhle dlouhý kecy stejně nikdo nechce číst

Modely

2x no name oprcy z loňska - z 8 semen vzešlo 8 samic, 2 jsem si nechal a zbytek rozdal sousedovi a kamarádům

2x ICE - Nirvana seeds - jsem hodně zvědavej na tyhle modely od nirvany, protože jsem slyšel jen samou chválu

1x AK48 - Nirvana seeds - vyklíčilo jenom 1 ze 2, uvidíme co dovede

2x Wonder Woman - Nirvana seeds - snad zastane svého jména

6x AK47 - Natural seeds - klasika, minulej rok to byla strašná bomba. 3 už jsou skoro 2 týdny staré v kýblech ve skleníku, další 3 ještě nevylezly nad zem a mají místečko na pěkném slunném záhonku

1x Lebanese x Purpurea Ticinensis - od JAHmaicana - má už kolem dobrýho půl metru, roste jako z vody (nebo spíš z kopřiv? )


Místo

Skleník - 3x AK47, 1x AK48, 1x WW, 1x ICE
Zahrádka - 3x AK47, 1x WW, 1x ICE, 2x no name, 1x Lebanese

Všechny holky už jsou na svých finálních místech, kromě těch tří nirván, které půjdou do skleníku o něco později - až budou ready kedlubny, který by jim stínily


Hnojivo/Substrát

Použil jsem Compo Sana super lehký substrát na pelargonie. Je v něm i perlit a nemůžu si ho vynachválit. Za tu vyšší cenu rozhodně stojí - 250kč za 25l, 40l vyjde na něco málo přes 300.

Hnojím cca jednou za čtyři dny výluhem z kopřiv


Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 12-06-2015 v 16:43 PM

Old Post 12-06-2015 v 11:52 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 2

paráda ale ako 2016 ?

Old Post 12-06-2015 v 13:25 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: Zahradní potěšení 2016 Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Mankey
[2x no name oprcy z loňska - z 8 semen vzešlo 8 samic, 2 jsem si nechal a zbytek rozdal sousedovi a kamarádům


Z 8 mi semen 8 samic? Obdivuhodné!

Old Post 12-06-2015 v 14:11 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 4

koukám, že ty kámošovy modely daly trošku víc, než obvykle. Aspoň mám zajímavej název, když nic jinýho


Skleník2014

Old Post 12-06-2015 v 16:02 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Fotečky Příspěvek č. 5




Dneska se mi dějou hrozný úlety kluci... no nic - tady jsou fotky

1 - WW

2 - AK47 ve skleníku

3 - no name


Skleník2014

Old Post 12-06-2015 v 16:04 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

další várka Příspěvek č. 6




to Mard: Kdysi jsem na nějakým zapadlým fórku četl o triku na klíčení. Vychází z toho, že semínko jako takové nemá dáno, jestli je samec, nebo samička, ale jeho pohlaví ovlivňují vnější faktory - například teplo. A údajně dámy si libují v teplíčku. Psal tam, že optimální je klíčit ve stálé teplotě 20-30°C tak jsem tomu dal šanci a překvapivě se to fakt uchytilo. Takže můžu jenom doporučit


1 - no name

2 - Lebanese

3 - ICE!


Skleník2014

Old Post 12-06-2015 v 16:09 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 7

Promiň, ale s tou tvoji teorií prostě nesouhlasim, semínko má pohlaví určeno od chvíle, kdy pylový zrno oplodní kytku. Prostě si měl z prdele kliku mno, to já si musel rejpnout...
Kytky vypadají zdravě a jsou to zajímavý modely, ať se daří!

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 12-06-2015 v 20:29 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od M@gic
Promiň, ale s tou tvoji teorií prostě nesouhlasim, semínko má pohlaví určeno od chvíle, kdy pylový zrno oplodní kytku. Prostě si měl z prdele kliku mno, to já si musel rejpnout...


Pravdou je, že po vyklíčení ještě dvoupohlavní kytka neví co bude. Jestli samec nebo samice. Důkazem budiž to, že například v kyselém prostředí je více samců nebo že v teplejších podmínkách je více samic.
Omlouvám se za offtopic, ale nechci aby se šířily ne zcela správné informace!

Old Post 12-06-2015 v 22:00 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

fOT3šQyY** Příspěvek č. 9






Nesu zprávu z budoucnosti. I v roce 2016 bude slimáků jak naprcaných - Brace yourselves, the slugs are coming.









1,2 - Skleníkové potěšení AutoAKčka, Ak48, ICE, WW




















3 - Lebanese se po FIM zastřihnutí zbláznil a valí jednu větev za druhou












4 - Druhá generace AutoAk47 už je na světě! Boj se slimáky bude dlouhý a neúprosný a bude stát život mnoho dobrých mužů - hlavně spoustu Amosů Komenských za ty kvanta Vanishů co za ně kupuju...












5 - Téměř dokonalý zločin. Slimáci v roce 2016 si vyvinuli smysl pro lstivost a útočí v noci na nic netušící kytky, zlomí je vejpůl, a odplazí se pod rouškou noci. Uvidíme jak si poradí s tím minovým polem, který jsem jim připravil



Skleník2014

Naposledy upravil Mankey 18-06-2015 v 10:42 AM

Old Post 18-06-2015 v 10:14 AM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 10

Ahoj i mě se to stalo Normálně agenti co po nich ráno neni ani stopa dal jsem jim dávku Slimaxu a ráno už jsem viděl jen jak jsou rozpuštěný

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 18-06-2015 v 13:54 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 11






update: AutoAk47 první generace mají 70-100cm, začínají se jim tvořit pálky a pomalu začínají smrdět. WW, AK48, 2x ICE - všechny dostaly zaslouženej zástřih. Hodně holek je napadených nějakou sviní, která jim požírá lístky (viz. foto 1). Z nonamů zůstaly dvě kytky, zbytek šel pryč se zahrady. Tím zůstává celkový počet 14 rostlinek.


1) otázka za zlatýho bludišťáka: jaká havěť mi požírá kytky ve velkým



2) Skleníček



3) Lebanese



4) Wonder Woman se pomalu vzpamatovává z útoku slimáků



5) Mrzák AutoAK47. Asi je to špatným místem, i když tam svítí slunce skoro celý den, hlína není nic moc. Ostatní AutoAK47 druhé generace si vedou dobře.


Skleník2014

Old Post 28-06-2015 v 15:13 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 12

toho vanishe tam cpeš zbytečně moc ale lepší víc než míň

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 28-06-2015 v 18:54 PM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 13





Tak přišel čas na první zásek tohohle roku. Jedno z AK47 muselo v sobotu padnout pro vyšší dobro. Moc mě prosilo abych ho nechal dojet i trichomy se k němu přikláněly ale zachoval jsem chladnou hlavu a nemilosrdně to s ním skončil. Co by to bylo za let it roll bez brka??!

Ostatní kytky se mají skvěle a všechny vás pozdravujou.

Dvěma zbylým ákáčkům se dostane úctyhodného dozrání až do úplného konce jejich dnů. Ale dýl než týden to nebude.

S updatama na to jdu pomalu protože jsme teď v roce 2016 všichni časově a ekonomicky zasáhlí tou hroznou tragédií, která dopadla na EU...ale nebudu spoilovat.



Mějte se a sklízejte salámy


Skleník2014

Old Post 27-07-2015 v 19:42 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mankey
Stálý Člen

Karma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mankey - 87% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 14

jo a málem bych zapomněl vyhlašuju soutěž. Kterej šikula napíše nejpřesnější odhad v gramech, tomu letí na profil karma! moje tipovačka je 42.0g x)


Skleník2014

Old Post 28-07-2015 v 15:40 PM
Mankey je offline   Profil uživatele Mankey   Find more posts by Mankey   Foto galerie člena Mankey   Click here to Send Mankey a Private Message   Add Mankey to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.potatoo
Nový Člen

Karma uživatele mr.potatoo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 15

Hezká kosička XD no těch 17 ti hodí

Old Post 28-07-2015 v 16:39 PM
mr.potatoo je offline   Profil uživatele mr.potatoo   Find more posts by mr.potatoo   Foto galerie člena mr.potatoo   Click here to Send mr.potatoo a Private Message   Add mr.potatoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 16

Pěkný AKčko. Vidim to tak na 30g.

Old Post 28-07-2015 v 16:56 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2021 - Potěšení 2021 - 3 odpovědí
25-12-2017 - Potěšení 2017 - 17 odpovědí
06-08-2016 - Potěšení 2016 - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7120260 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív